ŞOK 15 Nisan 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu

| ŞOK AKTÜEL|13 Nisan 2020|0 Yorum

ŞOK 15 Nisan 2020 aktüel kataloglarında yeni detaylar ortaya çıktı. Şok aktüel çarşamba kataloglarının ne gibi fırsatlar sunacağı ve bu fırsatların hangi detaylar ile yer alacağı hakkında merak edilenler Aktüel ürünler’de, detaylar ile başlıyoruz:

Şok 15 Nisan aktüel kataloglarında çok özel kampanyalar sizlerle olmaya hazırlanıyor. Bu haftanın önemli indirimlerinde Şok aktüel katalogları ve bu katalogların ne gibi indirimler sunacağı hakkında tüm merak edilenler var. Akıllara takılan o sorulara kademe kademe yanıt verdiğimiz incelememiz başlıyor.

Katalogları Gör

ŞOK 15 Nisan 2020 Aktüel Ürün Detayları

Bildiğiniz gibi pek çok ürün Şok ile indirime girmeye hazır! Ramazan Ayı öncesi sizlerle olması beklenen indirimlerin sunduğu avantajlar ile incelemeye başlıyoruz. Öncelikle belirtmek isteriz ki tüm bu ürün incelemelerimiz deneyimlerimize dayanmaktadır. Her ürün satın alınarak denenmekte ve özellikle burada sizlerin ürün hakkında bilgisi olması hedeflenmekte… Bu anlamda ürünler ile başlıyoruz. Şok 15 – 30 Nisan kataloğu ve Şok 15 – 21 Nisan kataloğu olmak üzere iki farklı katalog ile sunulan ürünler Ramazan Ayı temalı olarak geliyor. İlk ürün grubu olarak konsept dışı olan ürünler ile işe başlıyoruz: Şamdan Mini Fırın 36 litre hacmi ve 2 yıl garantisi ile 169,00 TL olarak sizlerle. Ürün hakkında deneyimimiz bulunmamakla beraber muadilleri de henüz piyasada bulunamıyor. Bu anlamda alıp denenmesi gereken bir ürün! Devamında Sinbo Tost makinesi yer alıyor. Özellikle gündelik kullanıma uygun olarak sunulan ürün 119,00 TL fiyata sahip olarak geliyor. Alıp denediğimiz ve plastik aksam bölümleri haricinde memnun kaldığımız bir ürün! 2 yıl garantisi olan üründe en beğendiğimiz özellik dik konumda muhafaza edilebilmesi ve pişirme yüzeyinin tekli kullanımlar için çok uygun olması… Ancak memnun kalamadığımız konu ise malzeme kalitesi… Daha iyi bir malzeme kullanıldığında muhteşem bir ürün olma yolunda! Sayfa devamında Akdeniz Jumbo çaydanlık var. 119,00 TL fiyata sahip ürün 3,25 lt kapasiteye sahip. Her evin vazgeçilmezi olan bu ürün bizim de ofisimizin vazgeçilmezi! Kendinden süzgeçli olması da ayrıca ergonomik kullanım sunuyor. Devamında Lava döküm tava var. Eğer et ürünü seven biri iseniz bu ürün tam size göre… 26×26 cm ebatlara sahip ürün oldukça ağır… Özellikle bonfilelerde mühürleme yaparak muhteşem işler başarılabilir. Kumsal ürünleri de bu hafta Şok’ta… Haftanın katalog ürünlerinde Granit cam kapaklı derin tencereler ve granit ürünler uygun fiyatı ile Şok’ta! Paşabahçe ürünlerinde de özel kampanyalar var. Kavanozlar, servis kaseleri ve cam ürünler sizlerle.

Şok 15 Nisan 2020 aktüel kataloglarında Ramazan Ayı özel kampanyaları var. Bereket dolu bir Ramazan Şok Ucuz, sloganı ile gelen sayfada Ülker Halley Duo çilekli sizlerle. Lol sürpriz poşet ve Coca Cola ürünleri de burada. Pek çok ürünü satın alıp denediğimiz için deneyimlerimiz ile devam edelim. Öncelikle FAİRY ile başlıyoruz. Bu ürün Özel seri! 64,95 TL fiyata sahip ürün 65’li paket halinde sizlerle. Ürünün yıkama kalitesi muazzam fiyatı ise 0,99 TL tablet başına şeklinde şekilleniyor. Aslında 1 yıkamayı 1 lira olarak görürsek ağzına kadar dolu bir bulaşık makinesini bu fiyat ile yıkamak çok iyi! Alınabilir kaliteli bir ürün! Diğer fırsat ise Solu dev rolu havlu… 6,50 TL olan ürün 3 normal rulonun birleşmesi gibi… Oldukça kullanışlı. Yer kaplamıyor. Tezgah üzerinde 1 rolu ve bu kolay kolay bitmiyor! Peki başka? Pril bulaşık sıvısı sünger hediyesi ile 11,95 TL’den geliyor. Pek çok markette bulabileceğiniz ürünü Şok’tan 15 Nisan – 21 Nisan tarihleri arasında aldığınızda sünger sizlere bedava oluyor. Yaklaşık 4-5 TL olan süngere ekstra para ödemiyorsunuz! Alo ekonomik paket çamaşır deterjanı da Şok’ta… Ayrıca Raid markalı ürünler de sizlerle. Gıda ürünleri hakkında detay ise görsellerde… Haydi kataloglara:

ŞOK 15 Nisan 2020 – ŞOK Çarşamba Katalogları

Şok 15 Nisan 2020 Aktuel Urunler Katalogu

Şok 15 Nisan 2020 - 21 Nisan 2020 Aktuel Urunler Katalogu

Şok 15 Nisan – 30 Nisan 2020 kataloglarına da bir sonraki sayfa ile devam ettik >

Sonraki Sayfa

1 2 3

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 13 Nisan 2020 tarihinde, ŞOK AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , ,

Yorumlara kapalı.