BİM 5 Mayıs 2020 Aktüel Ürünler Katalogu

| Bim Aktüel Salı|28 Nisan 2020|0 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

Bim 5 Mayıs 2020 salı aktüel ürünlerinin ürün ürün incelemesi, fiyat karşılaştırması ve tüm detayları ile sizlerleyiz. Bim aktüel kataloglarının sunduğu avantajlı fiyatlara tanıklık ederken diğer marketler ile karşılaştırmalarını da aktaralım. Başlıyoruz:

Bim aktüel 5 Mayıs 2020 kataloglarında bulunan indirimler ve ürünler hakkında akıllarda soru işareti kalmayacak. Eskiden olduğu gibi olmasa da ürünler hakkında kısa kısa bilgiler ekleyeceğiz ve fiyat karşılaştırmalarını sunacağız. Ancak öncelikle merak ettiğiniz 5 Mayıs 2020 Bim kataloglarını aktaralım.

Katalogları Gör

BİM 5 Mayıs 2020 – Aktüel Salı

Bu hafta Bim’de makyaj malzemeleri sunulacak. Pek çok ürünü iki sayfaya sığdıran Bim, hanımları memnun edecek gibi görünüyor. İçinde bulunduğumuz pandemi sebebi ile pek çok iş yerinin kapalı olmasından kaynaklı makyaj malzemelerine olan talep de azaldı. Ayrıca kuaförlerin de kapalı oluşu ile özellikle kadınlar kişisel bakımları için ekstra çaba sarfetmekte… Bunun bilincinde olan Bim, özellikle kadınlar için önemli ürünler getiriyor. Üstelik fiyatı da uygun! İndirimler hakkında konuşmadan önce kataloglara bakmak isterseniz katalogları sayfa devamında sunduk. İşte başlıyoruz. Makyaj Aynalı Taşınabilir Şarj Aleti 4000 mAh ürünü haftanın ilk fırsatı! Fiyatı ise 59,90 TL. Isıtıcı Roll-On set 18,90 TL olarak gelen diğer bir aktüel ürün… Deodorant, duş jeli, vücut parfümü, kolonya ve tıraş bıçağı bu sayfada dikkat çeken ürünler… Ayrıca makyaj temizleme mendili, sıvı sabun ve güzellik sabunu da Bim salı kampanyaları arasında. Daha çok kişisel temizlik temalı oluşturulmuş bu ürünler haftanın önerileri olarak 5 Mayıs 2020‘de Bim’de.

Diğer sayfada Bim 5 Mayıs Salı aktüel ürünlerinde makyaj malzemeleri var.Far paleti, maskara, likit ruj, Flormar ruj, oje, yüz temizleyici, parfüm sizlerle… Çıtçıt toka, küpe, ve taç da bu hafta Bim’e gelecek diğer fırsatlar… Sayfa devamında makyaj organizeri desenli olarak gelirken 3 bölmeli ayrı bir seçeneği de var. Prizma makyaj organizeri, göz çevresi maskesi, ayak bakım maskesi ve ayak bakımı için gerekli ürünler de Bim aktüel haftanın önerilerinin arasında sizlerle. Dahası ve katalog ile Aktüel Ürünler incelemesi Bim kategorisinde devam ediyor.

İlk sayfanın ürünlerinde kaçırmamanız gerekenleri kısaca anlatalım. Sayfada pek çok ürün var. Pek çoğunun markasını duymamış olabilirsiniz. Bunun için bir öneriye ihtiyacınız olduğu açık. Sizlere kısaca ürünleri anlatalım. Hemen hemen her ürünü deneyimleme şansımız olduğu için aklımızda kalanlar ile bu işi yapalım. İlk ürün Impulse Kadın Deodorant… Bu ürün şu an piyasada farklı bir ambalaj ile satılıyor. Özellikle Trendyol ve Hepsiburada gibi yerlerden bulabileceğiniz ürün 16 TL civarı fiyata sahip. Kokusuna gelince, eskiden “Efsane Geri Döndü” şeklinde lanse edilen bir üründü. Sunacağı 5 farklı seçeneği ile de alınıp kullanılabilir bir ürün. Bim’in 13,90 TL olarak sunduğu fiyat ise muhteşem, bunun açıklaması yok fiyatı çok uygun! Üstelik piyasada 14 liraya deodorant mı kaldı? Kaçırmayın bizce… Diğer ürün, Pomellos parfümlü kolonya 250 ml olarak satılacak olak gelen ürün harika kokuyor! 16,90 TL fiyat ise ciddi bir avantaj! Bildiğiniz kozmetik marketlerde 25-35 TL civarından satılan bu ürün muhteşem. Keukenhof Bahçeleri & Pembe Orkide seçenğini pandemi başladığından bu yana şahsen ben kullanıyorum. 27 TL’ye satın aldığım bu ürün Bim’de 16,90 TL’ye gelince alabildiğim kadar almayı düşünüyorum. Bu arada 80 derecelik bir kolonya ve dezenfektan olarak da kullanılabiliyor. Diğer ürüne geçelim. MOIRA Kozmetık Moıra Be Mıne 400 Ml Duş Jeli 15,90 TL’den satılacak. Ürün hakkında deneyimimiz yok ancak piyasada 30 TL olan bu ürün şu an Bim’de 15,90 TL. Bu bile denemeyi gerektirecek büyük bir fırsat. Kaçırılmamalı. Diğer ürünler hakkında detaylar zamanı geldikçe aktarılacak. Şimdilik sizleri kataloglar ile baş başa bırakalım.


Bim Aktüel 5 Mayıs 2020 Katalogları

Bim 5 MAYIS 2020 Makyaj ve Guzellik Urunleri Katalogu

Sonraki Sayfa

1 2 3

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 28 Nisan 2020 tarihinde, Bim Aktüel Salı kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , , ,

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...