ŞOK 21 Temmuz 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

| ŞOK AKTÜEL|19 Temmuz 2021|0 Yorum

Şok 21 Temmuz 2021 aktüel katalogları detaylarıyla yayınlandı. Şok aktüel’in yeni sayısında bulunan ve üç sayfadan oluşan dev indirim broşürü pek çok indirimi sunmaya hazırlanıyor. Merakla beklediğiniz Şok kataloğunun yeni sayısı için detaylar başlıyor:

Şok 21 Temmuz 2021 aktüel fırsatlarının yeni ürünleri ve indirimleri ortaya koymasıyla beraber üç sayfalık dev indirim broşürü ortaya çıktı. 49 farklı üründe indirim sunacak olan Şok aktüel için 21 Temmuz 2021 itibarıyla geçerli olacak fırsatlar 27 Temmuz akşamına dek indirimli olarak satılacak. Peki 21 Temmuz kataloglarında neler olacak? İşte merak edilenler…

Şok 21 Temmuz 2021 Erken Katalog İncelemesi

21 Temmuz 2021 Şok kataloğunun indirim listelerini şok edici etkisi başlıyor. Tam anlamıyla indirimin tanımı niteliğinde fırsatlar sunacak olan Şok’ta bu hafta yok yok. İlk üründe Motte Termostatlı Midi Fırın sunacak olan Şok bu ürünü 2 yıl garantili olarak satıyor. Uygun fiyatıyla dikkat çeken bu ürünü Homend Pottoman Türk Kahvesi Makinesi takip ediyor. Taşma emniyeti ve otomatik kapanma gibi özelliklere sahip olan bu ürünü züccaciye ürünleriyle devam ediyor. Bee Home Kare / Dikdörtgen Kek Pasta Taşıma Kabı ile başlayan fırsatlar arasında Paşabahçe ürünlerinde titiz markalı ürünler de var. Saklama kabı ürünlerinde de indirim sunan Şok’ta kavanozlar ve ev tekstili ürünleri de satılacak. Ev tekstili ürünlerinin yanı sıra çeşitli tekstil ürünlerinde de indirim sunan Şok Market “Aman Kaçırma” sloganlı fırsatlarını satmaya devam ediyor. Kampanyalı ürünler arasında Wedding Nevresim Takımı uygun fiyatıyla satılacakken Çift Kişilik Koltuk da sizlerle olacak. Tek ve çift kişilik çarşaflarda indirim sunan 21 Temmuz 2021 fırsatlarında Yastık Koruyucu, Kapitone Yastık da sizlerle olacak. Tek ve çift kişilik alezler de satacak olan Şok’ta bu hafta yok yok desek yeridir. Dahası ve fazlası da var. Özellikle toz deterjanlarda %20 indirimler, diş fırçalarında büyük fırsat ve atıştırmalıklarda indirim Şok’ta. Dahası, fazlası için sokmarket resmi sitesi olan sokmarket. com .tr adresini ziyaret ediniz. Ayrıca Cepte Şok uygulamasını da indirmediyseniz mutlaka tavsiye ederiz.

Şok aktüel 21 Temmuz 2021 kataloglarında yer alan fırsatları gerek Şok Market gerekse Cepte Şok uygulamasında sizlerle oluyor. Aktuel-Urunler.Com olarak özellikle Cepte Şok uygulamasını severek takip ettiğimizi ve kullandığımızı hatırlatırız. Siparişleri bu uygulamadan verip gerek zamanınızı efektif kullanabilir gerekse ev ekonomisine katkı sağlayabilirsiniz. Bu hatırlatmayı da yaptıktan sonra ŞOK 21 Temmuz kataloglarının görselleriyle fırsat detaylarına bakmaya devam edelim.

Şok 21 Temmuz 2021 Aktüel Katalogları

ŞOK 21 TEMMUZ 2021 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU ŞOK 21 TEMMUZ 2021 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

Sonraki Sayfa

1 2 3

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 19 Temmuz 2021 tarihinde, ŞOK AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , , , ,

Yorumlara kapalı.