BİM 28 Eylül 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

| Bim Aktüel Salı|28 Eylül 2021|0 Yorum

Bim Aktüel Salı kataloglarının yeni sayısı çıktı. Merakla beklenen Bim 28 Eylül 2021 kataloğunda detaylar iki sayfadan oluşan aktüel katalog ile çıktı. İndirimlerin ve fırsatların en iyisini sunan Bim’den yeni kataloglar bakınız ne gibi ürünlerde hangi kampanyalar sunuyor, görelim…

Bim 28 Eylül 2021 kataloglarının en yeni fırsatlarında iki sayfadan oluşan indirimli ürünler ortaya çıktı. “Kahve Temalı” harika ürünler sunacak olan Bim’de bu hafta yine niche zevklere hitap eden muhteşem fırsatlar var. İşte Bim’in yeni fırsatları:

BİM AKTÜEL SALI 28 EYLÜL 2021 İNCELEMESİ

Kahve Temalı ürünler ile gelecek olan yeni salı katalogları yine Bim tarafından sunuldu. Özel temalar belirleyerek muhteşem ürünler sunan Bim’in bu hafta ise “KAHVE” seçtiğini görüyoruz. Kokusu ile cezbeden kahveler hem göze hem burnunuza hitap eden ürünler ile bezenerek Bim 28 Eylül 2021 haftasında sizlerle oluyor. Gelin hep beraber fırsatları inceleyelim. İlk bölümde “Stilinde kahveden ilham alanlara” sloganıyla gelen bir sayfa var. Botik baskılı pijama takımı ile başlayan fırsatlarda figürlü eldivenli çocuk battaniyesi sizlerle. Aynı zamanda peluş saç bandı, figürlü battaniye bu hafta Bim’de! Bim 28 Eylül aktüel kataloglarında batik desenli çorap, banbu hasır led ışık, fiyonklu dizaltı çorap gibi ürünler de satışta. Body butter, yüz bakım maskesi, tıraş kolonyası ve köpüğü de kahveli seçenekleriyle Bim’de. Peluşlu sıcak su torbası, dekoratif kitap kutu ve ip askılı ahşap pano da Bim’de! El ve vücut losyonu, el kremi, kahve bardağı kutulu makyaj süngeri, highlighter paleti, makyaj fırçaları ve parfüm de bu hafta Bim aktüel Salı kataloglarında sizlerle. BİM salı kataloğunun kahveseverler için hazırlanan ilk sayfası bu şekilde. Gelin diğer bir sayfayı inceleyelim.

Bim 28 Eylül 2021 aktüel ürünler kataloğu salı fırsatları hem tekstil hem gıda fırsatlarıyla dolu “Kahve” temalı ürünlerine ev sahipliği yapıyor. İkinci aktüel sayfada bulunan kampanyalara yakından bakalım. Bu hafta “Şimdi Kahve Zamanı” sloganlı harika bir sayfa sizlerle. Dünya Kahve Gününe Özel Kahve Çeşitleri sunacak olan Bim’de bakalım neler var: Klasik kahve, kahve beyazlaştırıcı set olarak Vip markası ile sizlerle. Çözünebilir kahve çeşitlerinde Kolombiya, Brezilya, Meksika ve Espresso seçenekleri de Vip markasıyla Bim’de. 3’ü 1 arada kahveler ve filtre kahveler de sizlerle. Abdullah Efendi markalı olarak gelen kahve çeşitleri, Türk kahvesi çeşitleri de Bim’de yerini alıyor. Filtre kahve + demleme seti, Tekli Türk Kahvesi ürünleri de Bim aktüel 28 Eylül kataloglarında yer alıyor. Kahvenin yanında en çok tercih edilen ürünlerden olan çikotalarda ise çeşitli seçenekler sunan Bim aktüel ayrıca kurabiye ve pasta da sunuyor. Bu haftanın 28 Eylül Bim kataloğu harika fırsatlar sunuyor. Siz de bizler gibi kahve tutkunu iseniz 28 Eylül 2021 Bim aktüel kataloğunu kaçırmayın. Diğer tüm detaylar, ürünler ve kataloglar için resmi adres bim. com. tr ‘yi ziyaret edin.

BİM 28 EYLÜL 2021 KATALOĞU – BİM AKTÜEL SALI

BİM 28 Eylül 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu Bim Aktüel Kahve Temalı Ürünler Dünya Kahve Günü Özel 28 Eylül 2021 Sayfası

Sonraki Sayfa

1 2

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 28 Eylül 2021 tarihinde, Bim Aktüel Salı kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar:

Yorumlara kapalı.