ŞOK 23 Ekim 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

| ŞOK AKTÜEL|19 Ekim 2019|0 Yorum

Şok aktüel ile indirimlerin farkına varın. Yeni Şok 23 Ekim 2019 tarihli kataloglar yayımlandı. Tüm incelemeler ve daha fazlasını sizler için detaylandırdık. Bu haftanın en önemli fırsatlarını sunan Şok market ürünlerinde müşteriler meraklı gözlerle ŞOK 16 EKİM 2019 aktüel ürün kataloglarını arıyor. Yeni hafta itibarıyla 29 Ekim’e dek geçerli olacak olan 16 ekim 2019 şok aktüel kataloglarının tüm detayları ile sizlerle incelememize başlıyoruz.Yeni indirim incelemesi ile şok aktüel bu hafta ne var sorusunun yanıtına burada Aktüel Ürünler’de vakıf olabilirsiniz.

Şok 23 Ekim 2019 aktüel ürünler kataloğu görselleri sosyal medyayı ve video platformlarını sallamasının peşine bu haftaya ait yeni Şok kataloğunda yer alan aktüel ürünler görücüye çıktı. Merak edilen 23 Ekim 2019 Şok fırsat kataloğunda yer alan ürünler neler? 23 Ekim 2019 Çarşamba hangi kampanyalar yer alacak? Şok 23 Ekim kataloğunun sunacağı avantajlar ve yeni indirimler neler olacak? Akıllara kazınan bu sorulara yanıt Aktüel Ürünler’de…

Şok 23 Ekim 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

ŞOK 23 Ekim 2019 aktüel ürünler kataloğuna yakından baktığımız vakit bu hafta 3 sayfalık bir katalog sizler ve bizleri bekliyor. Ürünler arasında kış aylarının yaklaşmasından sebep çeşitli elektrikli ısıtıcıların yanı sıra giyim ürünleri ve kışa hazırlık ürünleri yer alıyor. Kısacası kış temalı bir Şok kataloğu dikkatleri çekiyor. Tüm bunların yanı sıra temel gıda ürünleri, temizlik ve kişisel bakım ürünlerinde de önem düzeyi yüksek indirimler yer alıyor. 23 Ekim 2019 Şok aktüel kataloglarını yakın takibe aldığımızda ilk olarak ısıtıcıları inceliyoruz. Teba ve CVS markalı ürünlerin yer aldığı sayfadaki tüm ürünleri inceleyelim. İlk ürün Teba dikey karbon ısıtıcı oluyor. Bu ürün 2 yıl garantili olarak real room termostatlı olarak yer alıyor. Elipsoidal karbon sarımı teknolojisine sahip ürün hızlı ısınma fonksiyonuna sahip. 159,00 TL fiyatı ile bu ürün ilk fırsat ürünü oluyor. Teba duvar tipi infrared ısıtıcı da 2 yıl garantisi ile 99,00 TL’den Şok Market raflarına geliyor. 2000W gücüne sahip ürün duvara monte edilebiliyor. Güvenli kafes sistemine de sahip ürün ayarlanabilir termostatı ile gelirken duvar askı aparatını da yanında getiriyor. CVS fanlı ısıtıcı ürünü de 2 farklı güç ayarı ile geliyor. Ayarlanabilir termostatı ile de kolay kullanım sunan ürün 54,90 TL’den satılıyor. Şok aktüel tüm kataloglarında özel indirimli fiyatları sunmaya gayret ediyor. Son üründe Teba mini infrared ısıtıcı yer alıyor. 2 Yıl garantisi ile gelen bu ürün 44,90 TL’den satılıyor.

Şok aktüel 23 Ekim indirimlerinde kataloglar bu haftayı 3’e katlıyor. Yukarıda anlattığımız ürünlerin yanı sıra 2 farklı sayfada da yeni fırsatlar yer alıyor. Şok ikinci sayfasında ilk olarak Dijital Baskılı Yağmurluk ürününü farklı beden seçenekleri ile 69,90 TL’den sunuyor. Yağmurluk 59,90 TL olarak gelen diğer bir ürün olarak ayrıca dikkatlerden kaçmıyor. Lisanslı çocuk mont ise 59,90 TL olarak geliyor. Tüm bu ürünlerden de anlaşıldığı üzere sonbahar ürünleri Şok’ta… Kadın/erkek spor ayakkabı 39,90 TL olarak gelen diğer fırsat ürünü ve Kadın ev patiği 8,99 TL ile sevindirecek bir ürün… Lisanslı atkı vere eldiven takımı 19,95 TL. Çocuk Şemsiye 18,95 TL olarak gelen sonbahar temalı ürünler arasında ayrıca bulunuyor. Bu haftanın dikkat çeken ürünlerinde 23 Ekim Şok kataloğu çeşitli hurç ürünlerini de ihmal etmiyor. Vakumlu mega hurç seti 2’li olarak 12,95 TL’den, Mega Hurç 8,99 TL’den, Maxi Hurç 6,99 TL’den ve Mini Hurç 5,99 TL’den markette yerini alıyor. 2’li yastık kılıfı 9,99 TL ile gelen ev tekstili ürünleri arasında yerini almış durumda… Penye çarşaf, pamuklu battaniye,ürünleri de tek ve çift kişilik seçenekleri ile Şok 23 Ekim aktüel ile geliyor…

Şok aktuel 23 ekim fırsatları kapsamında gelecek olan gıda, temizlik ve kişisel bakım ürünlerini de kısaca anlatalım. Haftanın en dikkat çeken gıda ürünü olarak Yudum kızartma ustası ürünü 17,95 TL’den 12,00 TL’ye iniyor. 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olacak olan bu fiyat avantajını kaçırmamak adına 23-29 ekim tarihleri arasında Şok’a girmek gerek…Haftanın en dikkat çeken  diğer bir ürününde ise Arko markalı kremler ve Agis markalı ürünler bulunuyor. Bu fırsatlar hakkında bilgiyi de 23 ekim görselinde yer verdik. Ayrıca temizlik ürünlerinde de özel fiyatlar bulunmakta… Elidor markalı şampuanlarda özel fiyat Şok’ta… Pril, Omo gibi deterjan ürünlerinde de özel indirim yer alıyor.

Detayları ile ele aldığımız ve anlatmaya gayret gösterdiğimiz Şok 23 Ekim 2019 aktüel kataloğunun tüm görsel detaylarını aktarmanın vakti geldi. Yeni Şok kataloglarında geçerli olacak olan fırsatları sunmak üzere 23 Ekim kataloğu incelemesi ile sizlere veda ederken 30 Ekim katalogları ile Şok aktüel ürünler kataloğu indirimlerinde tekrar görüşmek üzere…ŞOK 23 EKİM 2019 | ŞOK Aktüel

ŞOK-23-EKİM-2019-AKTÜEL-ÜRÜN-KATALOĞU-1Haftanın ikinci kataloğu ile fırsatlara devam edelim.
ŞOK-23-EKİM-2019-AKTÜEL-ÜRÜN-KATALOĞU-2Haftanın son kataloğu ile Şok 23 ekim kataloğunu sonlandıralım.
ŞOK-23-EKİM-2019-AKTÜEL-ÜRÜN-KATALOĞU-3

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 19 Ekim 2019 tarihinde, ŞOK AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , , , ,

Yorumlara kapalı.