BİM 31 Ocak 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu

| BİM AKTÜEL|18 Ocak 2020|15 Yorum

Bim 31 Ocak 2020 yeni indirimler sunuyor. Bim aktüel 31 Ocak fırsatlarının tamamında göreceksiniz ki bu katalog bir başka. Heyecanlandıran Bim aktüel detaylarına bakalım:

Bim aktüel ürünler kataloğu yeni indirim detayları ortaya çıktı. Pek çok platformda, gazetelerin duyurularında ve sosyal medya profillerinde sizlerle olan  bu kataloglara bakıyoruz. Bim 31 Ocak 2020 aktüel ürün kataloglarında ne gibi sürprizlerin olduğunu detaylıca anlatıp en net görseller ile inceleme yapıyoruz. Bunun için konu devamını görmelisiniz. Katalogları Gör

BİM 31 Ocak 2020 aktüel ürün kataloglarında ülkemizde çokça satan Apple ürünlerinin son zamanlardaki vazgeçilmez ürünü AirPods’u var. Şarjı çok sık biten için güzel bir taşınabilir şarj cihazı var. Bunlarla da yetinmeyen Bim aktüel katalogları sayfa devamında listesi ile anlattığımız ürünleri de sunuyor. Üç farklı sayfadan oluşan Bim 31 Ocak aktüel kataloğunda mutfak ürünleriniz de yer alıyor. Hatta Kumtel markalı turbo fırın dahi var. Peki akıllardaki o soru, BİM 31 OCAK 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu nerede? İşte o da tam burada. Önce kısa bir ürün incelemesi daha sonra en net Bim katalogları ile devam edelim.

Öncelikle belirtmek gerekir ki pek çok platformda ilk sayfa bizim incelememizdeki ilk sayfadan farklı olabilir. Ancak biz daha güzel fırsatlar sunduğunu düşündüğümüz için bu sayfayı ilk olarak inceledik.

VİTRİN: Apple 2. Nesil Airpods ve Şarj Kutusu
Kalitesi ve tasarımı ile cezbeden Apple ürünleri Bim’de yer almayı sürüdürüyor. 2. Nesil Airpods ve şarj kutusu bu hafta Bim aktüel ile sizlere geliyor. 849,00 TL fiyatı olan ürün aksesuar kapsamında olduğundan dolayı 6 taksit ile de alınabiliyor. Apple Türkiye garantisi altındaki ürün 24 saatten uzun dinleme olanağı tanıyor. 2 yıl garantili olan ürün fiyatı ile Apple tutkunlarını şimdiden heyecanlandırıyor.

Haftanın diğer önemli Aktüel Ürünlerinde Philips 10.000 mAh alüminyum kasa taşınabilir şarj aleti 75,00 TL’den satışa çıkıyor. 31 Ocak Bim aktüel kataloglarında Pro Ware elektrikli çivi zımba makinesi, Momo Stick telefon tutucu çeşitleri, katlanır yatak ürünü de yer alıyor. Oyuncak ürünleri ile devam eden 31 Ocak kataloğu deterjan hazneli spreyli mob ile fırsatlarına devam ediyor. Kadife eşofman altı, halı örtüsü, kapı önü paspası gibi önemli olan ama her yerde bulunamayan ürünler de Bim’de sizlerle oluyor. Bu bahsettiğimiz katalog için görseli inceleyebilir daha sonra sonraki sayfa ile devam edebilirsiniz.

BİM 31 OCAK 2020 | BİM Aktüel

BİM 31 OCAK 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu - Update (1)

Sonraki Sayfa

1 2 3 4

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 18 Ocak 2020 tarihinde, BİM AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 15 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 24 Ocak 2020 | 20:58 .

Aramalar: , , , , , , , ,

“BİM 31 Ocak 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu” için 15 Yorum