Hakmar 17 Temmuz 2014 Aktüel Ürünleri

| Hakmar|15 Temmuz 2014|0 Yorum

Hakmar aktüel yayında. Hakmar 17 Temmuz 2014 aktüel ürünler kataloğunun yer aldığı konumuzda pek çok bilgiye erişebilirsiniz. Bu katalogun detayları ve kataloglar için buyrun konumuza.

Hakmar 17 temmuz 2014 Perşembe aktüel kataloğu bir Hakmar klasiği niteliğinde. İnternette yer alan hangisi daha hafif denen spam, saçma sapan içerikli siteler her ne kadar insanları kandırmaya çalışsa da siz ziyaretçilerimizin bunlara prim vermediği açık! Şimdi Hakmar’da bu haftayı inceleyelim.

Hakmar aktüel kataloğunun 17 temmuz tarihli sayısını kısaca inceleyelim. Toplam 3+1 sayfa katalog var. Bu katalogun 1. sayfasında Şiş Kebap set elektrikli, davul fırın, güveç, İmran çatal kaşık başta olmak üzere pek çok ürün var. 2. sayfasında sürekli satışta olan Hakmar ürünleri var ve bu ürünler yeni bir indirime girmiş gibi görünüyor. 3. sayfada ne alırsan 1 TL ürünlerinin yanı sıra 99,90TL ve 89,90 TL’ye bisiklet de sizleri bekliyor. Ayrıca pek çok oyuncak da bu sayfada. Son sayfada ise Turkcell, Vodafone ve Avea yüklemelerinizi tüm Hakmar Marketler!den yapabileceğiniz anlatılıyor. İşte Hakmar 17 Temmuz 2014 aktüel ürünler kataloğu.

Hakmar 17 Temmuz 2014 | Hakmar Aktüel

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 15 Temmuz 2014 tarihinde, Hakmar kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , , ,

Yorumlara kapalı.