BİM 6 Ocak 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

| BİM AKTÜEL|26 Aralık 2020|14 Yorum

BİM 6 OCAK 2021 aktüel ürün katalogları ile yeni yıla merhaba!.. Yeni senede Bim aktüel ürünleri tüm hızı ile kaldığı yerden fırsatlarını sunmayı sürdürüyor. Merakla beklediğimiz yılın ilk Bİm aktüel kataloğunda hangi ürünlerin yer aldığı konusu ve ürünlere ait geniş detaylı anlatım ile incelememiz başlıyor:

Bim aktüel 6 Ocak 2021 aktüel kataloglarında 2021 yılı artık başladı. Merakla beklenen kataloglar Bim camlarına şimdiden asıldı ve şimdiden alışveriş listeleri doldu taştı. Peki ya ürünler? Bim aktüel yeni yıl kataloğunda hangi ürünler var ve ürünlerin detayları neler? İşte size farklı bir bakış açısı ile Aktüel Ürünler incelemesi… Detaylar ile başlıyoruz:

.
.

BİM 6 OCAK 2021 (8 Ocak 2021 Yerine)

Bim bu hafta kataloglarında son bir kaç haftada olduğu gibi yeni haftasında yine indirimlerini CUMA değil ÇARŞAMBA sunuyor. Daha önce resmi açıklaması yapılan bu hususu hatırlatarak ürün incelemelerine bakacağız. Öncelikle Bim 6 Ocak 2021 yılında bu ürünleri sunacağını camlara astığı kataloglar ile duyurdu. Normal şartlar altında Bim 8 Ocak 2021 aktüel ürünler kataloğu olarak inceleyeceğimiz bu ürün kataloğunu içinde bulunduğumuz pandemi koşullarının gerektirdiği üzere Bim bir kaç gün geriye çekerek fırsatlarını 6 OCAK 2021 günü sunuyor. Resmi açıklamada da bu ve buna benzer minvalde açıklamada bulunan Bim’in yoğunluğu önceleme amaçlı bu düzenlemesini biz çok sevdik! Ufak tefek detaylar bitti ise şimdi merakla beklediğiniz kataloglara bakalım: İlk ürün ve hatta ürün grubu demek daha doğru olacak ki otomobil ürünleri sizlerle. Ürünlere yakından bakacak olursak; Starcom Full HD Çift kameralı araç dikiz aynası ürünü 259,00 TL fiyatı ile Bim’e geliyor. Daha önceleri de Bim’e gelen bu ürün bizim içinde bulunduğumuz semtte çok hızlı bir biçimde tükenmişti. Diğer fırsat ürünü PoloSmart akü şarj edici ve 159,00 TL fiyatı var. Aynı şekilde zor lazım olan ama gerektiği zaman da büyük külfetten kurtaran bir ürün… Sayfada bluetooth kulak içi kulaklık ürünü 39,90 TL’den ve sensörlü wireless şarj ve telefon tutucu ise 49,90 TL olarak BİM raflarında bulunacağı açıklanmış. Taşınabilir şarj cihazı da satacak olan Bim ayrıca alüminyum açılabilir telefon tutucu ürününü de 49,90 TL’den sunacak. Spider tripot telefon tutucu ile devam eden fırsatlar arasında arka koltuk telefon tutucu ve askı, telefon parmak tutucu, triangle telefon tutucu, vakumlu telefon tutucu da sizlerle. Telefon tutucu ürünlerin her varyasyonunu Bim 6 Ocak 2021 kataloğunda bulunduran mağazada araç içi manyetik telefon tutucu, üçgen telefon tutucu ve mıknatıslı yuvarlak telefon tutucu da sizlerle. Bim aktüel kataloglarında bunların devamında Direksiyon çevirme topuzu, oto içi saat ve benzeri ürünler de var. Kısacası otomobil dekorasyonu ve kullanım kolaylığı sunan her ürün bu Çarşamba Bim’e geliyor.

Bim 6 Ocak 2021 kataloglarında yer alan detaylar arasında sadece otomobil ürünleri yok elbette… Bu hafta kışlık ürünler ve olta setleri de var. Haftanın önemli ürünlerinden biri çantalı olta takımı bu çarşamba Bim’e geliyor. 149,00 TL fiyata haiz ürün içinde her şey var desek mübalağa etmiş olmayız. Bunların yanı sıra kamuflaj sırt çantası, kamuflaj polar boyunluk ve welsoft patk terlik gibi ürünler de sizlerle. Ürünler kamp yapmayı seven balık tutmaktan hoşlananlar için gerçekten cazip fırsatlar sunuyor. Peki ya tekstil ürünleri? Bim aktüel 6 Ocak 2021 kataloglarında kaşe kaban 139,00 TL fiyatı ile kapış kapış satılmayı bekleyecek olup kışlık oduncu gömlekler, oduncu gömlek çeşitleri, welsoft pijama takımları, oduncu tunik gömlekler, termal taytlar ve suni deri eldivenler sizlerle. Ayrıca ponponlu ev botları, atkı-bere-eldiven çeşitleri de Bim’e geliyor. Bim aktüel katalogları arasında fanlı elektriklü ısıtıcı Kumtel’den gelirken kaymaz taban paspas da 13,90 TL gibi uygun bir fiyatla satılmayı bekliyor. Bu çarşamba (6 Ocak 201) Bim’de merakla ve büyük bir arzu ile beklenen Kumtel cam ankastre set ürünü de sizlerle. 1299,00 TL fiyata sahip olarak sunulan bu üründe cam davlumbaz, cam ocak ve cam panel fırın var. Çok şık görünen ve modern detaylara sahip bu ürünleri kataloglardan görmenizi öneririz. Ayrıca Paşabahçe kalitesi ve Bim uygun fiyatı ile birleşen Viva modelli cam ürünler de Bim 6 ocak kataloglarında sizlerle. Fırsatlar arasında çocuklarınız için koordinasyon oyunu, çanta dikelim seti, ebru başlangıç seti, boyanabilir 3D ahşap maket ev, yağmur damlası oyuncağı ve klasik çocuk kitapları sizlerle… Dahası ve fazlası ise pek tabi Bim 6 Ocak 2021 kataloglarında ve www.bim.tr’adresinde sizlerle.

Bim Aktüel 6 OCAK 2021 Katalogları

BİM 6 OCAK 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu Görseli

Sonraki Sayfa

1 2 3 4

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 26 Aralık 2020 tarihinde, BİM AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 14 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , , , , , , , , ,

“BİM 6 Ocak 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu” için 14 Yorum