BİM 6 Ocak 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu

| BİM AKTÜEL|28 Aralık 2022|20 Yorum

BİM 6 Ocak 2023 kataloglarında indirimli ürünler ve fırsatlar büyük küçük herkesi sevindirecek. Bim Aktüel kataloglarının 2023 yılı ilk cuma kataloğunda birbirinden önemli indirimler bulunurken sunulan fırsatlar kuşkusuz alışveriş listelerine girmeyi hakediyor. Peki ne var bu hafta Bim Aktüel’de? İşte merak edilenlerin yanıtları:

Bim Aktüel indirimleri büyük avantajlarıyla “tek fiyat”lı ürünleriyle müşterisi karşısına çıkacak. BİM 6 Ocak 2023 kataloglarında bulunan bu fırsatlarda 19,50 TL, 49,50 TL, 79,50 TL ve 119 TL fiyat var. Onlarca ürünü bu dört farklı fiyatta toplayan BİM yine alanında ilke imza atarken alışveriş listeleriniz için de kolaylık sağlamış görünüyor. Şimdi detaylarına değinerek Aktüel Ürünler kataloğunu ele alalım.

Bim 6 Ocak 2023 kataloglarında kesinleşen fırsatlar yeni yıla müthiş giriyor. Bim Aktüel kataloglarında müşterisini bekleyen kampanyalı ürünlerde neler var, hangi üründe fırsat kaçırılmamalı? Tüm bu merak edilenler için ilk sayfa ile fırsat incelemesi başlıyor. Fırsatların ilki 119 liralık ürünlerden oluşuyor. Bu hafta bim aktüel kataloglarında 4 farklı fiyat ve 4 farklı katalog sayfası var. Tek fiyat ve birden fazla ürün bulunduran bu sayfalar alışveriş listeleriniz içinde oldukça büyük kolaylık sağlıyor. Öncelikle bu kısımda 119 liralık ürünleri anlatacağız. Polosmart markalı akıllı bileklik ilk olarak sizlerle. Aynı markaya haiz olarak kablosuz speaker ürünü yine 2 yıl garantili olarak satışta olacak. Starcom markalı 12 inç ekran büyütücü ürünü adet başına yine 119 liradan satılacak olup aynı markaya sahip olarak kopyalam renkli çizim tableti 2 yıl garantili olarak satılacak. House Pratik şarjlı doğrayıcı 250 ml 2 yıl garantili olarak Bim aktüelde bulunacak. Aynı fiyata sahip organizeterli kahvaltılık bir adet 2500 ml, 6 adet 200 ml kapılarıyla ve bu kapların vakumlu kapaklarıyla sizlerle. Bir diğer üründe okyanus home siyah metal bulaşıklık hem şık hem kullanışlı olarak satışta. Vera çay seti 12 parçadan ibaret olarak Lav markasıyla sizlerle. Borcam ikili kare tepsi ve ayrıca cam kurabiyelik ürünleri de adet başına 119 liradan BİM 6 ocak 2023 kataloglarında sizlerle. Aktüel Ürünler arasında piccolo mondi robot araba, figürlü blok set, konuşan bebek, lüks sırt çantası, leopar detaylı spor ayakkabı bu hafta müşterisini bekleyecek.

ŞOK İndirimlerinde Yeni Fırsatları> ŞOK 4 Ocak

Bim Aktüel kataloglarında ikinci kısımda 79,50 tl fiyata sahip olan ürünler var. Bu sayfada bulunan ürünler adet başına 79,50 TL den satılacak olup 6 ocak’tan itibaren sizlerle olacak. Cook Love siyah fincan askılığı standı 12x28x26,5cm ebatlarıyla sizlerle. House Pratik şarj edilebilir el feneri model 3 ürünü 2 yıl garantili olarak satışta. Bir diğer fırsat ürününde kadın cüzdan 5 adet kart bölmesi ve bir adet kağıt para bölümüne sahip olarak bozuk para gözü de bulunmak üzere sizlerle. Büyük deri saplı keçe organizer ürünü 40x29x30 cm ebatlarına sahip olarak Bim 6 Ocak 2023 kataloğunda sizlerle. Haftanın trend ürünü parex temizlik seti kataloğun tam ortasında öne çıkıyor. Bu ürünün sağ tarafında erkek büyük beden eşofman 6 bulunuyor. Ayrıca kız çocuk atkı bere takımı ve erkek çocuk atkı bere takımı ürünleri de bu hafta sizlerle buluşuyor. Bim aktüel kataloglarında Bemi ahşap satranç takımı, 3’lü arabalar, kıyafeti değişen bebek ve güzellik seti oyuncakları da sizlerle oluyor. Adet fiyatı 79,50 tl olan bu ürünler yine bim aktüel katalogları 6 ocak 2023 tarihli fırsatlarında müşterisini bekliyor.

6 Ocak 2023 BİM Aktüel kampanyaları 49,50 TL tek fiyatına sahip olan ürünlerini 6 ocak 2023 tarihi itibarıyla müşterisine sunacak. Bu ürünlerin arasında mutfak ekipmanları, tekstil ürünleri, oyuncaklar ve bazı yardımcı elektronik ürünler var. Adet başına 49,50 tl fiyata sahip olan bu ürünler BİM 6 Ocak 2022 kataloglarının tek sayfasında sizlerle oluyor. Ürünler arasında koltuk yanı keçe organizeri, paşabahçe yağlık sirkelik, paşabahçe linka üçlü su bardağı, kase hazneli rende, borcam kase bulunuyor. Sayfa devamında deri saplı keçe organizer, dikdörtgen oval tabak, ikili havlu set, üçlü kanaviçe kurulama bezi kutulu ve şarj kablosu ürünleri de sizlerle. Çocuklar için çeşitli oyuncak ürünleri de bu sayfada bulunmakta.

BİM Aktüel kampanyalarında adet fiyatı 19,50 TL olan ürünler resmen sunuldu. Bim 6 Ocak 2023 kataloglarında bulunan bu ürünler ürün başına 19,50 tl fiyata sahip. Peki ne var bu ürünlerde? Öncelikle sufle kabı var. Basmalı değirmen tuzluk, limon press, silikon hazneli yağlık, kaşıklı cam baharatlık, turşuluk zeytinlik, mısır kovalı pipetli bardak, sürahi, 3 bölmeli organizer saklama kabı, çeşitli plastik ürünler bu kapsamda sizlerle. Aktüel Ürünler Bim fırsatlarına ek olarak altılı dekoratif çay bardağı seti, mikrofiber bulaşık altlığı, ev patiği, termal peluş tabanlık gibi ürünleri de müşterisine sunuyor. Bim aktüel kataloglarında oyuncaklar yine bu sayfada da çocuklarımızı sevindirmek için bizleri bekliyor. Her ürün için 19,50 tl fiyat belirten bim katalogları böylelikle 2023 yılının ilk aktüel ürünler broşürlerini müşterisine sunmuş oluyor. Daha fazla katalog, ürün ve fırsat için resmi BİM aktüel internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. İndirimli günler ve güzelliklerle dolu bir yıl dileriz.

BİM 6 Ocak 2023 Katalogları

Bim 6 Ocak 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu Bim 6 Ocak Tekli Fiyat İndirimli Ürünler Kataloğu

Sonraki Sayfa

1 2 3

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 28 Aralık 2022 tarihinde, BİM AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 20 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 30 Aralık 2022 | 00:53 .

Aramalar:

“BİM 6 Ocak 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu” için 20 Yorum