Şok 16 Nisan 2014 katalogları yayında. 16 Nisan - 22 Nisan arası satışta olacak bu ürünlere ait katalog burada. Şok 16 Nisan 2014 aktüel fırsatları kataloğundan kısaca bahsetmek isterdik, ancak bu mümkün değil. Ama biz 2. sayfanın ürünlerini sizlere kısaca tanıtalım. Geçtiğimiz günlerde gelen ve geldiği an biten Fantom dik durabilen süpürge tekrar sizlerle. Ayrıca buharlı ütü, dikiş makinesi, el blenderi, el feneri, ve birçok ürün sizlerle...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Nisan 2014 tarihinde, ŞOK 16 Nisan 2014 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...