BİM 20 Ekim 2020 Aktüel Ürünler Katalogu

| Bim Aktüel Salı|10 Ekim 2020|0 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

Bim 20 Ekim 2020 katalogları ile salı fırsatları gülümsüyor. Bim aktüel salı katalogları olarak bilinen “Haftanın Önerileri” yine özel fırsatlar ile sizlerle olmaya geliyor. Merak ettiğiniz tüm detaylar ve daha fazlası bu salı Bim’de, detaylar ise bruada sizlerle:

Bim aktüel 20 Ekim 2020 kataloglarında yer alan ve indirimleri ile bütçenizi kontrol altında tutmanıza yardım eden kampanyalar incelemeye takıldı. Bim aktüel kataloglarının yeni sayısında merak edilenler için sizleri doğrudan katalog görsellerine veya öne kısa bir detay ardında ise görsellere yönlendirelim. E Hadi o zaman, yapalım:

Katalogları Gör

BİM 20 Ekim 2020 – Aktüel Salı

BİM 20 Ekim 2020 kataloglarında salı itibarıyla iki farklı sayfada pek çok ürün indirime giriyor. İlk sayfanın incelemesi ile Bim aktüel bu salı fırsatlarını ele alalım. İlk ürün desenli saten gecelik sabahlık ürünü 2li takım olarak Misss Coco markası ile S-M-L beden seçenekleri ve 6 taksit avantajı ile 75 TL’den satışta olacak. Desenli saten pijama takımı S-M-L bedenleri ile 75,00 TL’den devam edecekken tenis çorabı 2li olarak 6,95 TL’den alıcı bulacak. Sporcu çorabı 8,95 TL’den sizlerle bu hafta Bim’de olacakken ayrıca lazer kesim külot 3lü olarak 12,90 TL’den alıcı bekleyecek. PENTİ’den gelen kalite ve Bim’den gelen ucuzluğun birleştiği noktalarda sizlerle olacak Pantolon çorabı sadece 3,95 TL’den satılacak. Bu haftanın indirimlerinde Energy markalı olarak sporcu taytı, sporcu bralet de 27,90 TL adet fiyatı ile alıcı bekleyecek.Sürekli satışta olan ürünlerden Müsli ise 7,75 TL’den Bim’de olmaya devam ediyor. Ayrıca bu hafta %100 yer fıstığından fıstık ezmesi 15,90 TL fiyatı ile Bim aktüel katalogları 20 Ekim görsellerinde sizlerle. Yıkanabilir çocuk maskesi de 2,95 TL olarak satılacakken Metro protein bar 3,50 TL’den satışta… Bu hafta ayrıca pek çok farklı ürün satışta olduğundan görseli detaylıca incelemenizi öneririz. Sonraki sayfa ile 20 Ekim Bim aktüel kataloglarına devam edelim.

Bim aktüel 20 Ekim 2020 aktüel kataloglarında Jenny & Willy markalı olarak gelecek olan bebek ürünleri dikkat çekiyor. Bebek bezi 46,90 TL’den bu hafta sizlerle. Dev paketleri ile satılacak olan bebek bezlerinde indirimler Bim’de! Bu hafta bebeklerin kıyafetleri için olmazsa olmaz ürünlerde bebek bakım örtüsü, pudra kokulu ıslak havlu, bebek sabunu ve granül sabun yine Bim aktüel kataloglarında sizlerle. Köpük sabun Dalin’den ve bebek kolonyası yine Dalin’den geliyor. Üstelik piyasa fiyatı ile kıyası dahi yapılmaması gereken muhteşem fiyatlara… Aktüel Bim kataloglarında Uni Baby markalı şampuanlar, diş fırçalıklar, hijyenik ped ve EDT parfümler de satışta olacak. Tüm bu bakım setlerinin yanı sıra küpe, toka, kolye, dudak balmı ve kremler de sizlerle olacak. Bim 20 Ekim 2020 aktüel kataloglarında bulunan ve detaylıca incelemeye almadığımız diğer ürünlere görselden mutlaka ulaşın. Bim bu hafta SALI günü kaçırılmaması gereken fırsatlarla dolu! Bol indrimli günler dileriz.


Bim Aktüel 20 Ekim 2020 SALI Katalogları

Bim-20-Ekim-2020-Aktuel-Urunler-Katalogu

Sonraki Sayfa

1 2 3

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 10 Ekim 2020 tarihinde, Bim Aktüel Salı kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 12 Ekim 2020 | 10:46 .

Aramalar: , , ,

Yorumlara kapalı.