ŞOK 20 Nisan 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu

| ŞOK AKTÜEL|14 Nisan 2022|0 Yorum

Şok 20 Nisan 2022 katalogları kesinleşti. Netleşen kataloglarda ortaya çıkan kampanyalar arasında Ramazan Bayramı özel ürünler ile birlikte vazgeçilmez Aktüel Ürünler de yer alıyor. Şok Aktüel kataloglarının yeni sayısı tam size göre görünüyor, siz de hemen fırsatları haberimizin detaylarında incelemeye başlayın. İşte fırsatlar:

Şok Aktüel kataloglarının kesinleşmesinin ardından indirim listeleri yeniden yazılıyor. Şok 20 Nisan 2022 kataloglarında yer alacak olan ve çarşamba gününü indirimleriyle dolduracak olan Şok fırsatlarında önemli ayrıntılar yer alıyor. Aktüel Ürünler incelemesinde detaylara şahit olacağınız kampanyalarda önemli ürünler yer almakta. Herkesin merakla beklediği bu kataloglarda bulunan ürünler ve fiyatlar için hazırladığımız Türkiye’nin en iyi Aktüel Ürünler sitesi incelemesi başlıyor…

ŞOK Aktüel 20 Nisan 2022 Kataloğu Hakkında

Türkiye’nin en merak edilen kataloglarını sunan ŞOK, yeni bir fırsat listesi ile karşınıza çıkıyor. İçerisinde çokça sayfa bulunan katalogda çarşamba günü büyük indirimler yer alıyor. Şok 20 Nisan 2022 kataloglarında oyuncaklarla başlayan fırsatlarda kampanyalar şöyle: Dokuzlu arabalar Hot Wheels markalı olarak sizlerle. Erpa’dan gelen Melis koleksiyon bebek 149,90 TL ve Rüzgar koleksiyon bebek ise 149,90 TL’den sizlerle. Ayrıca bu hafta Kukuli 2 in 1 puzzlu ise 16,95 TL. Barbie kariyer bebekleri 69,95 TL’den satışa çıkacakken Polly Pocket ve arkadaşları ise 24,95 TL’den satışta olacak. Pilsan’dan gelen sevimli hayvanım 79,95 TL’den, Lisanslı balon rozet ve kart seti ise 9,99 TL’den raflarda. Oyuncakların ardından ise Gamers ürünleri dikkat çekiyor. Everest Armor siyah oyuncu klavye 59,95 TL’den sizlerle. Asonic A5-A34 140mm fanlı notebook soğutucu stand ise 89,95 TL’den sizlerle. Bu hafta gelecek olan bir diğer üründe Asonic A5-XGK100 gaming kırmızı mikrofonlu kulaklık ise 69,95 TL’den sizlere. Asonic mıknatıslı bluetooth sporcu kulaklık ise 99,95 TL’den Şok 20 Nisan 2022 kataloglarında yer alıyor. Everest şarj edilebilir kablosuz mouse ürününde 99,95 TL gibi muhteşem bir fiyat sizlerle olacakken Led projeksiyon gece lambası 49,95 TL’den geliyor. Şok 20 Nisan 2022 kataloglarında yer alan bir diğer üründe ise Unicorn gece lambası 49,95TL’den sizlerle olacak. Bu hafta Şok 20 Nisan 2022 kataloglarında dikkat çekici bir diğer sayfada ise banyo ekipmanları, temizlik ekipmanları ve benzeri ürünler indirimde olacak. Bu kapsamda Kaymaz raf örtüsü, mikrofiber statik toz alıcı, masa kıskacı ayarlı 4lü ürünü indirimli fiyatlarla sizlerle olacak. Lime tablet mop set, Döner başlıklı smart mop set gibi temizlik ekipmanlarında muhteşem fiyatlar sunan Şok Aktüel kataloglarında ayrıca Titiz’den gelen ne alırsan fırça çeşitleri de 9,99 TL adet fiyatıyla sizlerle olacak. Titiz markalı ürünlerde hazneli klozet fırçası, temizlik kovası gibi ürünler de sunan market ayrıca tüy toplayıcı, plastik askı gibi ürünleri de bünyesinde barındıracak. Fırsat listelerinde yer alan bir diğer üründe askılıklar plastik ve ahşap seçeneklerle gelecek. Bu ve bunun gibi pek çok üründe Şok 20 Nisan 2022 kataloğu önemli fırsatlara imza atacak. Siz de ürünlerin tamamını sokmarket. com. tr resmi adresinden kontrol edebilirsiniz.

Şok 20 Nisan 2022 Aktüel Ürünler kataloğunun sunacağı fırsatlar listesinde Ramazan Bayramı özel katalog sayfaları dikkat çekici… Gerek Şok kampanyaları, gerek şu an aktif olan “Birlikten Berekete” kampanyası gerekse Ramazan Bayramı özel fırsatları birleşince ortaya çıkan muhteşem fiyatlarda Şok yine en uygun fiyatlılardan olmayı başarıyor. Yaklaşan bayram dolayısıyla çikolatalar ve şekerlemelere olacak yoğun talep Şok Aktüel kataloglarını harekete geçirmiş görünüyor. Karmen, Taşkale gibi Şok’a özel markalarda indirimler, Ülker markalı leziz ve kaliteli çikolatalarda fırsatlar 20-26 Nisan tarihleri arasında sizlerle buluşuyor. Trüf çikolatalar, Ülker Select, Madlen çikolatalar bu hafta sizlerle oluyor. Ülker’in yanı sıra Şölen markalı leziz ürünler, Bind, Bellagio gibi ürünler de indirime giriyor. Ülker’den gelen poşet şekerler de fiyatı ile memnun ediyor. Ek olarak lokumlarda da indirim Şok 20 Nisan 2022 kataloğunda bulunuyor. Bu kapsamda fırsatları kaçırmamakta fayda var. Kampanya dönemi boyunca Piyale Revani 500gr için 14,95 TL fiyat belirten Şok Aktüel kataloglarında Dr. Oetker markalı tatlılarda da fırsat yer alıyor. Kurutulmuş meyveler, kızartışmış tel kadayıflar, şekerpareler sizlerle oluyor. Bir diğer kısımda sadece Şok’ta yer alan MİS markalı ürünler indirime giriyor. Bu kapsamda iki farklı üründe müthiş fırsat var. Kampanyalarda çay, kahvaltılık ürünler, Sleepy bez ürünleri indirime giriyor. Bu haftanın kampanyaları arasında Mintax, Ariel ve Peros gibi markalar ile Fairy markalı bir üründe müthiş fiyat yer almakta. Anlatması zor alışverişi kolay fırsatları aktarmaya çalıştık. Siz de ürünlerin tamamını resmi adres olan sokmarket. com. tr ‘Den derhal incelemeyi unutmayın. İndirimli günler dileriz.

Aktüel Ürünler Kataloğu: Şok 20 Nisan 2022

ŞOK 20 Nisan 2022 Kataloğu Banyo Ürünleri Sayfası ŞOK 20 Nisan 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu Şok Aktüel 20 Nisan 2022 Bisiklet Kampanyası

Sonraki Sayfa

1 2 3 4 5 6

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 14 Nisan 2022 tarihinde, ŞOK AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 18 Nisan 2022 | 12:32 .

Aramalar: , ,

Yorumlara kapalı.