ŞOK 11 Ağustos 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

| ŞOK AKTÜEL|10 Ağustos 2021|4 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

Şok aktüel kataloglarında harika fırsatlar çarşamba günü geliyor. Şok 11 Ağustos 2021 aktüel ürün kataloglarında fırsatlar ve indirimler geliyor. Şok Market sayfalarında yer alan ve fırsatlarıyla insanları cezbeden güncel katalogların tüm detaylarına bakalım.

ŞOK 11 Ağustos 2021 güncel kataloglarında yer alan fırsatlar üç sayfada oluşuyor. Şok aktüel kataloglarında bulunan ve çarşamba günü indirime girecek olan fırsat ürünlerinde indirim listelerini anlatıyoruz. Alışveriş listelerinize girmesi muhtemel, ev ekonominize katkı sağlayacak olan fırsatlar hakkında incelememiz başlıyor.

Şok 11 Ağustos 2021 Erken Katalog İncelemesi

ŞOK aktüel katalogları üç sayfalık dev fırsat listesini sundu. Şok 11 Ağustos 2021 katalogları gümbür gümbür geliyor. Peki ne gibi ürünler bu hafta Şok’ta yer alacak? İşte sizi Şok’a sokacak veya Şok’a girmenize sebep olacak indirimler ve detayları: İlk üründe mobilya ürünü fırsatları sizlerle olacak. Yeni evlenenler, evini yenileyenler için özel olarak nitelendirilebilecek olan bu fırsat ürünlerinde Zebra Tv Ünitesi 18mm suntalam yapısıyla 299 TL’den satışta. Kargo ile ücretsiz teslimat avantajında olan bu ürünü aynı avantajla Aybüke Köşe Koltuk da 849 TL fiyatıyla takip ediyor. Çift yönlü silinebilir dokuma kumaştan olan bu ürün 2 yıl garanti etiketine de sahip. Ayrıca Şok kataloglarında 11 Ağustos 2021 günü Dekor Masa Sandalye Takımı da 799 TL fiyatla alıcı bekliyor. Tüm bu fırsat ürünlerinde Şok güncel listeleri göz önünde bulundurularak inceleme yapılıyor. Aktüel fırsatların ilk sayfa ürünlerinde devam eden Paşabahçe markalı cam kavanozlar, Luminarc tekli sunum kaseleri ve desenli kapaklar da sizlerle. Ayrıca çocuklarınız için oyuncaklar hem Play-Doh hem de Gokidy markalı olarak sizlerle. Şok Aman Kaçırma sloganlı fırsatların ilk sayfası bu şekilde… Mobilya ürünlerinde Antares Cam Tabanlı Rattan Masa Takımı ürününde 1.399 TL fiyat sunan Şok MARKET aynı sayfada şu ürünleri de müşterisiyle buluşturuyor: Erinöz Anka Askılı Bahçe Salıncağı 1.599 TL, Erinöz Metal Oturma Grubu 1.999 TL ve Erinöz 3 Kişilik Yatarlı Salıncak 1.999 TL. Bu harika fırsatları Şok ve Cepte Şok ile satın alabilirsiniz.

Şok 11 Ağustos 2021 aktüel kataloglarında bu hafta aşurelik ürünler ve dahası da indirime giriyor. Özellikle Amigo ve Anadolu Mutfağı markalı ürünlerde harika fırsatlar sunacak olan Şok çelik tencere dahi sunuyor. Lezzeti, tazeliği ile dikkat çeken Amigo kuruyemişler aşurelik ürünler olarak bu hafta karşımıza çıkıyor. “Bereketli Aşureler Yapmak İçin Şok Yeter de Artar” sloganlı gelen sayfa özel indirimler sunuyor. 11 Ağustos Şok kataloğunun bir diğer bölümünde ise dondurmalar, temizlik ve kişisel temizlik ürünleri de sizlerle oluyor. Haftanın efsane fırsatlarında ise 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli indirimleriyle Beşler Fermente Sucuk ve Borline Sıvı Bulaşık Deterjanı sizlerle. Bu hafta ürünlerin yer aldığı indirim listelerine katalog özelinde göz atmak için devam edin. Dahası ve fazlasını ise resmi baglantı sokmarket. com. tr’ den kontrol edin!(Kaynak:Şok Market)

Şok 11 Ağustos 2021 Aktüel Katalogları

ŞOK 11 AĞUSTOS 2021 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU EN ÖNEMLİ FIRSATLAR ŞOK 11 AĞUSTOS 2021 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU MOBİLYA ÜRÜNLERİ SAYFASI

Sonraki Sayfa

1 2 3

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 10 Ağustos 2021 tarihinde, ŞOK AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 4 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , , , ,

“ŞOK 11 Ağustos 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu” için 4 Yorum