ŞOK 19 Mart 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu

| Şok Hafta Sonu|19 Mart 2022|1 Yorum

Şok 19 Mart 2022 kataloglarıyla hafta sonu avantajları tamamlanıyor. Şok Hafta Sonu Aktüel kataloglarında nelerin indirime gireceğini merak edenlerin adresinden herkese merhaba… Sizler için hazırladığımız katalog incelmesinde önemli detaylar ve fırsatlar yer almakta. Haberimizde Şok Aktüel 19 Mart 2022 kataloglarının cumartesi günü başlayıp 22 Mart tarihine dek sürecek fırsatlar için inceleme başlıyor:

Şok Aktüel kataloglarının sunduğu fırsatlar nihayet yayınlanmaya başlandı. Şok 19 Mart 2022 kataloglarının bulunduğu hafta sonu indirimlerinde salı akşamına dek sürecek olan fırsatlar alışveriş listelerinizde ön sıralara aday ürünler sunacak. Şok Market tarafından getirilmesi beklenen bu ürünlere ek olarak resmi Şok sitesinde satılacak bazı ürünler de indirimli fiyatlarıyla broşürlerde yer alıyor. Dolayısıyla inceleme metnimizi dikkatle okumanızı tavsiye ederiz. İşte fırsatların tüm detayları:

Şok 19 Mart 2022 – Şok Hafta Sonu

Türkiye’nin öncü indirim marketlerinden ŞOK, adını yine yıldızlarla indirim listelerine yazdırdı. Şok Hafta Sonu kataloglarında yerini kesinleştirmiş fırsatlarda önemli ürünler yer alırken ayrıca sadece resmi şok adresi olan sokmarket. com. tr ve Cepte Şok aracılığı ile alınabilecek muhteşem fiyatlı ürünler de broşürlerde yer alıyor. Sizlerle tüm detayları göreceğiz. İşte ilk katalog: 8 Sepetli Çok Amaçlı Dolap 249 TL fiyatla geliyor. Ölçüleri konusunda katalog görseli size yardımcı olacaktır. Bir sonraki ürün ve ürün grubu çocukları memnun edecek. Bu hafta sonu çocuklar Şok’a! ÇLK Toys Sevimli Taşıtlar Serisi 19,95 TL’den geliyor. Sevgili anne ve babaların ve çocukları sevindirmeyi seven her bireyin görmesi gereken ürünler bunlar… İkinci üründe ERPA Sevimli Köpekler 3’lü 24,95 TL’den geliyor. Ayrıca Barbie Balerin Bebek 30 cm 49,95 TL’den satışa çıkıyor. Özellikle erkek çocukların sevgilisi Hot Wheels Monster Truck Arabalar 12,95 TL gibi muhteşem bir fiyatla sizlerle oluyor. Şok 19 Mart 2022 katalogları gerçekten muhteşem. Olmazsa olmaz: Neden Kitap Serisi 7,49 TL gibi inanılmaz bir fiyatla sizlerle. Bu hafta ayrıca GoKidy Hamburger & Tatlı Seti 39,95 TL ve GoKidy Balık Tutma Seti 24,95 TL’den geliyor. Hamburger seti için kararsız olsak da balık tutma seti çocukların çok sevdiği bir oyuncak… Bu hafta cumartesi itibarıyla gelecek olan 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olacak fırsatları da anlatalım. Coca Cola 4×1 Litre 24 TL olarak geliyor. 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olan fiyatıyla bu ürün kaçmaz. Ayrıca 21-22 Mart tarihlerinde 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli fiyatıyla Colgate Gelişmiş Beyazlık Diş Macunu 75 ml + 75 ml 13 TL’den sizlerle. Aynı şekilde ve aynı şartta Colgate Super Flexi Diş Fırçası 1+1 13 TL olarak raflarda. Son üründe ise yine aynı şartlar geçerli olmak üzere Nescafe Classic Multipack 20’li 10 TL fiyatla geliyor. Görüldüğü üzere Şok Aktüel 19 Mart 2022 katalogları yine muhteşem. Siz yine de sokmarket .com. tr resmi adresinden stok durumları ve katalog ürünlerini kontrol edin.

Şok 19 Mart 2022 Aktüel Ürünler kataloğunda yer alacak olan ve sadece online platform olan Cepte Şok uygulaması ile alınabilecek olan indirimli ürünlere detaylıca bakma zamanı geldi. Şok Aktüel raflarına gelmeyecek ancak Şok’ta satılacak olan bu ürünlerde ücretsiz kargo ile teslimat avantajı var. İçerisinde 18 farklı ürün barındıran bu katalogda yok yok. Mini projeksiyon, android tv box, buhar basınçlı dezenfektan mop, mini araç süpürgesi, şarjlı dikey süpürge, epilasyon cihazı gibi ürünler barındıran bu katalog sayfasında fırsatlar 19 – 22 Mart 2022 tarihlerinde geçerli. Ayrıca bu listede mini blender, 4 bıçaklı hassas tartılı led ekranlı blender, çau ve kahve makinesi, dijital ekranlı saç düzleştirici, mini su dalgası saç maşası ve saç şekillendirici tarak sizlerle. Profesyonel iyonik saç düzleştirici fırça, erkek bakım tıraş seti, cilt temizleme cihazı, şarjlı diş fırçası ve akıllı şarjlı tartı da listelerde yer almakta. Siz de detayları merak ediyorsanız resmi adres sokmarket . com. tr ‘yi ziyaret edin. İndirimli günler dileriz.

Şok 19 Mart 2022 Hafta Sonu Kataloğu

ŞOK 19 MART 2022 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU HAFTA SONU KATALOĞU Sok-19-mart-2022-Rookie-Cocuk-Bisikleti-Katalogu

Sonraki Sayfa

1 2 3

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı Aktüel Ürünler tarafından, 19 Mart 2022 tarihinde, Şok Hafta Sonu kategorisinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: ,

“ŞOK 19 Mart 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu” için 1 Yorum