BİM 26 Ocak 2021 Aktüel Ürünler Katalogu

| Bim Aktüel Salı|24 Ocak 2021|0 Yorum

BİM 26 Ocak 2021 aktüel kataloglarını Bim resmen yayınladı. Bir sürü üründe salı fırsatı sunan Bim’de bu salı aktüel ürünler muhteşem! Bim aktüel salı olarak bildiğimiz bu katalogları sizler için 3. bir göz ile inceledik. Detaylara bakalım:

Bim 26 Ocak 2021 aktüel kataloglarında salı fırsatları gün yüzünde!.. Gıda ve temizlik ürünleri yoğunlukta olmak üzere pek çok alanda ürün sunan Bim’de bu salı çok konuşulacak ve kapışılacak ürünler var. Alışveriş listelerinizde ilk sıralara yerleşecek olan Bim ürünlerine bakalım mı? İşte bu haftanın 26 Ocak kataloglarına ait kısa bir inceleme:

.
.

BİM 26 OCAK 2021 – Aktüel Salı

BİM aktüel salı kataloglarında iki sayfadan oluşan 26 Ocak 2021 ürünleri yayınlandı. www.bim.com.tr’den edinilen bilgilerde pek çok üründe iyi fiyat yer aldı. Haftanın önerileri olarak bilinen Bim katalog fırsatlarının neler olduğuna detaylıca bakalım ki alışveriş listeleriniz için yeni seçenekleri değerlendirelim. İlk üründe son zamanların el yakan bir ürünü var. Tereyağı bu hafta BİM ile o kadar uyguna geliyor ki kapış kapış satılacak gibi görünüyor. Markası da fiyatı da çok kaliteli! Sek Tereyağı 1 kg bu hafta 49,90 TL’den geliyor arkadaşlar! Kaçırmamanızı öneririz. Sayfada ayrıca sucuk da indirime giriyor. Üstelik TORKU! Torku Dana Kangal Sucuk 500 gr ve Torku Dana Baton Salam 250 gr ürünlerinde muhteşem fiyat bu hafta Bim’e geliyor. Ürünleri karşılamaya Bim’e gitmek gerek. Haftanın diğer önemli fırsatlarında Yaylatürk Hindi Kavurma 100 gr ve Yaylatürk Karabiberli Hindi Salam 80 gr ürünleri de var. Bim adından söz ettirmeyi başarıyor gerçekten! Torku’dan diğer bir ürün; Torku Çiftçi Yoğurdu 900 gr da sizlerle. Durun gitmeyin, Polonez markalı ürünlerde de 26 Ocak 2021 günü özel fırstalar BİM mağazalarında yer alıyor. www.bim.com.tr’den öğrenilen ve ayrıca BİM camlarında da bulunan kataloglarda Polonez Hindi Salam 110 gr, Polonez Piliç Füme 60 gr ve Polonez Dana Jambon 60 gr ürünleri bulunuyor. Bim için henüz online satış bulunmuyor olsa da mahallemizde BİM her daim yakınımızda olduğundan böyle bir gerekliğe de pek gerek kalmıyor. Bim 26 Ocak 2021 kataloglarında Frico Tereyağı 200 gr ürününde de muhteşem fiyat yer alıyor. Hollanda menşeili olan bu ürün köylerde eskiden yediğimiz o lezzetli tereğaı çok ama çok anımsatıyor. 200 gr olarak katalogda bulunan ürün lezzet anlamında çok başarılı! DOST ürünleri de Bim’de indirimde. Bim’in değişmeyen kalitesi Dost Bidon Yoğurt 2 kg inanılmaz fiyatı ile geliyor. Ayrıca Dost Laktozsuz Süt 1 Litrelik ürünü de kaçmaz. Bim aktüel kataloglarında bulunan diğer bir süt ürünü ise Kaanlar Beyaz Peynir 900 gr. Ayrıca Aknaz Dilimli Klasik Peynir 500 gr ve Gündoğdu Cheddar Peyniri 200 gr ile Altınkılıç Trakya Eski Kaşar 250 gr 1de sizlerle. İlgili sayfada Bim kataloglarında Peysan Taze Peynir 200 gr ürün de son fırsat! Bim alışveriş listelerini bu katalog sayfası ile dolduruyor gerçekten. 26 Ocak 2021’de hepimiz Bim’e gidiyor olacağız.

Bim 26 Ocak 2021 kataloglarında ikinci sayfa fırsatlarından da bahsedelim. Bu sayfa tam anlamı ile bir keyif sayfası! Neden mi öyle dedik, çünkü çerezler, kuruyemişler, içecekler, reçeller, çay ve cipsler bu sayfada. Bim tarafından duyurulmuş olan bu sayfalarda yok yok! İlk olarak ne var? Simbat Kavrulmuş Fındık 500 gr ürünü var. Ayrıca Peyman Karışık Çiğ Kuruyemiş 100 gr, Peyman Nutzz Yer Fıstığı ve Sayley Kakaolu Fındık Kreması 1000 gr var. Durun durun gitmeyin, Çotanak Ballı Fıstık Ezmesi 200 gr da var. Bim’in duyurduğu 26 Ocak 2021 katalogları salı fırsatlarında Lokum Atölyesi Kaplamalı Saray Helvası 300 gr var. www.bim.com.tr’den öğrenilen bu fırsatlarda lokumlar, ballar, tahinler, reçeller, sucuklar, kahveler, cipsler, turşular… Daha neler var neler… Dahasını merak edenler için adres www.bim.com.tr! Alışveriş listeleriniz hazırlayın ve 26 Ocak 2021 günü siz de bizim gibi Bim’e gidin. Ürünleri kendimizce kısa kısa inceledik. Dahası var ancak biz fırsatların büyüsünü Bim kataloglarında görmeye devam edelim. Haftaya yeni bim incelemelerinde görüşmek üzere, bol indirimli günler!

Bim Aktüel 26 Ocak 2021 SALI Katalogları

Bim 26 Ocak 2021 Aktüel Ürünler Salı Kataloğu Görseli

Resmi adres: www.bim.com.tr

Sonraki Sayfa

1 2 3

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 24 Ocak 2021 tarihinde, Bim Aktüel Salı kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , , ,

Yorumlara kapalı.