ŞOK 1 Temmuz 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu

| Şok Hafta Sonu|28 Haziran 2023|0 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

ŞOK 1 Temmuz 2023 kataloglarında hafta sonu indirimleri yayınlandı. Şok Aktüel Hafta Sonu indirimleri dört sayfalık indirim kataloğunda onlarca ürünü sunuyor. Şimdi, cumartesi günü başlayacak olan indirim şöleninin incelemesini keşfetme zamanı…

Şok Aktüel Hafta Sonu kataloğu cumartesi günü çok özel fırsatlar sunuyor. ŞOK 1 Temmuz ile 4 Temmuz tarihleri arasında satışa sunacağı fırsatlarını açıklayarak alışveriş tutkunlarının ilgisini de çekti. Meraklı bekleyişin son bulduğu, 1 Temmuz Şok indirimlerinin incelendiği yeni katalog haberi başlıyor, arkanıza yaslanın.


ŞOK 1 Temmuz 2023 kataloğunda indirimin tanımı yapılıyor. Şok Hafta Sonu kataloğunda bulunacak olan indirimli ürünlerin ilki solar aydınlatma seti 2 yıl garantili olarak 449 liradan ve peşin fiyatına 6 taksit avantajıyla sizlerle. Katlanır solar led ışık 169 tl fiyatı ve yine peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla şok market raflarında sizlerle. Fırsat kataloglarında pek çok piknik ve kamp ürünü 1 Temmuz itibariyle geliyor. Büyük termos, termos, piknik termos, retro termos ve kamp termos gibi pek çok amaca ve ihtiyaca yönelik olan termos ürünleri uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Alüminyum katlanır kamp ve piknik masası 499 TL fiyatı ve 6 taksit avantajıyla satışa çıkarken bu hafta katlanır kamp ve piknik masası 299 liradan indirim listelerine giriş yapıyor. 3 kişilik çadır 399 tl fiyatı ve 6.000 adet stok sınırıyla satılırken termos çanta desenli ürünü 99,95 TL fiyatıyla sizleri bekliyor. Haftanın indirimli ürünlerinde büyük ızgara teli 49,95 TL kek pasta börek kabı kare ürünü 59,95 TL ve pipetli bardak 9,95 TL fiyatıyla sizlerle buluşuyor. Şok Hafta Sonu 1 Temmuz 2023 indirimleri 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olacak fırsatlarıyla da öne çıkıyor. Solo 12 li tuvalet kağıdı 48 liradan, gliss şampuan çeşitleri 29 tl’den, fax sıvı sabun çeşitleri 18 liradan ve sıvı ekstra ıslak havlu 30 liradan indirimli listelerine giriyor. Haftanın indirimli ürünleri cumartesi itibarıyla bu ve bunun gibi pek çok fırsatı müşterisiyle buluşturuyor.

Şok Aktüel Hafta Sonu katalog içerisinde sunulan kamp ve piknik ürünleri 4 Temmuz 2023 tarihine kadar geniş ürün yelpazesiyle müşterileri memnun edecek. 3 kişilik salıncak 1.199 TL fiyatı ve 6 taksit avantajıyla satılacak. Hamak 49,95 TL ve çocuk salıncak 249 tl fiyatıyla sizleri bekleyecek. Rattan desenli masa 449 liradan, rattan desenli kollu sandalye 99,95 TL ve rattan desenli büyük tabure 34,95 tl fiyatıyla bu hafta indirim raflarına giriş yapacak. Aktüel ürünler arasında bulunan bir başka kamp ürünü fileli yan cephe haznesine sahip XL kamp sandalyesi 369 TL fiyatıyla satılacak. Büyük kamp sandalyesi 299 TL ve kamp taburesi 49,95 TL fiyatıyla sizlerle buluşacak. Yaylı sisteme sahip lüks plaj sandalyesi 249 tl fiyatıyla ve 169 tl fiyata sahip kamp sandalyesi ile aynı fiyata sahip plaj ve piknik sandalyesi de sizlerle olacak. Ayrıca çocuk kamp sandalyesinde 159 TL fiyat bulunurken desenli kamp sandalyesi 199 TL olarak satışa çıkacak. Oyuncaklar içerisinde şişme havuz, katlanabilir dalgalı su kaydırağı, futbol kalesi ve topu ve kum ve su oyunu ürünleri indirimli fiyatları ve kaliteli malzemeleriyle çocukları memnun etmek için satışa çıkacak. 1 Temmuz Şok Aktüel kataloglarında online fırsatlar olarak bildiğiniz iki farklı sayfada da ürünler bulunacak. Bu ürünlerin bulunduğu sayfanın ilkinde mobilya ürünleri çok şık tasarımları ve kullanışlı yapılarıyla sınırlı stoklara sahip olarak ve peşin fiyatına 6 taksit avantajıyla satılacak. Ayrıca bu hafta güneş gözlüklerinde de indirimler bulunacak. İlgili sayfaları resmi Şok Market internet adresinden öğrenebilirsiniz. Güzel günler dileriz.

ŞOK 1 TEMMUZ 2023 KATALOĞU

Şok 1 Temmuz 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu Şok 1 Temmuz 2023 Kamp ve Piknik Ürünleri Sayfası

Sonraki Sayfa

1 2 3

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı Aktüel Ürünler tarafından, 28 Haziran 2023 tarihinde, Şok Hafta Sonu kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 30 Haziran 2023 | 00:51 .

Aramalar:

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...