BİM 25 Şubat 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu

| BİM AKTÜEL|22 Şubat 2022|12 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

Bim 25 Şubat 2022 kataloglarında detaylar resmen ortaya çıktı. Bim Aktüel listeleriyle kesinleşen fırsatlar alışveriş listeleri için önemli detaylar içeriyor, siz de indirim listelerinin incelemesini görüntüleyerek Bim Aktüel 25 Şubat 2022 için alışveriş listenizi kesinleştirebilirsiniz. İşte merak edilen Bim detayları:

Bim Aktüel listelerinde kampanya katalogları yepyeni fırsatları ve indirimleri sunarak müşterisini memnun etmeye başladı. Bim 25 Şubat 2022 kataloglarının kesinleşmesiyle birlikte Bim camlarında, el broşürlerinde ve gazetelerde kampanyalar yer almaya başladı. Harika fırsatların yer aldığı Bim listeleri için derlediğimiz ve hazırladığımız incelemeyi okuyabilir, katalogları detaylıca görebilir ve son olarak ise resmi adrese göz atabilirsiniz.

BİM 25 Şubat 2022 – Bim Aktüel

Türkiye’nin en önemli indirim marketlerinden olan BİM, yeni fırsat kataloğunu yayınladı. Bim 25 Şubat 2022 kataloglarında yer alan ve alışveriş listelerini sarsması beklenen fırsatlarda üç yeni sayfada onlarca ürün yer alıyor. BU kapsamda hangi kampanyalar var, hep birlikte görelim: İlk üründe Woon 32 inç HD Ready Uydulu LED TV 2299,00 TL ile satış bekliyor olacak. Bir sonraki üründe Powerlifre GC2990 buharlı ütü 399 TL fiyatla sizlerle. Ayrıca Süpürge ise 1299,00 TL’den alıcısına sunuluyor. Philips erkek bakım seti ise 199 TL’den Bim’e geliyor. Ayrıca belirtmek gerekiyor ki ürü, süpürge ve erkek bakım seti ürünleri ONLINE satın alınıyor. Bunun için ise Bim’in resmi uygulaması Bim Market‘i indirmeniz gerekiyor. Daha fazlasını bim. com. tr veya Bim kataloğundan görebilirsiniz. Aktüel Ürünler arasında Kumtel siyah cam set üstü ocak 699 TL’den sizlerle. Fakir şarjlı el süpürgesi 399 TL’den alıcısına sunulurken Fakir Türk kahvesi makinesi ise 399 TL’den sizlerle. Aynı şekilde 239 TL fiyatıyla Fakir fincanlı filtre kahve makinesi de raflarda… Bim 25 Şubat 2022 kataloglarında yer alan indirimli ürünlerde blender seti de sizlerle. Ayrıca tek fiyatlı çelik ürünlerde 69,90 TL fiyat sunan Bim Aktüel kataloglarında Paşabahçe markalı cam ürünler de indirime giriyor. Lav ürünlerinde de fırsatlar sunan Bim, sahan, koruma bandı, bardak tutucu gibi küçük ama gerekli ürünleri de uygun fiyatla satışa sunuyor. Fırsat ürünleri arasında “Miniklerin Eğlence Dünyası” sloganlı kısımda oyuncaklar, puzzle ürünleri, kitaplar yer alıyor. Ayrıca bu hafta 399 TL fiyatla Vestiyer de sizlerle. Bu şık ürünü takip eden bir diğer üründe ise eskitme ahşap çiçeklik 129 TL’den sizlerle olacak. Ahlap fener 69,90 TL’den banyo paspası uygun fiyatla ve 20li ponpon led ışık 89,90 TL’Den sizlerle. Bu ve daha fazla ürünü bim resmi adresi bim. com. tr ‘den mutlaka görüntüleyiniz.

Bim 25 Şubat 2022 Aktüel Ürünler kataloğunda bu hafta çeyiz tutkunları ve evine düşkün olanlar için muhteşem bir indirim sayfası sunulmuş. Bim Aktüel listelerinde kapaklı kutu organizer sizlerle. Ayrıca Lüks süet sepetler de Bim’e geliyor. Çeşitli boylarda satışı beklenen bu ürünlerde mini, midi ve maxi boyları var. Aynı zamanda vakumlu hurç setleri, iki gözlü çekmeceler, çekmece düzenleyiciler ve başucu düzenleyicisi de Bim Aktüel kataloglarıyla sizlerle. Dolap içi katlı askılı organizer ürününde 29,90 TL fiyat sunan BİM, bu ürüne ek olarak çok amaçlı çanta, ayakkabı hurcu, kışlık terlik dahi indirime almış. Akordiyon düzenleyicilerde üç faklı boy sunan Bim 25 Şubat 2022 aktüel ürün kataloglarında baskılı hurç, raf düzenleyici ve çok amaçlı kutular da sizlerle. Düzen adına hemen hemen her şeyin yer aldığı Bim Aktüel kataloğunu mutlaka görmelisiniz. Siz de 25 Şubat 2022 Bim Aktüel kataloğunun detaylarına resmi adres bim. com. tr ‘den mutlaka bakınız. İncelememizi tamamladık, indirimli günler dileriz.

Bim Aktüel Katalogları: 25 Şubat 2022

Bim 25 Şubat 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu Bim Aktüel 25 Şubat 2022 Düzenleyici Ürünleri Kataloğu

Sonraki Sayfa

1 2 3

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 22 Şubat 2022 tarihinde, BİM AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 12 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: ,

“BİM 25 Şubat 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu” için 12 Yorum