ŞOK 22 Ocak 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu

| ŞOK AKTÜEL|17 Ocak 2020|0 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

ŞOK 22 Ocak 2020 fırsatları yayınlanıyor. ŞOK aktüel 22 Ocak katalogları ile gelecek fırsatlar açıklandı. Merakla beklenen kataloglar ve detaylar için inceleme başlıyor:

ŞOK 22 Ocak 2020 katalogları yeni hafta indirimleri ile sizlerle olması beklene fırsatlar yayınlanmayı sürdürüyor. Şok bu haftasında çok özel kampanyalar ve özel fırsatlar sunuyor. Katalogların neler olduğu, hangi ürünleri indirimli olarak sunduğu konusu ile Şok 22 Ocak Çarşamba kataloglarını inceledik. İşte detaylar.

ŞOK AKTÜEL herkesin bildiği bu tamlaması ile gelen fırsatlar yeni haftasında da sizlerle olacak. Şok aktüel kataloglarının ne gibi ürünler sunduğu, hangi ürünlerde indirim olduğu ve en önemlisi Şok 22 Ocak 2020 kataloglarının neler olduğunun yanıtını veriyoruz. Bu hafta 2 farklı Şok sayfası ile sizlerle olacak olan kataloglarda bakınız ne gibi ürünler yer alacak. Şok aktüel kataloglarının en yeni sayfasına bakıyoruz.

ŞOK 22 Ocak 2020 aktüel kataloglarında ilk sayfada Singer’den dikiş makinesi var. 499,00 TL fiyata sahip olacak üründe taksit avantajı da dikkat çekiyor. Bu hafta sizlerle olması beklenen diğer bir fırsat ürünü ise kapüşonlu mont ve bu ürün 119,00 TL’den satışta olacak. 3 ayaklı lambader ile devam eden sayfa indirimlerinde bu ürün 59,90 TL’den satışa çıkıyor. Bir başka üründe ise kadın-erkek pijama takımı sizlerle oluyor. 39,95 TL fiyatı ile gelecek olan  ürün farklı desen ve renk seçenekleri ile dikkat çekiyor. 22 Ocak Şok Aktüel kataloglarında buldan koltuk örtüsü de bu hafta yer alıyor. 17,50 TL’den satışa çıkacak olan ürün kaçmaz. Gardırop düzenleyici, kadın terlik, kışlık çoraplar da  bu hafta Şok aktüel katalogları ile raflarda olacak. Çift kişilik nevresim takımı ve pamuklu TV battaniyesi ürünleri de 22 Ocak günü gelecek. Ayrıca tek kişilik çarşaf ve çift kişilik çarşaf da ŞOK’ta olacak.

ŞOK aktüel 22 Ocak 2020 kataloglarında evin ihtiyaçları da Şok Ucuz olmaya devam ediyor. Pek çok temel gıda ürünü bu hafta geliyor. Bunlara ek olarak temizlik ürünleri de sizlerle oluyor. Çeşitli jilet ürünleri ve bebek bezi de indirime giriyor. Tat markalı hububatlar da sizlerle olacak. Sayfaları görmelisiniz.ŞOK 22 OCAK 2020 | ŞOK Aktüel

ŞOK 22 OCAK 2020 AKTÜEL KATALOGLARINDA NELER VAR

Sonraki Sayfa

1 2

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 17 Ocak 2020 tarihinde, ŞOK AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , , , ,

Yorumlara kapalı.