BİM 22 Şubat 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

| BİM AKTÜEL|17 Şubat 2019|2 Yorum

Bim 22 Şubat ile merakla beklenen ürün fırsatlarını sunuyor. Bu haftanın Bim aktüel sürprizlerinde neler var, hangi indirimler sizlerle olacak ve bu haftanın en uygun fiyatlı ürünleri neler, tüm detaylar Aktüel Ürünler ‘de…

Bim yeni kampanya dönemi ve en yeni fırsatların bulunduğu katalog dönemi ile indirimlerine hız kesmeden başlıyor. 22 Şubat 2019 gününe ait tüm detaylı Bim katalogları için Aktüel Ürünler başlıyor. Meraklı Bim takipçilerinin merak ettiği hususlar olan “Bu hafta Bim’e ne geliyor?”, “Bim Aktüel bu hafta hangi fırsatları sunacak?”, ” Bim 22 şubat katalogları neler?”, “Bim yeni katalogları” ile ilgili tüm detaylar ve daha fazlası şimdi sizlerle.

BİM 22 ŞUBAT 2019

Katalog görsellerine hızlı geçiş yapın:

Bim aktüel kataloğunu incelediğimizde önemli pek çok fırsata ev sahipliği yaptığını görüyoruz. 22 Şubat 2019 Bim aktüel kataloglarının yeni indirimleri sunduğu ve bu indirimlerin herkes tarafından sevildiğini görüyoruz. Bu haftanın ilk kataloğunda ilk üründe LG K9  akıllı telefon ürününü görüyoruz. Ayrıca kaliteli bir taşınabilir şarj aleti ve kulakiçi mikrofonlu kulaklık da bu haftnanın ürünleri arasına giriyor. Duracell’den kalite BİM’den ucuzluk anlamında güzel bir kampanyada ise 12’li kalem pillet sizlerle oluyor.

Bim 22 Şubat kataloglarının diğer sayfalarında ekmeklik fırsatı ve çeşitli ürünler sizlerle. Boy aynasından oval banyo paspasına kadar geniş yelpazede ürünler bu hafta Bim’de… Ayrıca sayfada çeşitli oyuncaklar ve kaliteli ürünler de bir arada… Bim aktüel 22 Şubat 2019 kataloglarının bu yeni indirimlerinde eşofman altı ve çeşitli çorap ürünleri de var. 22 Şubat kataloglarının bim aktüel fırsatlarında ayrıca eğitici kitaplar İngilizce-Türkçe fırsatı da sizlerle. Aktüel Ürünler denilince akıllara gelen Bim sayfalarında güncel fırsatlarda doğalgaz uyumlu ve doğalgaz için ücretsiz ürün kurulumu avantajına sahip Kumtel cam set üstü ocak ürünü de bu hafta 299,00 TL fiyatı ile Bİm’de yer alacak. Luxell turbo fırın 39lt ürünü ile de indirimlerde yeni fırsatlara yer veren Bim’de Aspiratör ürünü de sizlerle olacak. Bu haftanın kataloglarında önemli detaylar ve değerli fırsatlar var. Yirmi iki şubat bim kataloglarında ayrıca LAV markalı ürünler ve çeşitli cam ürünler de sizlerle olacak. Ek olarak tek fiyatlı mutfak ürünlerinde de güzel fiyat ve muhteşem indirim Bim ile mahallenize kadar gelecek. Daha fazlasını merak edenlere kataloglar ile devam edelim.BİM 22 Şubat Teknoloji Aktüel Sayfası

BİM 22 Şubat Teknoloji Aktüel Sayfası

Bir sonraki sayfaya numaralardan ilerleyerek ulaşabilirsiniz.

Sonraki Sayfa

1 2 3

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 17 Şubat 2019 tarihinde, BİM AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 2 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , , , ,

“BİM 22 Şubat 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu” için 2 Yorum