ŞOK 19 Ocak 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

| ŞOK AKTÜEL|14 Ocak 2019|21 Yorum

ŞOK aktüel ile hafta sonu fırsatları başlasın… ŞOK 19 Ocak 2019 aktüel ürünler hafta sonu kataloglarında muhteşem detaylar var. Cumartesi sabahtan markete gönderecek kadar ne olur demeyin, Şok 19 ocak kataloglarında gerçek manada bu durumu yaşayabilirsiniz. Detaylar mı, şimdi Aktüel Ürünler farkı ile detaylar başlıyor…

ŞOK 19 Ocak cumartesi başlangıçlı aktüel ürün kataloğunda özel fiyatlar, güzel ürünler ve kampanyalı fırsatlar yer alıyor. 19 Ocak ile 22 Ocak tarihleri arasında markette indirime girecek ve stoklarla sınırlı olacak olan kampanyalara yakından baktık. Bu hafta tek sayfa sunulan 19 Ocak kataloğunda 17 farklı ürün yer alıyor. Evin ihtiyaçları için Şok Yeter De Artar sloganı, ile gelen sayfada görüldüğü üzere özel fırsatlar yer alıyor. Türkiye’de indirim denilince akıllara gelen marketlerin ilk üçü arasında olan Şok, yine özel fırsatlar sunuyor… Detaylı bir inceleme ile sayfa fırsatlarına bakalım.

ŞOK 19 Ocak, cumartesi günü ile 22 Ocak Salı arasında geçerli olması beklenen ürünlere bir sonraki metinde detaylı incelemede bulunduk. Bu indirimlerin tamamını ŞOK’ta bulabilirsiniz. Bu incelemede sizlere ürün isimlerini ve fiyatlarını sunduk. Aslında bakacak olursanız bu hafta sonu Şok’tan beklenti daha büyük olduğundan dolayı tek sayfa ile tatmin olmayan bir takipçi kitlesi de mevcut… Sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girmeyi başaran Şok 19 Ocak aktüel ürün katalogları bu anlamda önemli… Lafı daha fazla uzatmadan Aktüel Ürünler Şok incelemesi ile sizleri başbaşa bırakalım.

Şok aktüel de bu hafta ihtiyacınız olan her ürün var. Şok 19 Ocak aktüel kataloglarında önemli fırsatlar bulunuyor. Bu hafta sizleri bekleyen ürünler arasında Aloa Vera Çiçek 9,90 TL ve Colgate Max White One Diş Macunu 25 TL ve üzeri alışverişler de 7,00 TL olarak satışa sunulacak. Yine 25 TL ve üzeri kampanyasında indirime giren bir diğer ürün ise Cif Tüm Yüzeyler Jel 9,00 TL’den indirime giriyor. Bayların çok işine yarayacak olan ürün ise Sakal Şekillendirici 45,00 TL olarak kampanyalı ürünler arasında yerini alıyor. Bu harika ürünleri 19 Ocak 2019 tarihinde ŞOK marketlerde bulabilirsiniz. Bayanların çok beklediği Çamaşır Sepeti 9,99 TL ve Kirli Sepeti 24,95 TL olarak sizlerle buluşmaya geliyor. Mutfakta, banyoda ve evinizin hemen her yerinde kullanabileceğiniz, işinizi kolaylaştıracak ürünler arasında İki Katlı Banyo Köşeliği 19,95 TL ve Dolap İçi Köşe Raf 16,95 TL olarak raflarda yerini alıyor. Ayrıca temizlik ürünlerinde Döner Mekanizmalı Temizlik Seti 37,90 TL’den sevenlerini bekliyor. Banyo Paspas Takımı ihtiyacı olanlar da bu fırsatı kaçırmamalı… Takım 2’li şekilde 34,90 TL’den evinize renk katacak.


ŞOK 19 Ocak 2019 – ŞOK Aktüel Hafta Sonu

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 14 Ocak 2019 tarihinde, ŞOK AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 21 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 17 Ocak 2019 | 00:53 .

Aramalar: , , ,

“ŞOK 19 Ocak 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu” için 21 Yorum