BİM 22 Şubat 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu

| Bim Aktüel Salı|19 Şubat 2022|4 Yorum

Bim 22 Şubat 2022 kataloglarıyla kesinleşen fırsat ürünleri muhteşem fiyatları ve indirimli ürünleriyle farkını ortaya koyacak. Bim Aktüel Salı kataloğu olarak bilinen yeni hafta kampanyalarında resmen açıklanan detayları tek tek inceliyoruz. İşte Bim’in yeni kataloğu hakkında merak ettikleriniz ve yanıtları:

Bim Aktüel Salı kataloglarında yer alan ve pek çok kişinin merakını cezbeden fırsatlar nihayet resmen açıklandı. Bim 22 Şubat 2022 aktüel listelerinde bulunacak olan bu indirimler arasında gıda ürünleri yoğun olarak yer almakta. Özellikle son zamanlarda gıda ürünlerine yaptığı indirimlerle dikkat çeken Bim’in yeni KDV düzenlemesi ile de indirimleri daha da hissedilir düzeye çekmesiyle birlikte müşterisini memnun etmeye devam etti. Bu sayfada Bim Aktüel kataloglarının fırsat listelerini aktarıyor olacağız. Başlıyoruz:

BİM AKTÜEL SALI 22 ŞUBAT 2022 İNCELEMESİ

Türkiye’nin indirim marketi BİM, yeni indirimlerini her salı olduğu gibi bu salı gününde de müşterisiyle buluşturmanın heyecanını yaşıyor. Bim 22 Şubat 2022 tarihli kataloğunda haftanın önerileri başlıklı yayınlanan katalogda iki sayfada onlarca ürün indirime giriyor. Yapılan bu indirimlerin üzerine ayrıca bir de KDV indirimi eklenince fırsatlar tadından yenmiyor. İşte merak ettikleriniz ve Bim katalogları: İlk ürün Seğmen Sivas ve Bingöl Balı olacak. Diğer üründe Dost Tuzsuz Topak Tereyağı 500 gr sizlerle olacak. Ayrıca bu hafta Kerem Labne 3×180 gr ve Teksüt Tost Peyniri 600 gr uygun fiyatlarla satış bekleyecek. BİM 22 Şubat 2022 kataloglarının bir diğer fırsatında İlkgün Reçel 380 gr ve Özkaleli Zile Pekmez 300 gr raflarda olacak. Sek markalı ürünlerde de indirim kapıda. Sek Rulo Kaymak 150 gr, Sek Protein Süt 330 ml ve Sek Protein Süt 330 ml fiyatla sizleri bekleyecek. Aktüel fırsatlarda bu hafta Polonez Hindi Füme 200 gr ve Marmara Birlik Siyah Zeytin 1400 gr müşteriye sunulacak. Devamında ise Maret Dana Kangal Sucuk 200 gr ve Sultan Pastırma 100 gr gelecek. Bim Aktüel Salı kataloglarının yapacağı indirimlerde önemli fırsatlar bulunmaya devam edecek. Şöyle ki bu hafta Cupido Yaprak Buğday ve Mısır Gevreği 1000 gr ve Dost Laktozsuz Yoğurt sizleri bekleyecek. Onlarca üründe onlarca indirimli fiyat sunan Bim Aktüel kataloglarında Kelly’s Anadolu Meyveleri Müsli 275 gr ve Pek Gurme Mantı 400 gr raflarda yer edinecek. Bir diğer üründe Beşler- Bi’Doyum Dana Dürüm Döner 170 gr sizleri karşılayacak. Bu haftanın Bim 22 Şubat 2022 kataloglarında Superfresh’ten iki ürün, Tat markalı 2 ürün indirime girecek. Leziz fırsat Eker Gurme Sütlü Tatlı Çeşitleri 125 gr sizlerle olacakken ayrıca Sek Quark Meyveli Yoğurt da indirime girecek. Bim Salı kataloglarında bulunacak olan bir diğer avantajlı üründe Dost Yarım Yağlı Yoğurt 5kg sizlerle buluşacak. Devamında Mezzemarin Sardalya ve İstavrit, Cp Piliç Tenders 225 gr ve Dost Kefir 1 Litre bulunacak. Haftanın salı fırsatlarında oldukça geniş bir ürün grubu Bim raflarını dolduracak. Fiyatlar ve daha fazlası için ise bim. com. tr 2Yi ziyaret etmelisiniz.

Bim 22 Şubat 2022 Aktüel Ürünler kataloğunun dolduracağı alışveriş sepetleri uygun fiyatlarıyla müşteriyi memnun etmeye hazır. Bim Aktüel Salı kataloglarının resmen açıklanmasının ardından fiyatlara son bir revizyon Bim’den geldi. İndirime de indirim yapan Bim Aktüel, yine müşterisini memnun etmeyi başardı. Peki ikinci BİM sayfası neler sunacak, şimdi bu konuya değinelim. Bu hafta Çay ürünleri Bim’den indirimli… Efor Platinum Siyah Çay 1 Kg harika fiyatlarla sizlerle. Ayrıca lezzetiyle bilinen Tirebolu Fincan Poşet Çay 25’li olarak gelirken Doğadan Probiyotikli Yeşil Çay 14’lü de indirime girecek. Bim Aktüel listelerinde Greenwood Meyveli Kış Çayı 130 gr ve Greenwood Ihlamur 50 gr da sizlerle olacakken Herby Bitki Çayı 20’li kampanyalı fiyatla satılacak. Aktüel Ürünler arasında dikkat çeken Bim fırsatlarında Berk Jumbo Demlik Poşet Siyah Çay 40×5 gr ve Doğadan Fonksiyonel Bitki Çayı 18’li de sizlerle. Lipton Bitki Çayı 20’li uygun fiyatla raflarda. Simbat ürünlerinde de indirimler var. Bu hafta gelecek olan Bim 22 Şubat 2022 indirimlerinde Simbat Jumbo Antep Fıstığı 300 gr, Simbat Çıtır Kaplamalı Cips Fıstık 200 gr ve Simbat Tuzlu Kavrulmuş Fındık 400 gr sizlerle. Atıştırmalıklarda muhteşem fiyatlar sunan BİM kataloğunda Patito Patates Cipsi 200 gr, Hünnap Keçiboynuzu Özü 640 gr ve Sek Sıcak Çikolata 500 ml sizlerle. Ayrıca Party, Biscolata Mood, Luppo, Buono, Rocher Patiswiss Ürünlerinden bazılarında fırsat ve kampanya var. Son olarak ise Familia 3 Katlı Kağıt Havlu 6’lı ve Familia 3 Katlı Tuvalet Kağıdı 8’li de indirimde. Siz de daha fazlasını merak ediyorsanız BİM Aktüel indirimlerini hemen inceleyin! Bunun için ise resmi adres bim. com. tr ‘yi ziyaret edin.

BİM 22 ŞUBAT 2022 KATALOĞU – BİM AKTÜEL SALI

BİM 22 ŞUBAT 2022 Aktüel Ürünler KATALOĞU Bim Aktüel 22 Şubat 2022 Önemli Fırsatlar Kataloğu

Sonraki Sayfa

1 2

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 19 Şubat 2022 tarihinde, Bim Aktüel Salı kategorisinde yazılmıştır ve 4 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , ,

“BİM 22 Şubat 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu” için 4 Yorum