ŞOK 2 Ağustos 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu

| ŞOK AKTÜEL|30 Temmuz 2023|4 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

ŞOK 2 Ağustos 2023 kataloglarının resmen açıklanmasıyla birlikte dev kampanyaların yer aldığı fırsatlar herkesçe büyük bir coşkuyla karşılanıyor. Şok Aktüel kataloglarının yepyeni bir alışveriş deneyimi yaratacağı yeni haftasında nelerin bulunduğu ve ürünlerin fiyatlarında ne gibi indirimlerin yer alacağı için Aktüel Ürünler incelemesi başlıyor. İşte merak edilenler:

Şok Aktüel kataloglarında bulunan indirimli ürünler büyük fırsatlarıyla açıklandı. Meraklı bekleyişin nihayete ermesiyle kesinleşen Şok 2 Ağustos 2023 indirimlerinde yedi sayfada onlarca ürün bulunuyor. Aktüel Ürünler incelemesinde ayrıntılarıyla ele alınan bu fırsatlar alışveriş tutkunlarınca da övgüye maruz kalacak. İşte haftanın en merak edilen o Şok 2 Ağustos katalogları…


Şok 2 Ağustos 2023 kataloğu önemli indirimleri ve fırsatlarıyla gün yüzüne çıktı. Meraklı bekleyişin sonunda kavuşulan Şok Aktüel kataloglarında heyecan ve fırsat bir arada bulunuyor. İlk üründen son ürüne işte merakla beklenen Şok Çarşamba ürünleri: Tekstil ürünleri kapsamında gelen Koza Halı Outdoor Halı 120×180 cm ürünü 249 TL fiyatıyla sizlerle. Ayrıca Koza Halı Outdoor Halı 80×150 cm 169 TL fiyatla daha küçük ebadıyla yine raflarda. Pek çok insanın merakla beklediği ve sürekli olarak yorumlarda beklediğini belirttiği Singer Tradition 2259 Dikiş Makinesi ürünü de 2.599 TL fiyatıyla sizlerle. 2 yıl garantili olan bu ürünün ilik açabilme özelliği, 21 farklı dikiş ve dekoratif deseni ve elektronik pedal aksamı da dikkat çeken detaylardan… Fırsat ürünlerinde bulunan bir başka ürün Aksesuarlı Kadın Terlik 54,95 TL olarak satılıyor. Örgü Bantlı Kadın Terlik 54,95 TL ve Kadın Pijama Takımı 139 TL’den raflarda yer alırken Krinkıl Kumaş Kadın Şort 69,95 TL’den sizlerle buluşuyor. Şok 2 Ağustos 2023 katalogları tam da ihtiyaca yönelik ürünler sunmayı sürdürüyor. Bu anlamda Kadın Atlet 49,95 TL, Dantelli Bralet 89,95 TL ve Dantelli Slip 21,95 TL’den sizleri bekliyor. Ayrıca Kadın Terlik 69,95 TL, Kadın / Erkek Çift Toka Terlik 139 TL, Kız / Erkek Çocuk Sandalet 69,95 TL ve Kız / Erkek Çocuk Terlik 59,95 TL’den raflara geliyor. İlk sayfanın sona ermesiyle Şok Aktüel 2 Ağustos kataloglarının tekstil ürünleri de sona eriyor.

Şok Aktüel katalogları yepyeni indirimleriyle ilgi odağı olmayı sürdürecek. Şok 2 Ağustos 2023 kataloglarında çocukların ilgi odağı olan eğlenceli ürünler tek sayfada 4 farklı ürünle yer alacak. Çarşamba fırsatlarının 2 Ağustos başlangıçlı ürünleri 8 Ağustos tarihine kadar sizleri bekleyecek. İlk olarka Rokkie 16 Jant Çocuk Bisikleti 1.499 TL’den satılacak. Ayrıca Rokkie 20 Jant Çocuk Bisikleti 1.599 TL’den raflarda yer alacak. Pilsan markalı iki farklı üründe de indirim sunan Şok Market Pilsan Spark 6V ATV 1.299 TL, Pilsan Champion Akülü Uzaktan Kumandalı Araba 2.999 TL olarak müşterisine sunacak. Tek sayfada bu dört farklı ürünü sunan Şok diğer sayfalarda temel tüketim ürünlerine odaklanacak. Hatta fırsat ve temel tüketim kavramlarının birleşimi olan 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçeli olan fırsatlarda Finish Bulaşık Makinesi Tablet Çeşitleri 80 TL, Lio Kokteyl Yeşil Zeytin 400 gr 24 TL, Ülker Rulokat 170 gr 17 TL ve Pınar %1 Yağlı Süt 4×1 Litre 68 TL olarak sizlerle buluşacak. Bu sayfada ayrıca kırmızı mercimek, tereyağı, peynir ürünleri, atıştırmalıklar, dondurma gibi ürün gruplarında muhteşem indirim oranları bulunacak. Serinleten lezzetlerin de yer aldığı Şok 2 Ağustos 2023 katalogları içinde su, maden suyu, gazoz, limonata, kola ve benzeri pek çok ürün yer alacak. Mango ve papatya Fuse Tea Ice Tea 1000ml ürünü de yeni bir Fusetea tadı olarak Şok Market raflarına gelecek.

2 Ağustos 2023 Şok Aktüel Kataloğu haftanın indirimlerini mahallenize taşımaya devam ediyor. Temizlik ve kişisel bakım ürünlerinde fırsatların yer aldığı Şok Kataloğunda ayrıca New Balance markalı onlarca ayakkabı uygun fiyatla geliyor. Ücretsiz kargo ile teslimat avantajına sahip olacak bu ayakkabılar öyle görünüyor ki marketlerde değil online Resmi Şok platformlarında satılacak. Ayrıca görüyoruz ki JCB markalı ürünlerde peşin fiyatına 6 taksit avantajı bulunacak. Bu ürünler arasında ise akülü vidalama, avuç taşlama, sunta kesme gibi tadilat ve tamirat ürünleri sizleri bekleyecek. Gerek hobi gerekse ihtiyaç kapsamına sahip bu ürünleri Şok Ekstra ürünler kataloğunda detaylıca inceleyebilirsiniz. Şok Aktüel fırsatlarının yeni çarşamba kataloglarına bakış attık. Şimdi 2 Ağustos Şok görsellerine de bakarak tüm detaylara vakıf olalım ve alışveriş listelerimize şok ürünleri yazalım. Daha fazlası ve nihai bilgi için resmi Şok internet adresini ziyaret etmeyi ihmal etmeyin. İndirimli ve eğlenceli günler dileriz.

ŞOK 2 AĞUSTOS 2023

Şok 2 Ağustos 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu Şok 2 Ağustos 2023 Çocuklar İçin Harika Ürünler Kataloğu

Sonraki Sayfa

1 2 3 4

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 30 Temmuz 2023 tarihinde, ŞOK AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 4 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar:

“ŞOK 2 Ağustos 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu” için 4 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...