BİM 26 Haziran 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu

| BİM AKTÜEL|10 Haziran 2020|8 Yorum

Artık her şey güzel olacak. Bim aktüel 26 Haziran 2020 aktüel ürün kataloglarında kampanyalı ürünlere doyulacak. Merakla beklediğiniz Bim 26 Haziran hakkında tüm detaylar ve katalogları burada.

Merakla beklenen ve çokça aranan Bim kataloglarının yeni sayısına ait ön incelemeler yayınlandı. BİM 26 Haziran 2020 aktüel ürün kataloglarında bulunan ve sizlerle olmasına kesin gözü ile bakılan fırsatlar nihayet ortaya çıktı. Aktüel Ürünler olarak bu muhteşem fırsatları ve bu muhteşem ürünleri tek tek ele aldık. Kampanyalar ile Bim 26 haziran kataloglarına başlıyoruz.

Katalogları Gör

BİM 26 Haziran 2020 – Ön İnceleme

Bim 26 Haziran 2020 kataloglarının ön incelemesinde pek çok elektronik ürün yer alıyor. Bunun yanı sıra sunulan ürünler hakkında detaylı incelemeler ayrıca yine burada sizlerle. İlk ürün ile elektronik ürünleri ele almaya başlıyoruz. Dijitsu’dan 55 inçlik dev ekranlı bir TV sizlerle olmaya hazır. Ayrıca Kumtel’den mini fırın ve Dijitsu’dan vantilatör de bu hafta Bim aktüel kataloglarında sizlerle. Fırsatların devamında damacana pompası, kablosuz mini el fanı, taşınabilir şarj aleti de var.Uzun süredir gelmeyen ayak masaj aleti de Bim aktüel katalogları arasında sizlerle. Fırsatlar çeyiz ürünleri ve mutfak ürünleri ile Bim’de devam ediyor.  Bim 26 haziran kataloglarında muhteşem fiyatları ile gelen diğer diğer ürünlere de bakalım.

TV satılır da 26 haziran 2020 günü çeyiz ürünleri satılmaz mı… Güral Porselen’den harika bir yemek takımı Bim’e geliyor. 12 kişilik 68 parçalık yemek takımı 799,00 TL fiyatı ile sizlerle oluyor. Sayfada çeyiz ürünleri arasında 6 parça çelik tencere seti, Miami 24 parça çatal kaşık bıçak takımı da yer alıyor. Cam ışıklı kettle, blender set ve 6 parçadan meydana gelen granit set de Bim aktüel ile uygun fiyata sizlerle oluyor. Fırsatlar Rakle ile bim kataloglarında yer alıyorken Fakir buhar jeneratörlü ütü de 449,00 TL’den sizlerle oluyor. Ütü masası ve kurutmalık da satacak market dik durabilen süpürge, masa sandalye çantalı seti ile de sizlerle oluyor. Ev tekstili ürünleri ve giyim ürünlerinde de özel fiyatlar sunan Bim 26 Haziran günü önemli indirimlere imza atıyor. Dahası ve fazlasını Bim aktüel katalogları 26 Haziran indirimleri tamamen yayınlandığında inceleyeceğiz.


Bim Aktüel 26 Haziran 2020 Katalogları

Bim-26-Haziran-2020-Aktuel-Yeni-Urunleri-Elektronik-Katalogu width=

Sonraki Sayfa

1 2 3 4

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 10 Haziran 2020 tarihinde, BİM AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 8 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 20 Haziran 2020 | 20:56 .

Aramalar: , , , , , , ,

“BİM 26 Haziran 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu” için 8 Yorum