ŞOK 19 Nisan 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu

| ŞOK AKTÜEL|14 Nisan 2023|0 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

ŞOK 19 Nisan 2023 kataloglarının resmen açıklanmasıyla birlikte pek çok ürün kampanya broşürlerine dahil oldu. Şok Aktüel kataloglarının meraklı bekleyişin müşterilerce sürerken bu hafta çoğunluğu çocuklarınız için olan ürünler indirime giriyor. 19 Nisan Şok fırsatlarına yakından bakalım:

Şok Aktüel indirimli ürünleri sunduğu avantajlı fiyatlar ve ürün çeşitliliğiyle en merak edilen fırsatları bir arada sizlerle buluşturuyor. ŞOK 19 Nisan 2023 kataloglarının indirim listelerini aldığı fırsatlarda çok özel ürünler bulunuyor. Aktüel Ürünler olarak detayları sizlere aktararak 19 Nisan 2023 Şok kataloğunu inceleyelim, başlıyoruz…

ŞOK 19 Nisan 2023 fırsat katalogları oyuncaklar özelinde pek çok ürünü indirim sitelerinde bulunduruyor. Pilsan spark ATV 6v ürününde 1.499 tl fiyat bulunuyor. Rookie markasıyla öne çıkan katlanabilir scooter ise 499 tl fiyatıyla bu hafta sizleri bekliyor. Sayfanın devamında davranış eğitimi kitap çeşitleri adet fiyatı 9,99 TL ve pek çok eğitici kitap ürünü indirimli fiyatlarıyla sizlerle oluyor. Bunlarla birlikte çocuklarınız için pek çok oyuncak hem eğlenceli hem de öğretici özellikleriyle listelerde yer alıyor. Şok Aktüel indirimli ürünlerinde bunların yanı sıra Melisa bebek ve dondurma arabası seti, yazar kasa ve alışveriş seti, gurme tatlı seti, kurbağa top, robota dönüşen araçlar ve nişancı dart atar seti gibi oyunlarda da indirimler sizlerle buluşuyor. Hot Wheels markasıyla gelen ve çarşamba fırsatlarını oluşturan bir diğer indirim kataloğunda ise dokuzlu arabalar 279,90 tl fiyata sahip olarak satışa çıkıyor. Üçlü arabalar 99,95 tl ve tekli arabalar 34,95 TL fiyatıyla yine şok market raflarında bulunuyor. Fırlatma seti, oyuncak kutusu, puzzle, manyetik figür oyun seti gibi ürünlerde de indirimli fiyatlar sizleri bekliyor. Ejderha taşıyıcı ve fırlatıcı seti 279,90 tl fiyata sahip olarak satışa çıkarken bu hafta Barbie markalı 5 farklı ürün ayrıca satışa çıkıyor. Deniz kızı 99,95 TL, kariyer bebekleri 99,95TL balerin bebek 89,95 TD ve pırıltılı bebek 89,95 TL fiyatıyla bu hafta indirim listelerine giriyor.

Şok Aktüel katalog ürünlerinde haftanın anlam ve önemine uygun olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla gelen oyuncaklar ve benzeri ürünler var. Şöyle ki elektronik ürünler arasında Everest dijital yazı tahtası 79,95 TL ve Everest ever bir fit bileklik. Ürünleri uygun fiyatıyla sizlerle buluşmakta. Bununla birlikte oyuncu mouse gece lambası gibi fırsatlar da sizlerle buluşuyor. Temel temizlik malzemeleri arasında ise bu hafta bebek bezi, hijyenik ped, bakım yağları ve benzeri pek çok ürün bu hafta sizlerle buluşuyor. Şok 19 Nisan 2023 kataloglarının devamında ise bu hafta finish markalı 3 farklı ürün indirim listelerine giriş yapıyor ürünler arasında bulaşık makinesi tabletleri bulunurken ürünler power, kuantum ve ultimate olarak dikkat çekiyor. Şok 19 Nisan 2023 kataloglarında ücretsiz kargo ile teslimat avantajıyla gelen şok ekstra ürünler sayfası bu hafta öncelikle mobilya ürünlerine odaklanıyor. Mobilya ürünleri arasında TV ünitesi, 3 kapaklı gardırop, şifonyer, beter ayaklı katlanır masa, gardırop ürünleri bulunuyor. Şok Market indirimlerinde pek çok bilgisayar ürünleri, kulaklıklar monitörler, mouse ürünleri sizleri bekliyor. Bunun dışında Michael Kors markalı çantalar 19 Nisan 2023 Şok kataloglarında yer alıyor.

Şok 19 NİSAN 2023 KATALOĞU

Şok 19 Nisan 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu Şok 19 Nisan 2023 Katalogları Çocuklara Özel kampanyalar Şok 19 Nisan 2023 Tatil Ürünleri Kataloğu

Sonraki Sayfa

1 2 3 4 5

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 14 Nisan 2023 tarihinde, ŞOK AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 17 Nisan 2023 | 14:06 .

Aramalar:

Yorumlara kapalı.