BİM 7 Haziran 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

| BİM AKTÜEL|30 Mayıs 2019|0 Yorum

Günümüzün en iyi marketi Bim; yeni aktüel ürünleri ile 7 Haziran 2019 Cuma günü geliyor. Kampanya listelerinde neler var, hangi fırsatlarda büyük avantaj var, gibi soruların yanıtı ile Bim 7 Haziran görselleri Aktüel Ürünler’de… Detaylar başlıyor.

Bim aktüel ile gelen fırsatlarda yeni kampanyalar göz kamaştırıyor. Emsalleriyle hep rekabet halinde olan ancak ürün kalitesi ve fırsat zamanlaması açısından hep bir adım önde olan Bim’den yine olay yaratacak fırsatlar var. Yakın zamanda adı Google ile kötü olan ancak geri adım atmayan Huawei markalı telefon Bim’de… Basınçlı yıkama makinesi ve çeşitli otomobil gereçleri de Bim’de… Arabanız için önemli olabilecek pek çok ürünü bulabileceğiniz Bim aktüel kataloglarının bir diğer ürün grubu ise seyahat olarak karşımıza çıkıyor. Haftanın enleri arasında seyahat valizleri ve birbirinden çeşitli ayakkabı-terlikler 7 haziran günü Bim’de. Bitmek bilmeyen fırsatlarında market; Kumtel markalı ankastre seti, erkekleri için bakım setini ve mutfak ürünleri gereçlerini de ihmal etmemiş. Her kesime her anlamda yeten Bim çok konuşulacak özel kampanyalarını 7 Haziran günü sunacak. Siz de tüm detayları Aktüel Ürünler ile öğrenebilirsiniz.

Bim 7 Haziran 2019 | Bim Aktüel

BİM 7 Haziran 2019 Aktüel Ürün Katalogları Görseli 1

Bim aktüel kataloglarının ilk sayfasında çok özel kampanyalar sizlerle olacak. Yakın zamanda özellikle Google ile arası açılan ancak geri adım atmayan Huawei bu hafta Bim’e geliyor. Kalitesi ile dikkatleri çeken bu telefon için ayrıca Aktüel Ürünler incelemesini yakın zamanda görebilirsiniz. Bu haftanın diğer fırsatlarında Karcher markalı basınçlı yıkama makinesi sizlerle olacak. Otomobiliniz için pek çok yeni fırsatı sunan market Kompresör, oto koltuk kılıfı, çevirici oto inverter, oto halı paspas seti, Fakir büyük boy oto bakım ürünleri, Black Decker oto araç süpürgesi ile de bu hafta aracınız için gerekli pek çok ürünü bulabileceğinizi anlıyoruz. Bim araba ürünleri 2019 yılında da görüldüğü üzere yine harika olarak sizlerle…BİM 7 Haziran 2019 Aktüel Ürün Katalogları Görseli 2

Bim aktüel 7 Haziran kataloglarının ikinci sayfasında yaz aylarının tatlı telaşı var. Tatile gideceklere müjde niteliğinde ürünler sunan market; 7 Haziran günü seyahat valizi, pijama takımları sunuyor. Ayrıca eviniz için önemli olan pike, çok amaçlı örtü, paspas, terlik ve ayakkabılar da Bim’de… 7 Haziran 2019 aktüel ürünlerinde Bim fırsatları bu şekilde…BİM 7 Haziran 2019 Aktüel Ürün Katalogları Görseli 3
Bim 7 haziran indirimlerinin son sayfasında Kumtel cam ankastre set dikkatleri üzerine çeken ürün grubu oluyor. Yeni haftasında Bim aktüel tarafından desteklenen ürün 3 parçadan oluşuyor. Detaylar ve daha fazlasını açıkladığımız sayfada ayrıca Erkek bakım seti Braun ile geliyor. Çift musluklu semaver de sunan market tek fiyatlı fırça ürünlerini de getiriyor. Son kampanyalarda ise mutfak ürünleri ayrıca sizlerle oluyor. Haziran 2019 kataloğunun ilki bu şekilde… Dahası ve fazlası Bim’de…

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 30 Mayıs 2019 tarihinde, BİM AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 21 Şubat 2021 | 19:43 .

Aramalar: , , ,

Yorumlara kapalı.