Bim aktüel ile indirimler dinmek bilmiyor. 30 Kasım indirimlerinde çok önemli fırsatlar sizleri bekliyor. Siz de kampanyaların adresi Bim'i Aktüel Ürünler ile inceleyin. Şimdi beklenen ürünler ve katalog ürünleri hakkında detaylıca konuşacağız. Hometech Alfa 600C Notebook 999 TL olaak ilk gelen ürün oluyor. Bim bu üründe uygun fiyatlı dizüstü bilgisayar sunuyor. 13.3 inç ekrana sahip bu ürün minimal olmasına rağmen oldukça kullanışlı görünüyor. Bu ürün ayrıca taksit imkanı da barındırıyor. Daha ne olsun ki, ihtiyacı olan kaçırmamalı.. .Bir diğer üründe ise HP Deskjet 2610 All-in-One Wi-Fi Yazıcı 169 TL olarak geliyor. Ürün oldukça kullanışlı ve normal bir kullanımda yeterli görünüyor. Siz de kaçırmayınız... Trust ürünleri de bu hafta Bim aktüelde... Başlayalım: Trust Ravu Oyuncu Kulaklık 75 TL, Trust Wireless Charger 45 TL, Trust Primo Taşınabilir Şarh Aleti 16.000 Mah 79 TL olarak sizlerle. Bu hafta Bim 30 kasım günü ayrıca Trust Rava Oyuncu Mouse 32,50 TL'den ve Trust Avon Oyuncu Klavye 65 TL'den gelecek. Son Trust ürününde ise Trust 4'lü Usb Port 22,50 TL olarak raflarda... Sayfa devamında ayrıca kışlık ürünler de var. Bunlar ise şöyle sıralanmış: Kız-Erkek Çocuk Bot 24,90 TL, Kadın-Erkek Bot 29,90 TL, Kadın Kısa Fermuarlı Polar 24,90 TL, Erkek Kısa Fermuarlı Polar 24,90 TL, Lisanslı Çocuk Mont 39,90 TL, Lisanslı Çocuk Şemsiye 19,90 TL ve son olarak Kadın-Erkek Eşofman Altı 19,90 TL...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 17 Kasım 2018 tarihinde, BİM 30 Kasım 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...