BİM 30 Temmuz 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

| BİM AKTÜEL|28 Temmuz 2021|0 Yorum

Bim 30 Temmuz 2021 aktüel cuma katalogları muhteşem ürünleri bazı Bim mağazalarında ve el broşürlerinde ortaya çıktı. Bim aktüel kataloglarının yeni sayısında neler yer alıyor, öğrenmek ve ürünleri alışveriş listelerinize kaydetmek için detaylara bakın.

30 Temmuz 2021 Bim aktüel kataloğunun sunacağı üç sayfadan meydana gelen dev indirim listeleri Bim camları, el broşürleri kanalıyla şimdiden ülkenin dört bir yanına yayıldı bile… Yeni ürünler, yeni konseptler ve birbirinden uygun fiyatlı fırsatlar için incelemeye aldığımız ve merceğimizi tuttuğumuz Bim kataloğunun yeni sayısının detayları başlıyor. İşte merakla beklenen Bim 30.07.2021 kataloğu…

Bim aktüel 30 Temmuz 2021 kataloğunda yer alan ürünler ve fırsatların neler olduğuna bakalım. İlk sayfanın ilk ürünleri arasında beyaz eşya ürünleri ve züccaciye fırsatları var. Keysmart’tan gelen nofrost buzdolabı ideal ebatları iki kapaklı yapısı ve LED aydınlatmalı içi ile sizlerle. Kullanılabilir soğutucu hacmi 264 litre olan ürünün kullanılabilir derin dondurucu kısmı ise 93 litre. Toplamda 357 litre kullanılabilir hacm sahip ürün brüt hacimde pek tabi daha büyük… 30 Temmuz 2021 itibarıyla Bim aktüel kataloglarında bulunan diğer bir önemli ürün Chef’s telli kızartma tenceresi. Ayrıca çelik termos ve Chef’s granit efektli krep tavası da bu hafta sizlerle. Yağ sıçratmaz ve tek fiyatlı çelik ürünlerde sunan Bim aktüel kataloğu ayrıca sarımsak soğan ve limon saklama kabı ürünleri de satacak. LAV’dan gelen ürünlerde çay bardağı, ayran bardağı ve büyük kase bulunan 30 Temmuz Bim kataloğunda Paşabahçeden gelen oval borcam, tereyağlık da sizlerle olacak. Bu hafta tek fiyatlı tamamlayıcı ürünler farklı renk seçenekleriyle satılacakken çelik dondurma kaşığı da sizlerle olacak. Trend terlikler, şortlar ve hasır şapkalar da Bim kataloglarında indirime girecek.

Bim 30 Temmuz 2021 aktüel ürün katalogları indirim listelerinde bulunan veiçeriği-kalitesi ile dikkat çeken Stanley 470 ml termos uygun fiyatıyla sizlerle olacak. Bu ürünün ardından ise bebek ürünleri haftaya damga vurmaya başlayacak. Bim aktüelleri arasında en güzel ürünlere sahip bebek ürünleri grubunda ilk olarak bebek saç tıraş makinesi sizlerle. Https://Aktuel-Urunler.Com incelemesine takılan diğer bir üründe titreşimli diş kaşıyıcı da Bim aktüel kataloglarında sizlerle. Bebek nevresim takımı, anne yanı bebek yatağı ve bebek müslin bez satacak olan Bim, bebek figürlü yastıklar, elbiseler, şapkalar ve pijamalar da sunacak. Wee markalı olarak gelen biberon fırçası, bebek güvenlik ürünleri ve cam biberon da sizlerle olacakken 2li emzin de Wee kalitesi Bim ucuzluğu ile sizlerle olacak. Plastik ürünler arasında su kovası, maşrapa, çocuk küveti ve çamaşr sepeti ürünleri katlanabilir olarak Bim’de yerini alacak. Diş kaşıyıcı eldiven, bebek dönence kiti ve çıngıraklı amigurumi kiti de sizlerle olacak.

Bim aktüel kataloğu 30 Temmuz 2021 Cuma fırsatları bebek ürünlerinin yanı sıra oyuncaklarla da sizlerle olacak. Son sayfada Rookie bigtool scooter ile başlayan fırsatlar havuzlu toplu kaydırak, Pilsan yürüme arkadaşı, uzaktan kumanda, oyun topları, bul tak oyuncaklar, haydi konuşalım kartları, boyama kitapları, inşaat araçları seti, ipe dizme oyunu ve playmat yer karosu sizlerle olacak. Dahasının ve fazlasının da yer aldığı 30 Temmuz 2021 Cuma Bim kataloğunda bulunan diğer detayları bim. com. tr’den görebilirsiniz. En yakın Bim’den de ürünler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bol indirimli günler dileriz.

30 Temmuz 2021 Bim Aktüel Kataloğu

Bim 30 Temmuz 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu İlk Sayfası - Aktuel-Urunler.Com Bim 30 Temmuz 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu Bebek Ürünleri Geliyor

Sonraki Sayfa

1 2 3

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 28 Temmuz 2021 tarihinde, BİM AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , ,

Yorumlara kapalı.