Bim 18 Haziran 2019 tarihinde sizleri sürpriz indirimleri ile karşılıyor. Bim aktüel ürünleri incelemeye başlıyoruz. Bu haftanın ürünleri sizleri oldukça sevindirecek. Bim 18 Haziran görsellerini tek tek inceleyelim... Hazır yemek çeşitleri 3,95 TL olarak kampanyada... Bir diğer ürün ise demlik filiz çay 14,90 TL olarak satışta... Bu kataloglarda genel olarak gıda ürünlerini göreceksiniz. Şalgam suyu 4,50 TL ve Coca Cola 12,25 TL olarak sizlere sunuluyor. Bu ürün 6*330 ml olarak satışa sunuluyor. Ayrıca Coca Cola şekersiz de 18 Haziran Salı günü satışta, üstelik bu ürün sadece 7,95 TL olarak sizlerle buluşmaya geliyor. Bim aktüel ürün dolabında görebileceğiniz bir başka ürün ise Barbekü sos/et sos/peynirli acı sos/sarımsaklı mayonez 4,95 TL olarak bim aktüelde sizleri bekliyor. Bu harika kalitede ürünler Bim marketlerde gördüğünüz gibi çok ucuz. Kaçırmayın. Günlük peçete 4,95 TL ve Acı sos 3,95 TL olarak indirimde... Muhteşem ürünlerin bulunduğu katalog görselleri şimdi sizlerle...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 13 Haziran 2019 tarihinde, BİM 21 Haziran 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...