BİM 2 Nisan 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

| BİM AKTÜEL|26 Mart 2021|2 Yorum

Site site gezmeden Bim 2 Nisan 2021 aktüel kataloglarını incelemeye buradan başlayın. Alışveriş listelerinde yerini alacak olan Bim aktüel ürünlerinde yeni sayı Bim camlarında ortaya çıktı. Merakla beklenen ürünlerde yok yok. Gelin hep beraber haber detaylarında Bim aktüel’i inceleyelim.

BİM aktüel 2 Nisan 2021 kataloğunda harika ürünlerde muhteşem fiyatlar var. Sosyal medyayı sallayan indirim listelerinin en başında yer alan Bim aktüel ürünlerinde yüzler 2 Nisan 2021 Cuma kataloğu ile gülüyor. Peki ne var bu hafta Bim’de? Gelin ürünlere tek tek değinerek haberleştirelim.

.
.

BİM 2 Nisan 2021 – Aktüel İnceleme

Bim 2 Nisan 2021 aktüel ürün katalogları nihayet Bim camlarında ortaya çıktı. Pek çok yeni fırsat ve muhteşem indirim bu kataloglarda yer almakta. Peki indirim liselerinde bulunacak olan ürünler neler? İşte detaylar: İlk üründe Kumtel set üstü inox ocak var. 4 gözlü gazlı olan ocakda gaz kesme emniyet sistemi bulunuyor. Doğalgazdan LPG’ye dönüşümü yapılabilen ürün 389,00 TL fiyatı ile adeta imdadınıza yetişiyor. Bu hafta gelecek olan dekoratif raf/sepet ürününde 39,90 TL fiyat sunan Bim aktüel, Martı Çocuk aktivite kitabım ürününü 2,50 TL’den satıyor. Polosmart ışıklı nostaljik radyo 119,00 TL’den satılacakken Heifer ışıklı kettle 99,90 TL fiyatı ile sizlerle oluyor. Casilda Home mutfak havlu seti 4lü olarak 17,90 TL’den satılan diğer bir aktüel ürün olurken çocuklarınız için Barbie alışveriş oyun seti 89,90 TL’den Bim’e geliyor. Kaçırılmaması gereken fırsatlar sunan Bim aktüel ürünler kataloğu Pilsan’dan tahterevalliyi 99,90 TL’den, yağmur damlası oyuncağını 19,90 TL’den satıyor. Matchbox 3lü arabalar ürününde 22,90 TL fiyat sunan Bim oyuncak motosikleti 19,90 TL’den satıyor. Yürüme arkadaşım 12,90 TL’den ve Beyinbey metal kutu oyunları 14,90 TL’den sizlerle buluşuyor. Haftanın tüm ürünleri pek tabi bunlardan ibaret değil.

Bim 2 Nisan 2021 aktüel ürünler kataloğu diğer sayfasında çok şık ve dekoratif mutfak ürünlerini ve ev tekstili ürünlerini satacak. Bim tarafından ortaya konan bilgiler ışığında bu hafta çok amaçlı sepet 14,90 TL ve çok amaçlı büzgülü sepet 39,90 TL’den geliyor. Çok şık ve dekoratif olan bu ürünler hakkında boyut bilgisi görselde olduğundan diğer bir fırsat ile indirimleri görmeye devam edelim. 2 tekerli askılık ürünü 69,90 TL fiyatı ile bu hafta Bim’e geliyor. Ayrıca kışın bitmesi ve yazın gelmesi ile baza altlarına girecek kışlıklar için çok amaçlı baza altı kutusu ve çantası ürünleri de Bim aktüel 2 Nisan 2021 kataloglarında yer alıyor. Bunlarla birlikte hurç ürünleri mega,maxi ve mini seçenekleri ile de satılık. Sayfada pamuklu paspaslar, ayakkabılar ve dikiş aksesuarları da yer alıyor. Bim aktüel kataloglarında bu hafta yok yok!

2 Nisan 2021 itibarıyla Bim aktüel kataloglarında yer alacak olan fırsatlarda baharın gelmesi ve balkonların/bahçelerin güzelleşmesi işlenmiş. Sayfada çiçek soğanı çeşitleri, akasya saksı, balkon saksı, gikdörtgen saksı, kaktüs saksı gibi pek çok çiçek için özel hazırlanmış renkli ve çok şık saksılar yer alıyor. Bahçe eldiveni 3,50 TL’den, saksılar ise 14,90 TL’den başlayıp 3,95 TL’ye kadar geniş bir fiyat-ürün yelpazesi ile Bim aktüel kataloglarında sunuluyor. Bunlarla birlikte bitki destek çubuğu, bahçe seti, damla sulama 3lü ürünü de katalogda bulunuyor.  Bahçe ürünleri arasında solar aydınlatma sistemi iel yenilebilir enerjiyi Bim evinize getiriyor. Üstelik çok ucuz. Ayrıca solar ledli saplama lamba 9,95 TL’den satılıyor. Sensörlü solar duvar lambası da satacak olan Bim sevilen armut koltuk ürünlerini de 79,90 TL’den satıyor. Bahçe ve plaj şemsiyesi, yaprak temizleme tırmığı, basınçlı su ve ilaçlama pompası gibi pek çok ürünü bu Cuma bim’de bulabilirsiniz. Dahası ve fazlası ise bim. com. tr adresinde ve  BİM mağazalarında. Ürünler hakkında inceleme haberimizi tamamladık. Bim’e bir alışveriş tutkunu olarak teşekkür ediyoruz. Yeni hafta inceleme haberlerinde görüşmek üzere, fırsatınız bol olsun.

Bim Aktüel 2 NİSAN 2021 Katalogları

BİM 2 NİSAN 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu Görseli

Sonraki Sayfa

1 2 3 4 5

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 26 Mart 2021 tarihinde, BİM AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 2 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , , , , , , ,

“BİM 2 Nisan 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu” için 2 Yorum