ŞOK 22 Şubat 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu

| ŞOK AKTÜEL|18 Şubat 2023|0 Yorum

ŞOK 22 Şubat 2023 kataloglarının çarşamba indirimleri nihayet kesinleşti. Şok Aktüel kataloglarının yeni sayısında bulunan indirimli ürünler ihtiyacınız olanı sunuyor. Merak edilen detaylarda 22 Şubat Şok indirimlerini inceliyoruz:

Şok Aktüel katalogları haftanın en merak edilen fırsatlarını ve ürünlerini sunarak beklentiyi boşa çıkartmıyor. Şok 22 Şubat 2023 kataloglarında bulunan ve çarşamba günü başlayan bu indirimlerde yeni bir katalog çıkıncaya dek yani 28 Şubat gününe dek indirimde kalıyor. Peki ürünler neler? İşte merak edilenler…

ŞOK 22 Şubat 2023 fırsatlarında merakla beklenen kataloglar büyük küçük herkese duyuruldu. Şok Aktüel raflarında bulunacak ürünleri içeren 22 Şubat fırsatları 4 farklı sayfada onlarca ürünü mahallenize kadar getiriyor. Kampanyalı kataloglar arasında el yapımı hasır sepetler haftanın ilk ürünlerini oluşturuyor. Sadece şok markette bulunacak olan Homelle markası naturel hasır sepet orta boy ürününü 139,95 tl’den, naturel hasır sepet büyük boy ürününü 159,95 tl’den ve naturel hasır sepet küçük boy ürünü ise 109,95 tl’den müşterisiyle buluşturuyor. Yine el yapımı olan naturel hasır sepet orta boy, küçük boy, büyük boy ürünleri farklı bir formda çok daha indirimli fiyatlarla yine market kataloğu içerisinde yer alıyor. Fırsat ürünleri arasında jüt çekmece içi düzenleyici 4 bölmeli ürünü 59,95 tl’den satışa çıkacak olup jüt çok amaçlı kapaklı kutu ürünü yine aynı fiyattan sizleri bekliyor. Raf düzenleyici 34,95 kdv ve çok amaçlı kapaklı kutu ise 39,95 tl. Şok Aktüel kampanyalarında kapı önü paspası kaydırmaz tabana sahip olarak ve farklı desen seçenekleriyle adet fiyatı 34,95 tl olmak üzere satışta yerini alıyor. Diğer fırsatlarda Gezer markalı erkek klasik terlik ve kadın pelüş gondol terlik ürünleri 59,95 tl fiyatlarıyla raflarda yerini sağlamlaştırıyor. Şok 22 Şubat 2023 kataloglarında son kısımda ise masajlı duş başlığı seti 79,95 tl fiyata sahip olarak satışa çıkıyor. Vip Ahmet markalı kumsal vip set Junior %100 temiz su ürünü 200 ml seçeneğiyle 199 TL fiyata sahip olarak raflarda yerine alıyor. Haftanın öne çıkan ürünlerine haftanın indirimlerini de şok aktüel ekliyor. Yediden yetmişe herkesin ilgisini çekecek olan temel tüketim ürünlerinde bulgur, mercimek başta olmak üzere pek çok gıda ürünü indirime giriyor. Tüm bunlarla birlikte 22 Şubat Şok Aktüel listelerinde atıştırmalıklar yine muhteşem fiyatlarıyla ve indirim oranlarıyla satışta oluyor. 25 TL ve özel alışverişlerinizde geçerli olacak fırsatları da ev sahipliği yapan bu ikinci indirim sayfası tüm bunlara ek olarak coca cola içecek ürünlerinde 50 t lye alışverişine şok üyelerine özel ve şok cüzdanına hediye 10 tl’yi müşterisine veriyor. Detaylı bilgiyi resmi şok market internet sitesinden öğrenmelisiniz.

Yeni Bim Kataloğu> A101 23 Şubat

Şok Aktüel indirimli ürünleri “Şok ekstra ürünler ücretsiz kargoyla teslimat” etiketine sahip fırsatları sınırlı stok adetleriyle müşterisine sunacak. Şok 22 Şubat 2023 kataloglarında bulunacak olan bu fırsatlar 28 Şubat 2023 tarihine dek stoklar el verdiğince aynı fiyatla devam edecek. Peki bu ürünler arasında neler yer alacak? Özellikle asus ve Intel markalarının öne çıkacağı bu ürünlerde oyuncu bilgisayar kasaları son teknoloji bileşenleriyle memnuniyet yaratacak. Tamamı için 2 yıl garanti ve bluetooth adaptör hediyesi bulunan bu gaming bilgisayarlar farklı stok adetleri ve farklı fiyatlarıyla satışa çıkacak. Bilgisayar kasalarına ek olarak oyuncu kulaklık, oyuncu klavyesi, oyuncu mouse ve oyuncu monitörü yine bu sayfada bulunacak. Sayfanın ürünlerini ve ürünlere ait fiyatları katalogdan ve resmi internet sitesinden öğrenebileceğiniz bu 22 Şubat broşüründe taksit avantajlarını da göreceksiniz. İlgili sayfadan sonra temel temizlik ürünlerinin öne çıktığı bir başka sayfayla fırsat incelemelerine devam edelim. Omo Active toz deterjan 7,5 kg ürünü 189 tl fiyata sahip olarak, ACE klasik ise 24,90 tl fiyata sahip olarak bu hafta sizlerle buluşacak. Aptamil 250 g çocuk devam sütlerinden %20 indirim sunacak olan Şok Market aktüel ürünleri ayrıca finish, vanish ve cif ürünlerinde de indirimli fiyatlarıyla herkesi mutlu edecek. Bebek bezlerinde Bebem Natural markalı 4 numara 5 numara 6 numara bebek bezleri paket fiyatı 169 TL olmak üzere satışta olacak. Kaktüs saksı çiçeği çeşitlerinde 12,90 tl fiyat sunacak. 22 Şubat Şok kataloğunda diş macunu ve diş fırçalarını da ve ayrıca ağız bakım suyunda indirimler bulunacak. Son olarak kadife taç çeşitleri, esnek tarak çeşitleri, toka çeşitleri ve bazı makyaj ürünleri indirimde olacak. Daha fazla fırsatı resmi şok market internet sitesinden öğrenmeli, fiyatları yine resmi siteden teyit etmelisiniz. İndirimli günler dileriz.

Şok 22 ŞUBAT 2023 KATALOĞU

Şok 22 Şubat 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu Şok 22 Şubat 2023 Temel Tüketim Ürünleri Kataloğu

Sonraki Sayfa

1 2 3

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 18 Şubat 2023 tarihinde, ŞOK AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 21 Şubat 2023 | 13:26 .

Aramalar:

Yorumlara kapalı.