ŞOK 20 Temmuz 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu

| ŞOK AKTÜEL|16 Temmuz 2022|1 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

Şok 20 Temmuz 2022 kataloglarıyla birlikte alışverş listeleriniz kesinleşiyor. Şok Aktüel indirimlerinin bulunduğu bu hafta fırsatları geniş kesimlerce memnuniyetle karşılanıyor. Kesinleşen Şok Aktüel 20 Temmuz kataloğunda bulunan özel fırsatları keşfetmek için haberimizi inceleyebilirsiniz:

Şok Aktüel kataloglarında meraklı gözlerin merakı gideriliyor. Önemli fırsatlarla gelen Şok 20 Temmuz 2022 kataloğu çokça sayfası, fazlalaşmış ürün çeşitliliğiyle memnuniyet verici olmayı amaçlarken indirimli fiyatlara sahip olan ürünler keşfedilmesi gereken hazineler gibi beklemekte. Aktüel Ürünler içerisinde bu fırsatları detaylı ele alarak tüm ayrıntılarıyla Şok kataloğuna sizleri ulaştıralım. İşte merak ettikleriniz ve dahası…

ŞOK Aktüel 20 Temmuz 2022 Kataloğu Hakkında

Türkiye’nin en merak edilen kataloglarını sunan Şok Aktüel, yepyeni bir indirim sayfası ile sizlerle oluyor. Şok 20 Temmuz 2022 kataloğunda bulunacak olan fırsatlarda neler var yakından bakalım. İlk üründe organik pamuk bebek fitted çarşaf ürünü 19,95 TL’den raflarda. Ayrıca giderli şeffaf bebek küveti de 99,95 TL fiyatla sizlerle. Bebek ürünlerinde indirimler sunacak olan Şok 20 Temmuz 2022 kataloğunda bebek ağız silme bezi 9,99 TL’den 4lü paket olarak sizlerle buluşacak. Bu hafta gelece olan bebk güvenlik ürünleri ise 4,99 TL adet fiyatıyla raflarda yerini alacak. 26 Temmuz 2022 günün dek sürecek olan bu kampanyalar arasında neşeli çıngırak 24,95 TL’den, desenli hurç çeşitlieri çeşitli boy ve fiyatlarla sizlerle. Bir diğer kampanyada emzikler bulunurken 2’li, 3’lü ve çeşitli seçenekleriyle gelen bu ürünler paketli adet olarak 19,95 TL’den raflarda bulunacak. Tutacaklı sulu silikon diş kaşıyıcı ürününde 19,95 TL fiyat sunan Şok Aktüel, bebekler için eğlenceli olan bu ürün de kaçmaz. Çocuklar için oyuncaklar için de indirimler sunacak olan Şok Kataloğu Pilsan, Fisher Price ve Gokidy gibi markalarda ürünler sunacak. Aktüel Ürünler kapsamında gelecek olan bu çarşamba indirimleri Pilsan müzikli eğitici ilk adım arabası ile başlıyor. Ürün 249,90 TL’den satılacak. Sayfada bir diğer Pilsan ürününde eğitici klozet köpek ve kedi oyuncağı 149,90 TL’den sizlerle. Rocket bloklar ve puzzle da Pilsan markalı olarak satılacak. Fisher Price markalı olarak ise hayvan temalı dişlikler, köpekciğin oyun macerası ve eğitici masalcı tırtıl sizlerle. Ayrıca bu sayfada 119,90 TL’den gelen Colorado dijital göstergeli termos sizlerle. Gokidy markalı olarak ise çiftlik oyun hamuru seti, bez bebek ve yer karosu gibi ürünler var. Şok 20 Temmuz 2022 kataloglarında fırsatlar böyle ancak dahası da var.

Şok 20 Temmuz 2022 Aktüel Ürünler kataloğunda önemli indirimler ve kampanyalar temizlik ürünleri, bebek bezleri, ücretsiz kargo fırsatlı bilgisayarlar ve gıda ürünleriyle devam ediyor. Şok Aktüel listelerinde kesinleşen fırsatlarda ücretsiz kargo ile teslimat avantajına haiz olan Gamers Arana markalı oyuncu kasaları, Samsung, Performax ve viewsonic markalı monitörler indirimli fiyatlarıyla geliyor. ŞOK kataloglarında bulunan bu ürünler stoklarla sınırlı olarak satılıyor. Detaylara resmi adres olan sokmarket. com. tr ‘den ulaşmalısınız. Haftanın Şok 20 Temmuz 2022 kataloglarında temel gıda ürünlerinde indirimler yer alıyor. Anadolu Mutfağı markalı olarak satılan Osmancık pirinci, Lio zeytinyağı, Vatan markalı ürünler, Ülker markalı atıştırmalıklar ve Carte d’Or markalı dondurmalar sizlerle. Bunların yanı sıra BebeLand bebek bezleri inanılmaz fiyatlarıyla satılacak. Ek olarak toz deterjaların Alo, Ariel, Omo, Tursil markalı olanlarında %20 indirim de sizlerle olacak. Manav reyonunda indirimler, Mis markalı fırsatlar ve nicesinin de yer aldığı Şok Aktüel 20 Temmuz 2022 listeleri kaçmaz. Tüm detaylar ve ürünler için resmi adres sokmarket .com. tr ‘yi ziyaret ediniz. İndirimli günler dileriz.

Aktüel Ürünler Kataloğu: Şok 20 Temmuz 2022

ŞOK 20 Temmuz 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu Şok Aktüel 20 Temmuz 2022 Kataloğu Oyuncaklar ve Dahası

Sonraki Sayfa

1 2 3 4

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 16 Temmuz 2022 tarihinde, ŞOK AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , ,

“ŞOK 20 Temmuz 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu” için 1 Yorum