BİM 5 Temmuz 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

| BİM AKTÜEL|22 Haziran 2019|4 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

Bim aktüel merakla beklenen yeni kataloglarını açıkladı. Bim 5 Temmuz 2019 aktüel ürün kataloglarında yeni indirimler ve birbirinden gerekli fırsatlar müşterilerin beğenisine sunuluyor. Bu haftanın Bim aktüel 5 Temmuz 2019 kataloglarında hangi fırsatlar var, ne gibi indirimler sizlerle; tüm detaylar ve daha fazlası için Aktüel Ürünler Bim incelemesi başlıyor.

Yeni fırsat döneminde adını sosyal medyada sıkça duyduğumuz BİM yeni hafta kataloglarını beklemeden sundu. Sosyal medyada pek çok kişinin paylaşması ve paylaşım rekorlarının kırılmasının ardından Aktüel Ürünler olarak sizlere fırsatları anlatma kararı aldık. Aktüel Ürünler Bim fırsatlarını yakından görebileceğiniz  ve 5 Temmuz 2019 fırsatlarına tanık olacağınız bu haftanın en iyi fırsatları incelemesi başlıyor. Peki bu hafta bim aktüel kataloglarında neler göreceksiniz? 5 Temmuz Bim Aktüel kataloglarının tüm detaylarına tanık olacaksınız. Yine Bim 5 Temmuz aktüel ile gelen tüm ürünlerin yeni fiyatlarını görecek alışveriş listelerinizi yaratabileceksiniz. Bim aktüel 5 Temmuz kataloglarının neler sunduğu ile ilgilenmenin yanı sıra yeni hafta kataloglarına da Aktüel Ürünler’den erişebileceksiniz.

5 Temmuz 2019 günlerden yine cuma… Aktüel Ürünler ile indirim ve fırsat inceleme detaylarına hepiniz tekrar hoşgeldiniz. Şimdi sizlere Türkiye’nin en kaliteli ve ucuz marketlerinden biri olan Bim’in detaylarını aktaracağız.  Haftanın vitrininde Seg A++ Inverter 12000 BTU klima var. Muhteşem fiyatı ve Vestel güvencesi ile gelen ürün 2299,00 TL olarak geliyor. Özellikleri için detaylarını aktardığımız bölümümüze göz atabilirsiniz. Bu haftanın genel konseptini de açıklıyoruz. Bim 5 Temmuz aktüel ürünleri yazın sıcağından bunalanlara geliyor. Klimanın yanı sıra vantilatör, buzluk termos, sinek ve haşere öldürücü de raflarda olacak. Ayrıca terlikler ve ayakkabılarda da indirim sunan Bim aktuel ürünleri şortlu takımları ile de dikkat çekiyor.

Bim aktüel 5 Temmuz son zamanların yıldızı olmayı başaran fiyat & performans ürünü haline gelen Xioami Red Mi S2 32GB akıllı telefonunu da 1149,00 TL fiyatı ile sunuyor. Bitmiyor. Bebekleriniz için de ürünler Bim’de… Bebek reflü yastığı, oyuncaklı oyun minderi, ana kucağı ve pek çok bebek ürünü Bu hafta 5 Temmuz Bim aktüel’de… Bunlarla da yetinmeyen Bim aktüel için oyuncaklar ve mutfak ürünleri de ayrıca bir tartışma ve inceleme konusu… Kampanyanın ne demek olduğunu en net biçimde ortaya koyan market Bim; yine harika indirimler sunuyor ve sizleri memnun ediyor. Şimdi ise Bim 5 Temmuz kataloglarına yakından bakalım.BİM 5 TEMMUZ 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU 2

Bim 5 Temmuz aktüel ürünleri ilk kez burada… Bim aktüel harika bir indirimle temmuz ayına giriş yaptı. 5 Temmuz 2019 tarihinde indirime girecek olan ürünler şu şekilde kataloglarda sıralanmış: Xiaomi Red Mi S2 32 GB Cep Telefonu 1.149,00 TL olarak satışa sunuluyor. Ayrıca anneleri rahatt ettirecek Ana Kucağı 75,00 TL olarak satışta… Bebek Reflü Yatağı 49,90 TL, Oyuncaklı oyun Minderi 39,90 TL ve Kulplu maşrapa 2,25 TL olarak Bim kataloglarında görünüyor. Bu harika bebek ürünlerini bu fiyata kaçırmamanız için 5 Temmuz Bim sizleri bekliyor. Ayrıca Bambino Biberon 13,50 TL ve 2’li emzik 6,95 TL olarak kapınıza geliyor…

BİM 5 TEMMUZ 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU 3

5 Temmuz Bim aktüel ürünleri geliyor. Bim aktüel kataloglarında harika ürünler yerini almış. Hemen incelemeye başlıyoruz. Dijitsu Vantilatör 3’ü 1 Arada 149,00 TL olarak satılıyor. 60 Lt Buzluk Termos 135,00 TL olarak kampanyada… Dart Seti 29,90 TL, Sinek ve Haşere Öldürücü Cihaz 35,00 TL, Üç Tekerlekli Pazar Arabası 39,90 TL olarak indirimde… Bu harika avantajlı ürünleri kaçırmayın. 5 Temmuz Bim aktuel sizlere kapılarını açıyor. Çok işinize yarayacak bir diğer ürün de Bim marketlerinde… Tek Kişilik Nevresim Takımı 59,90 TL, Üç Tekerlekli Pazar Arabası 39,90 TL ve 2’li Yastık Kılıfı 7,95 TL olarak indirimde… Ayrıca ayakkabı ihtiyacınız varsa Bim aktüel her zaman yanınızda… İşte katalog görselleri…

BİM 5 TEMMUZ 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU 1

Bim 5 Temmuz 2019 Cuma aktüel ürünlerini açıkladı. Bim aktüel de Temmuz ayında ilk hangi ürünler indirimde bakın… Diğer 2 Kataloğu inceledik ve tekli fırsat ürününü açıklıyoruz. Bim 5 Temmuz tarihinde geçerli olacak olan bu indirimi kaçırmayın. Evinizi, işyerinizi, ofisinizi ve istediğiniz her yerde kullanabileceğiniz bu ürün Seg A++ Inverter 12000 BTU Klima 2.299,00 TL olarak Bim marketlerinde kampanyada… Unutmayın 5 Temmuz 2019 Cuma günü Bim aktüel de bu ürünü çok hesaplı bir fiyata alabileceksiniz. Fırsat ayağınıza geliyor.

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 22 Haziran 2019 tarihinde, BİM AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 4 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , , ,

“BİM 5 Temmuz 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu” için 4 Yorum