ŞOK 19 Ağustos 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu

| ŞOK AKTÜEL|13 Ağustos 2020|6 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

Şok aktüel 19 Ağustos 2020 Çarşamba kataloglarında bulunan indirimlerde şok market tarafından sunulan ürünlerde okula hazırlık ürünleri var. Şok 19 Ağustos 2020 aktüel katalogları hakkında detaylı bilgi yine ilk kez Aktüel Ürünler’de başlıyor:

Şok aktüel 19 Ağustos 2020 kataloglarında yer bulan ve ayrıca her kesime hitap etmesi beklenen şok ürünler merak ediliyor. Büyük ilgi gören Şok aktüel 19 ağustos katalogları hakkında ön inceleme ve net katalog görselleri ile Aktüel Ürünler istediğiniz tüm detaylara yer veriyor. İşte bu haftanın ŞOK ürünleri…

Katalogları Gör

ŞOK 19 Ağustos 2020 Aktüel – Ürün İnceleme

Şok market ve Cepte Şok tarafından sunulan yeni indirimler okul ihtiyaçları için gerekli ürünler ile geliyor. “Okul İhtiyaçları Şok Ucuz” sloganı ile gelen indirimler 19 Ağustos 2020 itibarıyla başlayıp 30 Eylül 2020 tarihine dek sizlerle olmaya geliyor. Ürünlerde neler olduğuna şimdi tek tek bakalım. İlk ürün çalışma sandalyesi… 2 yıl garantili olan sandalye 199,00 TL fiyata sahip. Fileli sırtlık, süngerli oturma alanı bulunan ürün için ebatlar görselde ayrıca sunulmuş. Proje çantası ile süren fırsatlar 9,95 TL’den bu ürün ile devam ediyor. Kitaplık da sunan Şok 10 gözlü olan ve 162x55x20cm ebatlara sahip kitaplığı 2 yıl garantili olarak 99,90 TL’den satıyor. İndirimlerde tahta silgisi 2,50 TL’den, Gokidy eva yazı tahtası 7,99 TL’den satışta! Mantar pano 30x40cm ebatları ile 9,50 TL olarak bu hafta sizlerle. Kampanyalarda son zamanların olmazsa olmazı çocuk bez maske 3’lü olarak 7,50 TL’den Şok Market’e geliyor. Beslenme örtüsü 1,99 TL’den ve çok amaçlı bez çanta 6,99 TL’den sizlerle! Şok ayrıca belirtmiş ki: “Tüm okul ürünleri CE sertifikalı olup sağlığa zararlı madde içermemekte…” Ancak Türkiye genelinde 12000 adet stok sınırı olması sebebiyle acele etmekte fayda var. İndirimli ürünlerde etiket desenli 12’li 1,50 TL’den sizlerle olacakken 24lü etiket 1,75 TL olarak Şok markette yer alacak. Rulo kap, Eva 10’lu, el işi kağıdı 10’lu, keçe, fon kartonu gibi ürünler de sunacak olan Şok İngilizce kartlar ve çarpım tablosu ile sizlerle olmaya devam ediyor. Boyama önlüğü, oyun hamuru, tutkal, beslenme kabı, mataralar, keçeli kalemler bu hafta sizlerle. Şok market 19 Ağustos 2020 okul ürünleri sayfalarında Carioca markalı keçeli kalem ürünleri de dikkat çekiyor.  Gokidy markalı olarak gelecek ürünlerde de keçeli kalemler, silgiler, not kağıtları, yapıştırıcı stick 3’lü gibi ürünler var. Pelikan peligom sıvı yapıştırıcı, bant, öğrenci makası, çizim seti, kalemlik gibi ürünler de bu hafta Şok markette!

Şok 19 Ağustos 2020 kırtasiye ürünleri sayfalarında Faber-Castell ürünleri de sizlerle olmaya geliyor. Kırmızı kalemler, okul setleri, silgi setleri, resim defteri, karışık tükenmez kalemler, oyun hamurları ve pastel boyalar bu hafta Şok’a geliyor. Pritt markalı olarak gelen ürünlerde de özel fırsatlar sunan Şok yapıştırıcı, keçeli kalem, uzun kuru boya, mum boya, bant ve silgi ürünleri ile dikkat çekiyor. Ayrıca sulu boya fırçası, su kabı, tuval gibi ürünler de Şok 19 ağustos kataloglarında yer alıyor. Her marka var! Kaliteli kalem denilince akıllara gelen Rotring de Şok’a geliyor. Uçlu kalemleri ile bilinen Rotring bunların yanı sıra kırmızı tahta kalem, kurşun kalem, silgi, kalem ucu ve jel kalem de getiriyor! Daha ne olsun ki, hem kaliteli hem uygun fiyatlı kalem almak isteyen Şok’a 19 Ağustos günü mutlaka gitmeli! İndirimli ürünlerde A4 defterler, çeşitli ebatlarda ve telli-spiralli seçenekleri ile sizlerle. Bu hafta A5 defterler, not defterleri, resim defteri, baskılı zarf dosyalar, körüklü dosyalar da sizlerle. Aktüel ürünler Şok 19 ağustos kataloğunda lisanslı anaokulu çantası, lisanslı beslenme çantalı okul çantası ve desenli okul çantası sizlerle! Üstelik uygun fiyata… Spor okul çantası, lisanslı kalem çantası ürünleri de bu hafta sizlerle. Ürünlerin tam listesi, tamamı ve detaylarının tümü için Şok’a gitmeli veya 19 Ağustos Çarşamba günü Cepte Şok’a girmelisiniz. Bol indirimli günler dileriz.


ŞOK 19 Ağustos 2020 Aktüel Ürün Kataloğu

Sok-19-Agustos-2020-Aktuel-Kataloglari-25-Agustosa-Dek-Sizlerle Sok-25-Agustos-Asurelik-Urunler-Katalogu
Şok aktüel Kırtasiye Ürünleri de sunacak. Bu ürünlerin tamamı için diğer sayfalara bakabilirsiniz. İkinci sayfa ile devam edebilirsiniz.

Sonraki Sayfa

1 2 3 4 5 6

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 13 Ağustos 2020 tarihinde, ŞOK AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 6 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 23 Ağustos 2020 | 11:49 .

Aramalar: , , ,

“ŞOK 19 Ağustos 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu” için 6 Yorum