BİM 21 Ağustos 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu

| BİM AKTÜEL|12 Ağustos 2020|0 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

BİM 21 Ağustos 2020 aktüel katalogları ile okula hazır olabilirsiniz. Bim aktüel katalogları kırtasiye ürünleri ve okul malzemeleri sunacak. Detay burada başlıyor, işte haftanın en iyi kırtasiye ürünleri ve diğer Bim aktüel ürünleri:

Bim aktüel kataloglarında neler olduğu merak edilirken sosyal medyada Bim 21 Ağustos 2020 katalogları ortaya çıktı bile… Merakla beklenen katalogların neler olduğu ve ne gibi bir fırsata sahip olduğuna yakından baktık. Başlıyoruz:

Katalogları Gör

BİM 21 Ağustos 2020 – Ön İnceleme

Bim yeni sayısında okula hazırlık ürünleri sunmaya geliyor. Pek çok yeni sayfada pek çok yeni ürün sunan Bim 21 Ağustos 2020 kataloglarında tüm ürünlere yakından bakalım. Konum izleme özelliği, rehber ve arama özelliği, SMS ve sesli mesaj özelliği ile SOS özelliği bulunan üründe sanal bariyer de var. İlk üründe Bilicra Akıllı Çocuk Saati pek tabi sizlerle ve fiyatı 499,00 TL olarak sizlerle olacak ve bu hafta Studi ürünleri çok dikkat çekecek. Kırtasiye ürünlerinin büyük bir çoğunluğunda Studi markası hakimeyeti söz konusu olduğundan ekstra olarak her defasında marka belirtmeyeceğiz. İlk üründe fırsatlarda bakınız neler var: Çift Taraflı Yazı Tahtası ve Kalemi 4,95 TL fiyatı ile sizlerle olmaya geliyor. Mantar pano 9,95 TL olarak sizlerle olacak ürün olurken Fermuarlı ve Üstten Çıtçıtlı Zarf Dosya 2,95 TL’den satılacak. 6’lı Simli Yapıştırıcı ile devam eden ürünlerde flüt, maket bıçağı, makas gibi pek çok tmeel resim v.b. ders elementleri sizlerle oluyor. Bim aktüel kataloglarında yer alan fırsatlarda çizim seti, pergel seti ki bu ürün için renk seçeneği oldukça fazla, tel zımba makinesi ve A4 desenli çıtçıtlı dosya sizlerle! Çok işinize yarayacak olan şeffaf dosya ise 100’lü olarak geliyor. 8,50 TL fiyatı ile sizlerle olacak ürünü sekreterlik 7,5 TL ile takip ediyor. Oyun hamuru 15,90 TL ve 10’lu keçe 4,95 TL fiyatı ile ayrıca Bim’de sizlerle. Pek çok çeşit yapıştırıcı, tutkal renki ataş ve pon pon çeşitleri de bu hafta Bim’de!

Bim okula hazırlık ürünleri için hazırladığı sloganda “ÖNCE BİM’E SONRA OKULA” oldukça iyi tepkiler alırken tepe el askısı ve ayarlanabilen omuz askıları ile North Pacific Sırt Çantası 39,90 TL’den satışta! Bir diğer üründe 3 fermuarlı bölmesi ile North Pacific Kalemlikli İlkokul Çantası Erkek Çocuk ürünü 49,90 TL’den satışta olacak. Erkek için olur da kız için olmaz mı, Bim’e aynı ürün için kız için olanı da aynı fiyatla sizlerle. 2 adet fermuarlı bölmesi ile Piccolo Mondi Anaokul Çantası ise 24,90 TL olarak satışta yer alıyor. Çantaların yaı sıra bu çantaları doldurcak ürünler de Bim’de! aladdin by Stanley Çelik Matara 99,90 TL olarak satılacakken North Pacific Kamuflaj Desenli Mini Sırt Çantası 26,90 TL’den sizlerle. Bim 21 Ağustos 2020 aktüel kataloglarında North Pacific Ortaokul Çantası Dağ Desenli ürünü 39,90 TL olarak satışta olacak. Kırtasiye ürünleri, okul ürünleri ve çantalar ile sizlerle olacak kampanyalar Xerox Business A4 Fotokopi Kağıdı 80 g 14,95 TL’den ayrıca satılacak olup Desenli Proje Çantası 40×53 cm olarak 9,95 TL’den sizlerle olacak. Bunun haricinde pek çok defterde indirim sunan Bim kalemleri de es geçmiyor. Her zaman olduğu gibi bu haftada da ortalığı kasıp kavuracak olan Bim aktüel kataloglarında Faber Castel ürünleri de satılacak. Detayları görselden edinebilirsiniz. Kırtasiye ve okul olur da çalışma masası olmaz mı… Gaming Çalışma Masası 249,00 TL’den, çalışma masası ise 179,00 TL’den ayrıca BİM’de. Dahası da var, dahası görselde ve Bim’de!


Bim Aktüel 21 Ağustos 2020 Katalogları

Bim-21-Agustos-2020-Aktuel-Urunler-Katalogu

Sonraki Sayfa

1 2 3 4 5

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 12 Ağustos 2020 tarihinde, BİM AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 14 Ağustos 2020 | 11:46 .

Aramalar: , , , , , , ,

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...