Şok aktüel 21 Ağustos görselleri ile sizlere kapılarını açıyor. 21 Ağustos ve 27 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak indirimleri kaçırmayın. Bu hafta Şok marketlerinde harika ürünler yerini kataloglara bıraktı. Su Arıtma Cihazı 2 Yıl garantisi ile şok marketlerinde satılıyor. Bu ürünün fiyatı ise 450,00 TL olarak belirlenmiş. Son derece popüler olan bu ürünü, siz daha ucuza alın diye Şok aktüel, marketlerine 21 Ağustos 2019 tarihinde getiriyor. Bir başka ürün Tek Kişilik Pike 19,95 TL ve Çift Kişilik Pike 24,90 TL olarak satışa çıkarılıyor. Ayrıca bu hafta Şok aktüel de muhteşem bir teklik ve ayakkabı kampanyası var. Kadın Tokalı Terlik 12,95 TL'den satışa çıkarılıyor. Çocuk File Ayakkabı 12,95 TL, Erkek File Ayakkabı 14,95 TL olarak indirimde... Bu ürünler arasında size uygun olan numaraları rahatlıkla bulabilirsiniz. Ayrıca bu ürünlerin Kadın için olanı da pembe rengiyle sizler için Şok aktüelde... Fiyatı ise 13,95 TL olarak belirlenmiş. Çok beklenen ürünler arasında Kadın/Erkek Yeni Nesil Spor Ayakkabı aktüel Ürünü de 39,90 TL fiyatı ile sizleri bekliyor. Şok aktüel 21 Ağustos kataloglarını https://aktuel-urunler.com farkıyla incelediniz. Mutlu haftalar...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 19 Ağustos 2019 tarihinde, ŞOK 21 Ağustos 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...