BİM 23 Nisan 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM AKTÜEL|16 Nisan 2021|1 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar
BİM’den duyuru yayınlandı. 23 Nisan kataloğunda bulunan Simfer markalı midi fırın görselde yer alan ürün özellikleri ile aynı olmaması (uyuşmaması) nedeniyle satılan bu ürünün toplatılması kararı alınmış. Ürünü satın aldıysanız en yakın BİM’e giderek iade işlemini yapmanızı Bim önermektedir. Ayrıca Bim; bu hatadan dolayı bir özür mesajı da yayınlamıştır. İlgili duyuru Bim’in resmi sosyal medya hesaplarından duyurulmuştur. İlgili duyuruya BURADAN ulaşabilirsiniz.
BİM 23 NİSAN 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu Görseli 4. Sayfası

Önceki Sayfa Sonraki Sayfa

1 2 3 4 5 6

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Güncel Kataloglar

Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 16 Nisan 2021 tarihinde, BİM AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 24 Nisan 2021 | 21:02 .

Aramalar: , , , , , , ,

“BİM 23 Nisan 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu” için 1 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...