ŞOK 13 Ağustos 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu

| Şok Hafta Sonu|9 Ağustos 2022|0 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

Şok 13 Ağustos 2022 katalolarında hafta sonu indirimleri kesinleşti. Merakla beklenen Şok Aktüel kataloglarının yeni hafta sonu sayısında iki sayfada onlarca ürün yer alırken sayfaların birinde markete gelecek avantajlar diğerinde ise ücretsiz kargo ile gelecek stoklarla sınırlı avantajlar bulunuyor. Haberimizin devamını keşfederek Şok Aktüel 13 Ağustos 2022 kataloglarını inceleyebilirsiniz:

Şok Aktüel alışveriş listelerinde ilk sıralara ürün yerleştirmeyi başardığı yeni indirim kataloğunu yayınladı. Resmen açıklanan Şok 13 Ağustos 2022 kataloglarında çok özel fiyatlar ve önemli ürünler yer alıyor. Detaylarını ele aldığımız Şok Kataloğu için haberimizi keşfederek her detaya vakıf olabilirsiniz. Başlıyoruz…

Şok 13 Ağustos 2022 – Şok Hafta Sonu

Türkiye’nin en merak edilen kataloglarında resmileşen detaylar nihayet yayında. Merala beklenen Şok Aktüel katalogların yeni sayısı olan hafta sonu başlangıçlı indirim bülteninde yok yok. Şok 13 Ağustos 2022 kataloğu olarak da bilinen bu fırsat ürünü broşüründe ilk sayfada neler var bakalım: Sayfanın ilk ürününde uygun fiyatıyla gelen Şarjlı Mini El Fanı 59,95 TL’den sizlerle. Ürünün ardından Elit Rattan Desen Masa 349,90 TL’den sizlerle. Dikkat edilecek olursa bu ürün oldukça mukavemetli ve kaliteli. Bir sonraki üründe ise bahçe ve balkonlarda sıkça tercih edilen 3 Kişilik Salıncak 649,90 TL’den sizlerle. Ürünü takip eden bir diğer avantajlı üründe Şok 13 Ağustos 2022 kataloğu aydınlatma ürünleri sunuyor. Şöyle ki Solar Dış Mekan Kapı Önü Aydınlatma 59,95 TL ve Peri Led 39,95 TL’den gelirken Nilson 2xUSB 1,5 Metre 3’lü Priz 19,90 TL’den raflarda yer alıyor. Her ürün için stok adetlerini katalog detaylarında paylaşan Şok Market bu ürünlerin hangi mağazalarda yer alıp almayacağı bilgisini de resmi adresi olan sokmarket. com. tr ‘nin kurumsal kısmında tüketici ile buluşturuyor. Bu anlamda tüm detaylara oradan ulaşabilirsiniz. Bu bilgiyi de aktardıktan sonra Şok Aktüel 13 Ağustos 2022 kataloğunda Pilsan Champion Akülü Uzaktan Kumandalı Arabanın 1.999 TL’den yer aldığını da belirtelim. Ayrıca bu hafta bisikletlerde de indirim Şok Hafta Sonu kataloğunda olacak. Rookie 20″ Jant Çocuk Bisikleti 999,90 TL ve Rookie 16″ Jant Çocuk Bisikleti 799,90 TL’den sizlerle olacak. 5 farklı üründe muhteşem indirim sunan Şok ayrıca Lipton Ice Tea 4×250 ml, Pınar Beyaz 250 gr,
Deodorant Çeşitleri 150 ml, Finish Bulaşık Makinesi Jeli 1100 ml ve Papia İpek Özlü Kağıt Havlu 6’lı ürünlerinde 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli indirimleri sunuyor. Detaylar resmi adreste var. Lütfen sokmarket. com. tr ‘yi inceleyiniz. İlk sayfanın bu ürünle birlikte tamamlandığını belirterek yeni bir indirim sayfasına yakından bakalım.

Şok 13 Ağustos 2022 Aktüel Ürünler kataloğunun sunacağı ücretsiz kargo ile teslimat avantajına sahip ürünleri nihayet yayınlandı. Ürünler stok adetleri açısından biraz az ancak fiyat açısından mükemmel… İlk üründe dikey derin dondurucu var. Bu ürünü takip eden bir diğer Şok Aktüel fırsatı ise su sebili… Ayrıca çelik çay makinesi, duvar tipi klima, akıllı tv, vantilatör çeşitleri, elektronik çeyiz seti, robot süpürge ve dikiş makinesi sizlerle. 10 farklı ürün sunan Şok Aktüel Hafta Sonu kataloğu sunduğu bu fırsatları ücretsiz kargo ile alıcısına ulaştırıyor. Daha fazlasının da yer aldığı ŞOK Aktüel Kataloğunun yeni sayısı olan Şok 13 Ağustos 2022 sayısını resmi adresten ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Resmi adresin sokmarket. com . tr olduğunu hatırlatırız. İndirimli ve iyi bir hafta sonu dileriz.

Şok 13 Ağustos 2022 Hafta Sonu Kataloğu

Şok 13 Ağustos 2022 Hafta Sonu Aktüel Ürünler Kataloğu

Sonraki Sayfa

1 2 3

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı Aktüel Ürünler tarafından, 9 Ağustos 2022 tarihinde, Şok Hafta Sonu kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 10 Ağustos 2022 | 13:33 .

Aramalar: , ,

Yorumlara kapalı.