ŞOK 10 Haziran 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu

| Şok Hafta Sonu|5 Haziran 2023|0 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

Şok 10 Haziran 2023 kataloglarında hafta sonu detayları resmen açıklandı. Şok Aktüel Hafta Sonu detayları birbirinden özel kampanyalarıyla harika alışveriş listeleri hazırlamanıza yardımcı olacak. Ev ekonomisine indirim takibiyle dahil olmak Şok Aktüel kataloglarının Hafta Sonu başlayan fırsatlarını incelemekten geçer. İşte merak edilen o Şok Hafta Sonu indirimleri:

Şok 10 Haziran 2023 kataloglarında beklenen fırsatlar açıklandı. Şok Market raflarını dolduracak olan yeni hafta sonu fırsatları arasında kamp ve piknik ürünlerinden bahçe ürünlerine geniş bir ürün grubu sizleri bekliyor. İndirimli fiyatlarıyla öne çıkan kampanya katalogları hafta sonu detayları 2 sayfadan oluşan broşürü ile geliyor. Merak edilenler Aktüel Ürünler ile yanıt buluyor.


Şok Hafta Sonu indirimli ürünleri her bütçeye uygun fırsatı ve ürünü ile yayınlandı. Şok Aktüel 10 Haziran 2023 kataloglarında bulunan indirimler öncelikle kamp ve piknik ürünlerine odaklı ürünler sunacak. Kamp sezonun açılmasından sonra kamp sandalyesi XL ürünü 369 TL fiyatıyla, kamp taburesi 49,95 TL fiyatıyla ve desenli kamp taburesi 199 TL fiyatıyla sizleri bekliyor. Ayrıca kamp sandalyesi 159 TL katlanabilir kamp ve piknik masası ise 299 TL fiyata sahip olarak raflarda yerini alıyor. Alüminyum katlanır kamp ve piknik masası 499 tl olarak satışa çıkacak olup çocuklar için kamp sandalyesi 159 liradan sizleri bekleyecek. Plaj ve piknik sandalyesinde 159 tl fiyat sunan şok market bu hafta minderi 24,95 tl fiyatıyla listelere dahil edecek. Bu hafta sizlerle olması beklenen 3 kişilik çadır 399 TL olarak ve 3 kişilik salıncak 1.199 tl olarak hem balkonların kıza hem bahçenize rahatlık katmaya gelecek. Son olarak ise piknik hasırı 149 tl fiyata sahip olarak cumartesi listelerine girecek. Şok 10 Haziran 2023 kataloglarında 25 tl ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olacak fırsatlar duru sıvı sabun, papia ipek özlü tuvalet kağıdı, duş jeli ve leke çıkartıcı ürünleri sizlerle buluşturacak.

Şok 10 Haziran 2023 kampanyalı ürünlerde piknik yapmayı sevenlere müjde var. Şok Aktüel ile gelen müjde piknik ürünlerine odaklı indirimleri hafta sonunda satacak. 13 Haziran 2023 tarihine kadar sürecek olan bu indirimler için ilk olarak üçlü kamp pişirme seti 199 tl ve çantalı portatif ocak 399 tl fiyata sahip olarak satılacak. Aktüel listelerde katlanabilir metal kürek seti bir gün solar kamp duşu gibi ürünler indirim listelerine girecek. Termos, kuplu desenli termos, piknik termos, desenli termos ürünleri 10 Haziran kataloğunda bulunacak. Ayrıca mangal 199 liradan bir gün silikon buzluk 16,95 liradan ve büyük ızgara teli 49,95 liradan satılacak. Çöp şiş plastik servis gereçleri ve mangal kömürü gibi ürünler de indirime girecek. Son olarak ise su bardağı ve meşrubat bardağı ürünlerinde indirimler bulunacak ve ayrıca bazı lamba ürünleri kampanyalı olarak satılacak. Kampanyalı ürünlerdeki tüm detayı ve 10 Haziran 2023 çok kataloğuna ait görselleri resmi şok market internet adresinden öğrenmelisiniz. İndirimli günler dileriz.

ŞOK 10 HAZİRAN 2023 KATALOĞU

Şok 10 Haziran 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu Şok 10 Haziran Aktüel Piknik Ürünleri Sayfası Şok Aktüel 10 Haziran Teslimat Avantajlı Ürünler Kataloğu

Sonraki Sayfa

1 2

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı Aktüel Ürünler tarafından, 5 Haziran 2023 tarihinde, Şok Hafta Sonu kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 8 Haziran 2023 | 13:41 .

Aramalar:

Yorumlara kapalı.