ŞOK 22 Nisan 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu

| ŞOK AKTÜEL|17 Nisan 2020|0 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

Şok 22 Nisan 2020 aktüel katalogları tüm detayları ile ortaya çıktı. Şok aktüel çarşamba kataloglarının sunacağı tüm fırsatlar, kataloglar ve incelemeler için sizlerleyiz. İşte haftanın Şok ürünleri:

Şok aktuel 22 Nisan 2020 fırsatları ortalığı kasıp kavurmak için geliyor. 4 sayfalık Şok kataloğunda pek çok yeni indirim ve kampanya sizlerle olmaya hazır! Bir taraftan 23 Nisan bir diğer taraftan da Ramazan Ayı’nın çok yakın olması hasebi ile her iki ihtiyacınız için de Şok sizlerle olmaya geliyor. Detaylar ve merak edilenler ile Aktüel Ürünler incelemesi başlıyor.

Katalogları Gör

ŞOK 22 Nisan 2020 Aktüel Çarşamba Ön İnceleme

Dört sayfadan oluşan Şok kataloglarını öncelikle basılı görsellerden inceleme fırsatı yakalamış bulunuyoruz. Bu yüzden sitemizde Şok kataloglarını 5 görselde inceleyeceğiz. İlk görselde yer alan ürünler ve incelemesi ile başlıyoruz. 16 jant bisiklet 299 TL fiyatı ile ilk gelen Şok ürünü oluyor! 23 Nisan kapsamında siz de çocuklara hediye etmek adına bu ürünü alabilirsiniz. Diğer ürün bu ürünü tamamlayan Bisiklet çantası ve 29,95 TL fiyata sahip! İndirimlerin devamında kampanyalar Bluetooth teknolojili ürünler ile dolu! Bluetooth hoparlör 34,95 TL’den satılacak ilk ürün olurken Bluetooth kulaklık 49,95 TL’den satılacak. Eğlenceli dakikalar yaşatması adına
Karaoke Mikrofon 59,95 TL’den satılan diğer bir Aktüel Ürün olacak! Kampanyaların devamında
Profesyonel oyuncu kulaklığı 49,95 TL’Den satılacak. Oyuncu ürünleri (Gamer) de haftanın Şok 22 Nisan kataloglarını oluşturacak. Bunlar: Oyuncu klavye 34,95 TL fiyatı ile gelen ilk ürün olurken
Oyuncu mouse 29,95 TL’den satılacak. Oyuncaklar da Şok’a gelecek. Oyuncak Çay seti 14,95 TL olarak ve Lisanslı oyuncak kutusu 16,95 TL olarak satılacak. Bunların dışında ayrıca çok fazla oyuncak ürünleri de 22 Nisan 2020 Şok ile mahallenize kadar gelecek.

Şok 22 Nisan 2020 çarşamba kataloglarında temizlik ürünleri ve gıda ürünleri de yer alacak. Oral-B çocuk diş macunu ile başlayan fırsatlar, Colgate çocuk diş fırçası da satılacak olup Colgate çocuk diş macunu da raflarda olacak. Kotex ürünlerinde indirim sunan market ayrıca Sleepy Natural külotlu çocuk bezi Mega paketi de sunacak. Teno tuvalet kağıdı 32’li olarak gelirken kağıt havlu da indirime girecek. Mintax ve Vernel’de de indirim Şok markette yerini alacak. Gıda ürünlerinden de kısaca bahsedelim: 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli indirimler de bu hafta Şok’ta. Yudum ayçiçek yağı ve Bahçıvan süzme peynir ürünlerinde bu kampanya söz konusu iken diğer ürünlerde şartsız indirimler var. Ürünlerin tamamı için görseli incelemeenizi öneririz.

ŞOK 22 Nisan 2020 – ŞOK Çarşamba Katalogları

Sok 22 Nisan 2020 Aktuel Urunleri Katalogu Yeni Gorsel 2

Sonraki Sayfa

1 2 3

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 17 Nisan 2020 tarihinde, ŞOK AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 20 Nisan 2020 | 23:09 .

Aramalar: , ,

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...