ŞOK 12 Haziran 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

| ŞOK AKTÜEL|8 Haziran 2019|0 Yorum

Şok aktüel ürünlerinde yeni kampanyalar ve özel fırsatlar yer alacak. Şok 12 Haziran 2019 aktüel kataloglarının en önemli indirimleri ve fırsatlarının yer aldığı konumuzu yakından görün… Haftanın en önemli kampanyalarını sunan Şok aktüel; Haziran ayında iki sayfalıközel katalog ile takipçilerini memnun ediyor. Peki, bu hafta hangi ürünlerde ne fiyat var; 12 Haziran günü kampanyalar neleri işaret edecek; en özel indirimler hangi ürünlerde olacak, tüm detaylar Aktüel Ürünler ile şok aktüel incelmesinde başlıyor…

ŞOK 12 Haziran 2019 aktüel ürün katalogları Youtube ve sosyal medyada izlenme ve tıklanma rekorları kırıyor. Bir çok sosyal medya profilinde ürünlerin incelemesi ve detaylandırması yer alıyor. İnsanların merak ettiği haftanın trendi olan Şok 12 haziran kataloglarında hangi fırsatlar yer alıyor, incelemeleri ile Aktüel Ürünler bu soruya cevap buluyor.  Siz de Şok aktüel ürünleri ve 12 haziran indirimlerini Aktüel Ürünler aracılığı ile detaylıca görün…

ŞOK 12 Haziran 2019 kataloğunu incelemeye alıyoruz ve haftanın Şok ucuz fırsatlarını görüyoruz.  Bu haftanın trendi Babalar günü ürünleri… 12 Haziran ile 18 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak olan indirimlere Babalar Günü ürünleri damga vuruyor. Notebook, kulaklık, sandalet, ayakkabı, tıraş ürünleri ve hediye setleri Şok marketi dolduran ürünler olacak. Ek olarak oyuncaklar da çocukları memnun edecek. Şok aktüel ile gelen fırsatlarda “Sadece Şok’ta” olan kampanyalar, 25 TL ve üzeri alımda geçerli indirimler de dikkat çekiyor. Haftanın 12 haziran şok kataloglarına bakalım. İlk sayfada Crown limonata yer alıyor. 2,45 TL fiyatı ile sizlerle olacak olan ürün Sadece Şok Markette yer alıyor. Ayrıca 25 TL ve üzeri  alışverişlerde geçerli olacak olan Doğuş tiryaki çay da 10,00 TL’ye düşecek. Ciplerde özel fiyatlar, Orkid markalı ürünlerde kampanya da bu hafta Şok aktüel ürünlerinde olacak…

Şok aktüel 12 Haziran 2019 en özel indirimlerinde babalar günü ürünleri var. İkinci sayfasında yer alan 14 Haziran şok ürünleri kataloğunda Notebook Alfa Hometech markalı olarak sadece 699,00 TL’den alıcı bulacak. Taksit avantajını da bulunduran ürün Intel işlemciye sahip… Snopy mikrofonlu oyuncu kulaklık ürünü de 29,90 TL’den alıcı bulacak. 12 Haziran günü gelecek bir diğer şok aktüel ürünü ise Everest USB oyuncu mouse ve USB Q oyuncu klavyesi olacak. Mouse için 14,90 TL, klavye için ise 29,90 TL fiyat Şok’ta… Şok Babalar Günü ürünlerinde erkek sandalet, Maxflex ekstra rahat comfort ayakkabı, Gezer markalı erkek terlik yer alıyor. Rebul hediye seti ile Rexona Invisible Deo ürünleri uygun fiyatları ile Şok Marketlerde… İndirimlerinde tıraş ürünleri de bulunduran Şok aktüel 12 haziran sayfalarına yakından bakabilirsiniz. Sayfa sonlarında ise oyuncak ürünleri dikkat çekecek. Bu ürünler ve tamamını görselden inceleyebilirsiniz. Şimdi sizlerle Şok 12 Haziran 2019 çarşamba aktüel ürünler kataloğu görsellerini görsel olarak inceleyelim.

ŞOK 12 Haziran 2019 | ŞOK Aktüel

Şok 12 Haziran 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu Çarşamba Şok Aktüel Görsel 2
Görüldüğü üzere Şok aktüel ürünleri uygun fiyatlı ve oldukça kaliteli… Özel ürünler ve kampanyalarda Sadece Şok aktüel ile gelen Şok’a özel ürünler de dikkat çekiyor. Yirmi beş lira ve üzerinde geçerli indirimi de görmezden gelmek olmaz. Olukça iyi fiyat ilgili üründe de var.Şok aktüel ürünlerinin Babalar Günü indirimlerine de yakından bakmak gerek… 12 Haziran Şok ürünlerinde hangi fırsatların yer aldığına görselden detaylıca bakabilirsiniz.
Şok 12 Haziran 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu Çarşamba Şok Aktüel Görsel 1

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 8 Haziran 2019 tarihinde, ŞOK AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , , ,

Yorumlara kapalı.