Bim aktüel ile gelen indirim coşkusu 19 Kasım tarihinde de devam ediyor. Salı günü Bim günü... İndirimlerin başladığı bu kataloglara hep birlikte göz atalım... 2'li boxer 12,90 TL ve 3'lü yüksek bel bato slip 9,95 TL fiyatı ile Bim marketlerine geliyor. İç çamaşırlarının yoğunlukta olduğu bu katalogları incelemeyen kalmasın diye erkenden detaylı olarak anlatıyoruz. Kaplı Penye Sütyen 12,90 TL ve Konfor Çorap 5,95 TL olarak satışa çıkarılıyor. Bu ürünler 19 Kasım 2019 Salı günü geçerli olmaya başlıyor. Bir başka ürün 2'li havlu taban patik çorap 5,95 TL ve 5'li slip 12,90 TL olarak indirime giriyor. Ayrıca bu hafta içi Organik Külotlu Çorap çocuklarınız için geliyor. Fiyatı ise sadece 7,95 TL... Welsoft uyku patik 4,95 TL, 3'lü Çorap 3,95 TL ve Patik Oyuncaklı 9,95 TL olarak satışa 19 Kasım tarihinde çıkıyor. Lisanslı Çarıklı Çorap 7,95 TL, Lisanslı Havlu Çorap 3,95 TL olarak satışta... 19 Kasım 2019 indirimlerini incelemeye devam ediyoruz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 11 Kasım 2019 tarihinde, BİM (22 Kasım 2019) Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...