Aktüel Ürünler ile BİM 8 ŞUBAT 2019 heyecanı devam ediyor. Bu hafta cuma günü indirimler hız kesmiyor ve fırsatlar dinmiyor. Bim aktüel ürün kataloglarında özel fırsatlar yer almaya devam ediyor. Sizlerle bugün ilk sayfa indirimlerini inceleyeceğiz. İlk üründe Huawei Y5 2018 Cep Telefonu sunan market üründe pek çok özelliği katalogunda paylaşıyor. BİM kataloglarında yer alan bilgileri detaylıca görselden izleyebilirsiniz. Ayrıca bu hafta indirimlerinde Lolla's Aksesuarlı Bebek ile başlayan çeşitli oyuncak ürün fırsatları da yer alıyor. Clamentoni 1000 Parça Puzzle  ile devam eden katalog sayfasında bu üründen sonra çeyiz fırsatları ve mutfak ürünlerine geçiş yapılmış. Mutfak ürünlerinde ise ilk olarak Casilda Home Dekorlu Çay Seti yer alıyor. Ürün çok şık ve tam çeyizlik... Ayrıca LAV Keops Meşrubat Bardağı ürünleri de oldukça kullanışlı, şık ve güzel... Mutfağınızda sizin ihtiyacınız olabilecek her şeyi haftalara yayarak sunan Bim rende ve Çok Amaçlı Askılı Düzenleyici Sepet gibi pek çok ürün sunuyor. Bunlar arasında Kapaklı Çok Amaçlı Kase de var. Taç - Toka çeşitleri de sunan markette Kaşıklı Salata Kasesi ve Ekmek Sepeti de indirime giriyor. Mutfak ürünleri 8 Şubat fırsatlarında Bölmeli Düzenleyici Sepet ve Casilda Home Temizlik Seti de BİM'de... Ek olarak sayfa görselinde Elbise Askısı, Sütyen Yıkama Topu, Musluklu Su Pompası ve Tek Fiyat Plastik Ürünler de sizlerle... Daha fazlası için görsele bakmanızı öneririz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 23 Ocak 2019 tarihinde, BİM 8 Şubat 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...