Bim 21 haziran aktüel ürünler kataloğunda muhteşem fırsatlar var. Bim aktüel ürünlerini incelemeden geçmeyin. Çok şey kaçırmış olursunuz. Bu haftanın ürünlerini merakla bekleyen bim aktüel takipçileri için hemen ürünlerin listesini vermeye başlayalım. Ürünlerden detaylı olarak bahsettikten sonra Bim kataloglarını sizlerle paylaşacağız. Yani bu yazımızda büyük Bim görsellerine de ulaşabileceksiniz. Böylece 21 Haziran 2019 tarihinde hangi ürünleri alacağınıza karar verip bütçenizi ayarlayabilirsiniz. Güvenlik kamerası 599,00 TL olarak satışa sunuluyor. Ayrıca bu hafta Taşınabilir sarj aleti 369,00 TL olarak Bim marketlerde sizleri bekleyecek. Oyun tutkunları için özel bir ürün de bim aktuelden geliyor. Oyuncu mouse 199,00 TL olarak sizleri bekliyor. Bim 21 Haziran 2019 tarihinde harika ürünlere kataloglarında yer vermiş. Bu ürünleri kaçırmayın. Katlanır yatak 169,00 TL olarak satışa sunulurken Bluetooth speaker fener 59,00 TL olarak satışa sunuluyor. Muhteşem indirimleri incelemeye devam ediyoruz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 13 Haziran 2019 tarihinde, BİM 21 Haziran 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...