BİM 3 EYLÜL 2021 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

| BİM AKTÜEL|30 Ağustos 2021|11 Yorum

İnternette ilk kez Bim 3 Eylül 2021 aktüel katalogları yayınlandı. Şimdiden listelere konu olacak Bim aktüel kataloglarında fırsatlar gün yüzüne çıkmaya başladı. Fırsatların Bim camlarında yer almasıyla birlikte fırsat incelemeleri de Aktüel Ürünler’de sizlerle buluştu. İşte yeni haftanın yeni kataloğu:

BİM 3 Eylül 2021 aktüel kataloğunda üç sayfadan meydana gelen fırsatlar zinciri ortaya çıktı. Pek çok ilde Bim camlarında görebileceğiniz bu kataloglarda elektronik ürünler, ev tekstili ürünleri ve oyuncaklar sizlerle. Ayrıca mutfak gereçleri de sunacak olan Bim’de 3 Eylül haftası muhteşem olacak gibi görünüyor. İşte merak edilen fırsatlar kataloğu:

BİM 3 Eylül 2021 Aktüel Kataloğu Hakkında

Sitemiz Aktuel-Urunler.Com olarak Bim kataloglarını ele almayı ayrıca seviyoruz. İçerisinde her amaca uygun ürün barındıran kataloglar ziyadesiyle fırsata doyuruyor. Bu anlamda 3 Eylül 2021 günü başlaması beklenen indirim rüzgarlarının esintileri Bim camlarında yer almasıyla birlikte incelemelerimize dahil oluyor. İçerisinde nelerin yer aldığından ziyade indirim ve ürünlerin kalitesine bakmanın daha isabetli olduğu Bim kataloglarının üç sayfalık fırsat listesine bakalım. İlk ürün Kumtel’den… Cam set üstü ocak ile başlayan Bim bu hafta kataloğunda Kumtel 40 lt mini fırın da satılacak. Cam set üstü ocakta 449,00 TL, 40lt mini fırında ise 379,00 TL fiyat belirleyen Bim yine rakiplerinin bir adım önünde yer alacak. Ayrıca Paşabahçe kalitesine sahip inanılmaz şık cam su bardağı ve çay bardağı ürünleri satacak olan Bim’de tavalar, karnıyarık tenceresi ve pek çok mutfak ekipmanı sizleri bekliyor. İlgili sayfada NERF markalı oyuncaklar, Clemenroni puzzle ve çeşitli masallar ile lisanslı ürünler de sizlerle olacak.

Bim aktüel kataloglarının 3 Eylül 2021 sayısında yer alan fırsatlarında öne çıkan bir diğer sayfada bu hafta ev tekstili ürünleri dikkat çekecek. Chefs Pro markalı ürünler, Fakir markalı ürünler ve birbirinden kaliteli markaların ürünlerinin yer aldığı diğer sayfaya da bakalım. Bim 3 Eylül 2021 kataloğunda çok amaçlı kapitone örtü tek ve çift kişilik seçenekleriyle geliyor. Ayrıca Fakir KM 1011 filtre kahve makinesi de 249,00 Tl’den satılıyor. Chefs Pro blender seti, Fakir erkek bakım seti ve Fakir saç kurutma makinesi de sizlerle oluyor. Fakir saç düzleştirici ile devam eden ev elektroniğinden sonra ise Benante kedi dekorlu fincan seti ve pandalı sevimli kupa sizlerle oluyor. Kare sunum tabağı, sunum tablası, banyo paspası, yüz havlusu, dolgulu kırlent ve daha nice ev tekstili ürünü Bim 3 EYLÜL kataloglarında sizlerle oluyor.

BİM 3 Eylül 2021 aktüel ürünler kataloğunda daha önce gelmiş ve pek çok kişi tarafından satın alınmış yüksek rağbet gören fırsatlar tekrar geliyor. Contigo termos ile başlayan Bim aktüel ürünlerinde Fakir Atria elektrikli süpürge sizlerle oluyor. 890W olan bu ürün, 1,5 lt toz kapasitesine sahip olarak geliyor. Ayrıca eşofman altı, 4 bölmeli çok amaçlı dolap, aksesuar ve takı dolabı gibi fırsat ürünleri de Bim’e tekrar geliyor. Hobi masası, lüks alüminyum kurutmalık, temzilik seti, toz alma aparatı, kerata, tuvalet fırçası gibi pek çok ürün Bim ile indirime giriyor. Aktüel ürünler arasında lider konumda olan Bim’de 3 Eylül 2021 bu şekilde şekilleniyor. Dahası, fazlası ve en doğru bilgi için mahallenizdeki Bim’e uğrayabilir; resmi bağlantı bim. com .tr ‘yi ziyaret edebilirsiniz.

Bim Aktüel Katalogları: 3 Eylül 2021

3 Eylül 2021 Cuma İtibarıyla Geçerlidir
Bim 3 Eylül 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu Bim Ev Tekstili Ürünleri 3 Eylül 2021 Kataloğu

Sonraki Sayfa

1 2 3

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 30 Ağustos 2021 tarihinde, BİM AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 11 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: ,

“BİM 3 EYLÜL 2021 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU” için 11 Yorum