ŞOK 13 Mart aktüel ürünleri yeni fırsatlarında ŞOK UCUZ ürünler sizlerle... Şok aktüel ürünlerinin görsel inceleme detaylarında yer alan bu fırsatlara bakalım. MİS gibi ürünlerde indirim bu hafta ŞOK'ta... Şok Mis homojenize yoğurt 1500gr olarak sadece 5,95 TL... Bitmedi, MİS günlük süt 1lt ürünü de 3,25 TL... Bu fiyatlar başka bir yerde yok, Şok bu yüzden size yeter de artar... 25 TL ve üzeri alışveriş yapanlara da ayrıca müjde ŞOK'ta... 13 Mart tarihi itibarıyla 25 TL ve üzeri alışverişlerde Beşler fermente sucuk 18,95 TL yerine sadece 10,00 TL... Bu nasıl indirim... Gel de alma... Bitti mi tabiki bitmedi, Şok 13 Mart kataloglarında diş bakımı ürünleri de Şok ucuz. Colgate markalı pek çok tür diş fırçası bu hafta uygun fiyatı ile geliyor. %30 indirim ile fark yaratan ŞOK diğer sayfalarında ayrıca dondurma ve Prima markalı ürünler de sunuyor. Bunların tamamı ve daha fazlasını sizler Şok 13 Mart görsellerinden görebilirsiniz. Şok'a gitmeden ucuzun tanımı yapılamaz, Şok'tan alışveriş yapmadan ucuzluk yaşanamaz. Teşekkürler Şok aktüel...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 10 Mart 2019 tarihinde, ŞOK 13 Mart 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...