BİM 7 Şubat 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu

| BİM AKTÜEL|29 Ocak 2020|1 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

Bim aktüel 7 Şubat 2020 üçüncü sayfası ile incelemelerimiz tüm hızı ile devam ediyor. Kalitenin adresi Bim’den kaliteli fırsatlar bu haftada da sunulmaya devam ediyor. Özel kampanyaların yer aldığı bu kataloglarda bakınız üçüncü sayfada ne indirimler var:

Bim aktüel ile fırsat dinmek bilmiyor. Tükenmeyen indirimlerin üçüncü kısmı ev tekstili ürünleri ile dolu. Birbirinden şık ve ucuz ev tekstili ürünleri 7 şubat 2020 günü karşınıza çıkıyor. Bu ürünler arasında battaniyeden tutun da mutfak önlüğüne kadar pek çok ürün bulunuyor. Sizler için öne çıkanları inceledikten sonra katalog görseline geçelim.

Bim bu hafta Bahriye Halı püsküllü halısı ile sayfayı açmış. Devamında çift ve tek kişilik ayrı ayrı seçenekleri ile nevresim takımlarını konumlandırmış. Lüks battaniyeler, ve masa örtüleri ile sayfayı adeta bir çeyiz sayfası haline getirmiş. Hem bay hem bayan için özel Casio saatler de Bim’de yerini almış. Kapitone yastıklar, termal taytlar, havlular ile de çeyiz ürünleri devam etmiş. Bim’den çeyiz mi dizilir demeyin, ürünleri ve kaliteleri ile tanıştıktan sonra fikriniz değişecektir. Ön yargılı iseniz bundan vazgeçeceksinizdir. Bim 7 Şubat katalogları hakkında hazırlanan görsel ile sayfayı sürdürelim.

A101 marketin yeni katalogları da yayınlandı. A101 13 Şubat fırsatlarını aktuel-urunler.com/a101-13-subat-2020 bağlantısından görebilirsiniz.

BİM 7 Şubat 2020 Üçüncü Sayfa

bim-7-subat-2020-aktuel-urunler-katalogu-net-gorsel-sayfa2

Önceki Sayfa Sonraki Sayfa

1 2 3 4

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 29 Ocak 2020 tarihinde, BİM AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 6 Şubat 2020 | 16:23 .

Aramalar: , , , , , , ,

“BİM 7 Şubat 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu” için 1 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...