ŞOK 10 Temmuz 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

| Şok Hafta Sonu|9 Temmuz 2021|0 Yorum

Şok 10 Temmuz 2021 veya Şok 9 Temmuz 2021… Henüz tarih netleşmese de aslında Şok hafta sonu aktüel kataloğu yayınlandı. İçerisinde pek çok özel ürün barındıran bu fırsat kataloğu cuma ya da cumartesi günü satışa çıkıyor. Detayları ele almaya başlıyoruz…

Şok 10 Temmuz 2021 kataloğu 9 Temmuz 2021 günü beklenirken Şok camlarında 10 Temmuz tarihi ile yer almaya başladı. Henüz net bir açıklama yapılmasa da hafta sonu kataloğunun pandemi şartlarından dolayı cuma gününe çekildiğini biliyoruz. Normalleşmeyle birlikte bakalım Şok eski uygulamasına devam edecek mi resmi açıklama sonunda biz de burada bu konuyu ele alacağız. Ancak şu an önemli olan 10 veya 9 Temmuz Şok kataloğu tarihi değil bu kataloğun sundukları… İşte merak ettiğiniz Şok hafta sonu kataloğunun yeni sayısının tüm detayları:

Şok’ta Hafta Sonu Şok 10 Temmuz 2021 Kataloğu Detayları

Şok 10 Temmuz 2021 aktüel ürün kataloğunda başlangıç tarihi kesinleşmemiş olsa da ürünler ve bitiş tarihi kesinleşti. 10.07.2021 başlangıçlı, 13 Temmuz akşamına dek sürecek olan fırsatlarda 2 sayfadan meydana gelen bir indirim listesi 37 farklı ürünü hem Şok hem de Cepte Şok’ta sizlerle buluşacak. İlk sayfada piknik ürünleri ikinci sayfada kamp ürünleri sunacak olan Şok Market, bu hafta outdoor ürünlerinde tüm ihtiyaçları karşılayacak. “Aman Kaçırma” sloganlı sayfalarda sizlerle olacak olan Şok’ta önemli indirimler yer alacak. Sayfaların ve haftanın en dikkat çekici 10 Temmuz 2021 Şok kataloğu ürünlerinde ilk olarak Colorado markalı kampçı termos sizlerle olacak. Ürün 2 lt taşıyabilmesi ve kalitesiyle ön plana çıkarken sağlıklı yapısıyla da tercih edilebilir. Contigo termal termos ürünü de ömür boyu garantili olarak satılırken bu ürün 1200 ml kapasiteye sahip. Haftanın indirimlerinde 2 kişilik çadır, termos piknik çanta, çelik sürahi, termal termos ve soft renk çelik termos da sizlerle. Herkesin ihtiyacı kamp termosu, tekerlekli termos gibi pek çok ürün de satacak olan Şok aktüel kataloğu, ahşap kollu plaj sandalyesi de sunarak fırsatları genişletiyor. Ayrıca 2 kişilik ahşap sandalye ve masa takımı sunacak olan 10 Temmuz 2021 Şok kataloğu stok sayılarını ve bulunmayan mağazaları da resmi sitesinde duyuruyor.

10 Temmuz 2021 Şok kataloğu dev fırsat listeleri ve önemli kampanyalarıyla herkesin sevgilisi olmayı sürdürüyor. Şok 10 Temmuz 2021 aktüel ürün kataloglarında ürünler her zaman olduğu gibi Aktuel-Urunler.Com ile internette ilk kez detaylı incelemeye konu oluyor. Bu minvalde ikinci Şok kataloğunu da ele alarak hafta sonu listelerine devam ediyoruz. Bu hafta piknik seti Şok’a geliyor. Buna ek olarak mangal kömürü başta olmak üzere mangal adına lüks mangal, büyük ızgara teli, piknik masası, çift kişilik hamak ve toplar sizlerle. Fırsat ürünleri arasında tekstil ürünleri de barındıran Şok hafta sonu 10 Temmuz cumartesi kataloğunda 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli fırsatlar da yer alıyor. Bu ürünlerde ise kola,kolonya, kağıt havlu, poşet çay ve maske yer alıyor. Dahası ve fazlasını görmek, incelemek ve irdelemek için resmi bağlantı olan sokmarket. com. tr’ yi veya Cepte Şok uygulamasını takip ediniz. Ekstra yerel indirimler için de Şok Market’e uğramayı da ihmal etmeyiniz. Bol indirimli günler dileriz.

Şok 10 Temmuz 2021 Hafta Sonu Kataloğu

ŞOK 10 TEMMUZ 2021 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

Sonraki Sayfa

1 2 3

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı Aktüel Ürünler tarafından, 9 Temmuz 2021 tarihinde, Şok Hafta Sonu kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 18 Ekim 2022 | 14:18 .

Aramalar: , , , , ,

Yorumlara kapalı.