BİM 26 Nisan 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

| BİM AKTÜEL|20 Nisan 2019|0 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

Bim 26 nisan 2019 aktüel ürünler kataloğu yeni indirimleri görücüye çıktı. Bu hafta BİM aktüel ile birlikte gelecek olan yeni indirimler ve özel kampanyalardan haberdar olmak için bizle olmaya devam… Detaylar ile Bim aktüel 26 nisan başlıyor…

BİM 26 nisan 2019 aktüel ürünler kataloğu Bu haftayı çok özel indirimlerle dolduruyor. Bu hafta Huawei cep telefonu y5 2018 4.5 g desteği ile 899 TL den sizlerle olacak. Bu ve bunun gibi pek çok ürün BİM aktüel ürünler kataloğu 26 Nisan 2019 Cuma günü takipçisi ile buluşacak. Ürünlerden haberdar olmak için sitemiz aktuel-urunler.com adresinde olduğumuzun bilincindeyiz ve bu bilinçle sizlere en detaylı Bim kataloğunu anlatmaya gayret göstereceğiz.

Bim aktüel tüm indirimlerini sizler için incelediğimiz bu konuda tek sayfalık önemli fırsat kataloğuna denk geliyorsunuz. Sosyal medyayı sallayan bu ürün kataloğu, fiyatı ile oldukça çok kişi tarafından beğenileceğe benziyor. Bim aktüel ürün katalogları ve yeni indirim sayfalarında neler olduğuna kısa bir incelemenin ardından geçiyoruz.

Bu haftanın ürünlerine bakacak olursak Kütahya Porselenden 6lı Porselen tabağı ve porselen demlik çok uygun fiyata sizlerle olacak. Bir başka indirimli ürün ise 2 raflı Porselen kurabiyelik ve ayrıca porselen kahve fincanı seti 4 kişilik olarak aynı takım içerisinde yer alacak. Porselen şekerlik ve tekli kayık tabak ürünleri de bu haftanın aynı porselen takım fırsatlar içerisinde BİM Aktüel 26 Nisan kataloglarında yer alacak. Ürünlerin devamında buharlı ütü Fakir marka olarak 179 liradan satılacak. Cam set üstü ocak ve katlanabilir yatak ürünlerinin yanı sıra baskül ve Paşabahçe markalı cam ürünler raflarda yerini alacak. Son üründe ise tek fiyatlı ahşap ürünler Bim aktüel kataloglarında bulunacak. Sizler de 26 Nisan 2019 BİM Aktüel kataloglarını sitemizden detaylıca takip edebilirsiniz Şimdi sizlere görseli aktarıyoruz.

BİM 26 Nisan 2019 | A101 Aktüel

BİM 26 NİSAN 2019

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 20 Nisan 2019 tarihinde, BİM AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , , ,

Yorumlara kapalı.