BİM 7 Nisan 2020 Aktüel Ürünler Katalogu

| Bim Aktüel Salı|1 Nisan 2020|1 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

BİM 7 Nisan 2020 aktüel kataloglarında özel indirimler ortaya çıktı. Bim aktüel Salı kataloglarında yer alan fırsatların tamamını burada bulabilirsiniz.

Bim Aktüel Salı kataloglarında merak edilen detaylar ortaya çıktı. Net görsellerin sunulmasının ardından ortaya çıkan bu detaylarda pek çok merak edilen husus yanıt buldu. Şimdi sizlere 7 Nisan 2020 Bim gelecek hafta kataloglarının tüm detaylarını aktarmış olacağız. İşte başlıyoruz.

Katalogları Gör

BİM Aktüel Ürünler 7 Nisan 2020 Salı Aktüel Kataloğu

Bim 7 Nisan 2020 Salı kataloglarında Ülker ürünleri ve pek çok temizlik ürünü bir arada sizlerle olacak. Şu sıralar en çok tükettiğimiz ürün grubu arasında olan temizlik ürünlerinde Bim hassas davranarak bu ürünleri indirime alacak. Merak edilen detaylar ve ürünler ise şöyle; İlk olarak temizlik ürünlerini aktaralım. Bulaşık Makinesi Tableti haftanın ilk ürünü olacak. 35,90 TL fiyata sahip ürünü Bind Activit Premium markalı ve modelli olarak sunulacak. Pril Sıvı Bulaşık Deterjanı 12,90 TL fiyatı ile Bim aktüel kataloglarında yer alacakken Domestos çamaşır suyu 5 Litre olarak 24,90 TL’den satılacak. Devamında 15,90 TL fiyatı ile Miss Sıvı Arap Sabunu yer alırken Soda Plus Çamaşır Sodası 4,95 TL’den satılıyor olacak. Tüm bunların yanı sıra kataloglarda sevilen ürün Mr. Green Deterjan Hazneli Cam Temizleyici de 15,90 TL’den satılacak. 33 yıkama Bill Sıvı Çamaşır Makinesi Deterjanı 13,90 TL fiyatı ile de bu haftanın aktüel ürünler salı kataloglarında bulunacak. Cylon Laboratories Hijyenik El Temizleme Jeli de satacak olan Bim bu ürünü 250ml olarak 4,95 TL’den gerçekleştirecek. Şimdilerin en önemli ürünü! Bununla da yetinmeyen salı katalog ürünlerinde Quickdish Mikrofiber Temizlik Bezi 19,90 TL’den raflarda olacak. Katalogların sunduğu avantajlı ürünlerde bunların yanı sıra çeşitli çamaşır yumuşatıcılar, çok amaçlı temizleyici spreyler, el ve vücut losyonları, lavabo açıcılar, derz temizleyici spreyler de yer alacak. Slazenger Erkek Deodorantlarında da 11,90 TL fiyat sunan market SebaMed şampuanları da 27,90 TL’den satışa sunacak. Son olarak ise SebaMed Kompakt Sabun’u da 24,90 TL’Den ayrıca Salı kataloglarında sunacak.

Bim aktüel ürünleri 7 Nisan 2020 fırsatlarını aktarmaya devam ediyoruz. İkinci sayfada Bim aktüel; Ülker ürünleri ile karşılama yapıyor. Ülker’in en sevilen ürünlerinden derlediği muhteşem bir listeyi kataloğuna taşıyor. Haftanın Önerileri olarak aktardığı bu ürünler arasında paket indirimleri de yer almakta! Merak edilen görselleri de aktaralım.


BİM 7 Nisan 2020 Aktüel | Salı

Bim AKTÜEL ürünleri 7 Nisan 2020 tarihli kataloğu ilk broşürü


Bim aktüel 7 Nisan 2020 kataloğu ikinci katalog görselidir ve Ülker ürünleri yer almaktadır

Sonraki Sayfa

1 2 3

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 1 Nisan 2020 tarihinde, Bim Aktüel Salı kategorisinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , , ,

“BİM 7 Nisan 2020 Aktüel Ürünler Katalogu” için 1 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...