ŞOK 17 Ağustos 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu

| ŞOK AKTÜEL|16 Ağustos 2022|0 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

Şok 17 Ağustos 2022 Aktüel kataloglarında kesinlşen indirimli ürünler kırtasiye ve okul malzemeleri ile doldu taştı. Şok Aktüel listelerinde resmen açıklanan bu fırsatlar ile okul alışverişleri de çok uyguna çözülebilecek. İşte merak edilen detaylarıyla Şok Kataloğu:

Şok Aktüel kataloglarında netleşen indirimler kırtasiye ürünü fırsatlarını sunmaya başladı. Şok 17 Ağustos 2022 tarihi itibarıyla başlatacağı indirimleri 20 Eylül 2022 tarihine dek sunacak. İçerisinde okul ve kırtasiye ihtiyacınız için hemen hemen her şey bulunan kataloglarda detaylı inceleme Aktüel Ürünler ile başlıyor. İşte kampanyalar…

ŞOK Aktüel 17 Ağustos 2022 Kataloğu Hakkında

Türkiye’nin en merak edilen indirimlerini sunan Şok Aktüel katalogları son zamanların en dikkat çekici kataloğunu da yayınladı. Şok 17 Ağustos 2022 tarihi itibarıyla geçerli olacağını duyurduğu bu fırsatlarda özel pek çok fiyat bulunurken öne çıkan detaylar da bir o kadar kıymetli. İşte öne çıkan ürünleriyle Şok Aktüel 17 Ağustos fırsatları: İlk olarak Faber Castell ürünlerini kısaca ele alalım. Şok Aktüel listelerinde kırmızı kalem, okul seti, keçeli, kuru ve pastel boyalar indirimli fiyatlarıyla sizlerle. Şok 17 Ağustos 2022 itibarıyla geçerli olacak indirimlini fosforlu kalem, metalik fosforlu kalem, silinebilir mum boya gibi ürünlerle de devam ettirecek. Aktüel listelerde sulu boyalar, mekanik kalemler de indirime girerken 0.7, 0.5 uçlu kalemlerde de kampanyalar bulunacak. Şok Aktüel Kırtasiye ürünleri kataloğunda Adel Kalemcilik tarafından üretilen Lector markalı ürünler de sadece Şok’ta olmak üzere sizlerle. İçerisinde sulu boya, kuru boya ve keçeli kalemler bulunan bu ürünler çok uygun! Şok 17 Ağustos 2022 kataloglarında netleşen bir diğer bölümde sayı setleri, mantar panolar, sunum dosyaları, dosyalar da bulunacak. Ayrıca okul ihtiyaçlarınız için sırt çantaları da indirimli ve uygun fiyatlı olarak Şok raflarında sizlerle. Çelik mataralar, proje çantaları, kalemlikler de Şok Aktüel ile gelmekte. Defterlerde de indirimler sunan Şok A4 defter çeşitlerinde kampanyalar sunacak. Bunun dışında not defterleri, A5 defterler de müthiş fiyatlarıyla sizlerle olacak. Şok Okul İhtiyaçları için geçerli kırtasiye ürünleri barındıran Aktüel kataloglarında 17 Ağustos 2022 ile 20 Eylül 2022 tarihleri arasında tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya uygun fiyatlı olarak hazır.

Şok 17 Ağustos 2022 Aktüel Ürünler kataloğunun netleşmesinin ardından okul ihtiyaçları da yavaş yavaş alınmaya başlanabilir. Gerek indirimleri gerek ürün çeşitliliği ile her sene pek çok kişinin ihtiyacını karşılayan Şok Aktüel ile gelenek devam etmekte. Bu hafta yazı tahtası ayaklı ürününde 199 TL fiyat sunan Şok Market Everest dijital yazı tahtasını da 59,99 TL’den sunuyor. Ayrıca peluş anahtarlık ve Slazenger erkek spor ayakkabı ürünü de indirimli olarak 199,90 TL’den sizlerle. Kırtasiye ürünleri ile süren fırsatlarda Pritt markalı ürünler Pensan ürünleri ve Rotring kaliteli ürünler de raflarda. Sekiz basılı Aktüel sayfa sunan Şok 17 Ağustos 2022 fırsatları ayrıca CE sertifikalı ürünler sunduğunu ve ürünlerin sağlığa zararlı madde içermediğini de notunda belirtmiş. Siz de kırtasiye ihtiyaçlarınız için ŞOK’u tercih edebilirsiniz. İndirimli ve güzel günler dileriz.

Aktüel Ürünler Kataloğu: Şok 17 Ağustos 2022

ŞOK 17 Ağustos 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu ŞOK 17 Ağustos 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu kırtasiye Ürünleri
Haftalık Şok 17 Ağustos 2022 Aktüel Ürün Kataloğu İçin 5. Sayfayı ziyaret ediniz. Kırtasiye ürünlerini görmek için 2. Sayfadan devam edebilirsiniz.

Sonraki Sayfa

1 2 3 4 5 6

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 16 Ağustos 2022 tarihinde, ŞOK AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , ,

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...